Meškajúca menštruácia, bolesti v podbrušku. Som tehotná?

baluinka
16. máj 2020

Ahojte,neviem či sa s tým niektorá z vás stretla...snažíme sa cca rok,zatiaľ bezúspešne. Ms príde každý mesiac ako hodinky načas. Poslednú som mala od 15-18.4. cyklus mávam cca 28-29 dňový. ďalšia ms mala prísť túto stredu, je sobota a nič, avšak pociťujem sem tam veľmi jemné bolesti v podbrušku, ako pred ms. Rovnako som mala v stredu,aj včera veeeľmi slabý ruzkovkasty výtok,naozaj to bolo slabucke..Môže ísť ešte stále o uhniezdovanie? Aj keď je to teoreticky viac ako 15dni po ovu? S testom počkám do pondelka..len či sa s tým niektorá z vás stretla, či môže ísť o tehotenstvo aj keď ma jemne sem tam zabolí v tom podbrušku..

helcanw
16. máj 2020

Mňa bolelo podbruško, stále som myslela, že prichádza ms, tak som radšej netestovala... Vydržala som 11 dní! Test bol potom jednoznačne pozitívny. Držím palce, nech to dobre dopadne 😊

baluinka
autor
16. máj 2020

@helcanw ďakujem, kiežby sa to už podarilo 🙂tiež radšej ešte počkám s testovaním,nech nie som znova sklamaná z tej jednej čiarky.

erikalukanova
16. máj 2020

Baby ahojte, menzes mi mešká občas mám taký blby pocit v podbruší ale keď si spravím test tak vždy je negatívny... s priateľom sa snažíme už 4 mesiace a stále nič už sme zúfalí čo mame robiť? Všade píšu že by sa malo dať otehotnieť do roka tak neviem... a chcem sa spýtať občas ma priateľ chuť na druhé kolo vždy keď sa tam spraví ma to vplyv na to že to všetko vyjde von? Že sa to nedostane a nemôžem otehotnieť? Nemám v tomto vôbec skúsenosti...

emuska72
16. máj 2020

@erikalukanova 4 mesiace snaženia sú nič 🙂 nemáte kvôli čomu byť zúfalí.
A to, že to z teba semeno vytečie je úplne normálne. Neboj, to čo sa tam má dostať, sa dostane. Keď sa vajíčko neoplodní, tak sa tie spermie vyplavia s menštruačnou krvou 🙂

erikalukanova
16. máj 2020

@emuska72 takze ešte sa neni čoho báť hej? Do roka si myslíš že by to šlo?

emuska72
16. máj 2020

@erikalukanova presne tak 🙂 všade ti povedia, že do roka je snaženie sa normálne, ak je to už viac ako rok, tak vtedy zájsť za lekárom 🙂 Nezúfaj, užívajte si sex. Isto sa to podarí, držím prsty 🤞

s_a
16. máj 2020

Ja si myslím, že test by v pondelok mohol byť pozitivny, aj mna bolelo dosť brucho ako pred ms a 3 mesiac uz neprišla 😀

adelka4
16. máj 2020

@baluinka ahoj ja mam presne tie iste pocity ako ty ,včera slabý ružový vytok a bolesti ako pred Ms čakala som že do rana sa určite pustia a nič ,dnes som si zo zvedavosti urobila test a aha ,myslite že sa mozme tešiť ?

emuska72
16. máj 2020

@adelka4 niečo tam vidím ale ako dlho trvalo, kým sa tam tá čiarka objavila? 🙂

baluinka
autor
16. máj 2020

@adelka4 niečo tam vidím..🙂

adelka4
16. máj 2020

@emuska72 no do minuty sa objavila úplne slabučká a potom trochu zosilnela ale aj tak je bleda tak neviem ..

emuska72
16. máj 2020

@adelka4 keď do minúty tak potom je to jednoznačne duch 😊 ako si na tom s menštruáciou? Už ti mešká alebo ešte si pred? Urob si ďalší znovu o 2 dni (ja som robila každý deň 🤭🤭)

adelka4
16. máj 2020

@emuska72 dnes by som mala dostať 😅

daniela2227
16. máj 2020

@adelka4 vyskúšaj opat..Ale podľa mňa už nepríde 😊✊

emuska72
16. máj 2020

@adelka4 súhlasím s @daniela2227 😊 už zrejme nepríde. Ja som si takého ducha, dokonca ešte slabšieho, našla pred skoro 2 týždňami 🙂 deň pred vymeškaním. Takže držím prsty 😊 a aký je citlivý ten test? Najlepšie by bolo ak by si použila 10mlU.

daniela2227
16. máj 2020

@emuska72 ja som mala predvčerom toto..Ale včera digi negat..takze zrejme nic..ms mám mať zajtra..prvý v limite a druhý po

emuska72
16. máj 2020

@daniela2227 hm, digi nie sú až tak veľmi citlivé. Tie majú 25mlU citlivosť. Odporúčala by som tie 10mlU 🙂 ešte tam je šanca myslim. 🤞

daniela2227
16. máj 2020

@emuska72 dakujem 😊 uvidíme zajtra

emuska72
16. máj 2020

@daniela2227 držím prsty aj na nohách! 🤞 Daj vedieť, ako dopadlo testovanie 😊

daniela2227
16. máj 2020

@emuska72 😁 dakujeeem..Určite dám vedieť..dnes ma už picha raz jeden vajecnik raz druhý.. prsia bolia že mi už aj podprsenka vadí.. Ale bez nej je to ešte horšie..sama som zvedavá ako to dopadne 😏

emuska72
16. máj 2020

@daniela2227 a ako ťa bolia prsia? U mňa napríklad rozdiel je bolesť pŕs pri menštruáciu a bolesť pri tehotenstve. Pri menštruácii ma bolia prsia tak všeobecne všade, neviem určiť presne kde a teraz pri tehotenstve ma bolia po bokoch hlavne na dotyk veľmi až bradavky. Hm, ale to možno mám len ja 🙂

daniela2227
16. máj 2020

@emuska72 presne tak ako si napísala.. od bokov až k bradavkam ..tých sa ani dotknúť nemôžem 😕

adelka4
16. máj 2020

@emuska72 25 bola citlivosť písaná 🙂

sandrusa777
16. máj 2020

Baby tiez som natom podobne od stvrtka cakam ms a chvalabohu nic raz za den mam trosku spinenie ...prsia bolia rano spravim test 🙂 ak by sa to podarilo bol by to zazrak...ms mavam na den presne...

daniela2227
16. máj 2020

@sandrusa777 držím palce a verím že to bude tam 😊

sandrusa777
16. máj 2020

@daniela2227 ❤dakujem... kiez by to vyslo kazdej jednej ktora si to tak velmi zela...aj tebe🙂

daniela2227
16. máj 2020

@sandrusa777 dakujem 😘 ráno čakáme testik 😊✊

emuska72
16. máj 2020

@adelka4 jednoznačne potom skús citlivejší 😊 ak na 25tke bol duch tak na 10tke bude isto pekná čiarka 🙂
@sandrusa777
@daniela2227 tak dievčence, zajtra čakám na Vaše testy 😊 držím prsty najviac, ako sa len dá 🤞😊

adelka4
17. máj 2020

@emuska72
@daniela2227 ahojte tak ja som skúsila iný testik

daniela2227
17. máj 2020

@adelka4 vyzerá to skvelé 😊❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre