Femibion 2 - skúsenosti

pepusa1
1. feb 2018

Výživový doplnok v tehotenstve
Dobrý deň užívate tieto vitaminy číslo dva? Obsahuju 200microgramov kyseliny listovej zatiaľ čo ja užívam Pregnacare anglické vitaminy kde užívam dve tabletky denne aby som mala prísun 400mikrog. Do tretieho mesiaca som užívala Femibion 1 potom som ho v UK nezohnala tak som kúpila čo sa, dalo ale zloženie to ma iné. Vďaka 🙂

pepusa1
autor
1. feb 2018

Zloženie v dvoch tabletkach a plus tretia je DHA omega 3
Ďakujem za radu

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pepusa1
autor
1. feb 2018

@zajkula62 no fakt už som popletena 🙂 ze keď sa to porovna s femibion 2 tam píšu brat 200 mikrog.čiže počas druhého tretieho trimestra zrejme neni treba uz 400 ale v tych pregnacare je to úplne iné zloženie a celkovo ci tehulky pokračujú s vitamínmi ja užívam aj železo na krv

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexi2211
2. feb 2018

Áno, ja som brala aj jednotku, aj dvojku, nič iné a bez problémov. Jakubko rástol ako bolo treba. Čo sa týka toho zloženia, tak čo viem, tak to množstvo je poupravené podľa potrieb dieťatka, čo vlastne v tých ďalších týždňoch potrebuje 🙂 Samozrejme, že aj stravu som sa ešte snažila mať pestrejšiu 🙂

sophinka17
2. feb 2018

A kedy ste zacali uzivat 2?od ukonceneho 13teho?

pepusa1
autor
4. feb 2018

Áno tak sa užíva od ukončenie13tt preto som sa pytala lebo femibion 2 obsahuje 200 mikrog .kyseliny listovej a tie pregnacare 400 takže si myslím že môžem sa vrátiť k femibion a neni uz nutne brať kyselinu 400 keďže ju treba aj zo stravy doplniť. Chcela som či mi tu vie niekto tie vitaminy porovnat vlastné ci lepšie pregnacare ci femibion

1988marika1988
3. nov 2018

zdravim... zacinam 19tt mozem aj twraz zacat uzivat femibion 2?

hennyinnsbruck
3. nov 2018

@1988marika1988 preco by si nemohla? Su to vitaminy

pepusa1
autor
4. nov 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre