Mimistar Forte - skúsenosti

annie89
4. feb 2018

Ahojte, snažilky 🙂

Tretí mesiac užívam inofolic (obsahuje kyselinu listovú a inozitol). Teraz som však narazila na doplnok od GS - Mimistar Forte, ktorý okrem kyseliny listovej a inozitolu obsahuje aj kopec ďalších vitamínov, ktoré snažilky potrebujú.
Preto si ku vám idem po radu. Skúšali ste niektorá tieto tabletky? Otehotneli ste vďaka nim?

Ďakujem za každú skúsenosť a odpoveď.

butterfly333
9. júl 2018

Ja som si ich dnes kúpila tak som zvedavá

annie89
autor
10. júl 2018

@butterfly333 držím palce. 😉 Neviem, čo napokon pomohlo mne, ale mesiac po príspevku som si na teste našla //

butterfly333
10. júl 2018

@annie89 tak to je super. Ja som pred dvoma týždňami potratila v 6tt no už 7x no verím že sa to podarí

butterfly333
10. júl 2018

@annie89 a koľko tabl denne si brala 3 ako je písané?

annie89
autor
10. júl 2018

@butterfly333 presne tak. Išla som podľa balenia. Plus som každý deň vypila asi liter sypaneho alchemilkoveho čaju. 😉
Veľmi ti držím palce, aby ti to po tom všetkom konečne vyšlo! ♥

butterfly333
10. júl 2018

@annie89 ďakujem alchemilku som pila cez ms. Teraz som zvedavá či to pomôže.

domca908
7. nov 2018

Ahojte, potrebujem poradit mavam nepravidelny cyklus cca kazdy druhy mesiac. Gynekolog mi nasadil dufaston, ale ten mi nerobil dobre tak mi poradil gs mimi star forte na upravu ,po nom sa mi tiez neupravil menzes, ale zase mi bolo po nom neskutocne dobre psychicky a uzivala som ho cca 3 mesiace. Neviete ako dlho by sa mohol uzivat ?
Dakujem

domca908
7. nov 2018

Aj zenske caje som pila vsetko mozne , mam to po mame aj ta to mala,momentalne mam nasadenu antiku daylla, a rozmyslam ze ju vysadiim. Beriem ju 2 dni a nechcem do seba bordel pchat a hlavne pribrat

gitush12
1. jan 2023

Ahojte užívali ste GS mimistar aj počas menštruácie ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre