Moje zlatíčko
@petradobsova noooooo isla by som mu ten "nador" ukazat. Krasna, jamky ma ako nasa.
Vela zdravicka prajem.
Hej, to poznam, aj moja mamka ma doma uz 17 rokov krasny, zdravy, inteligentny "nador" 🙂
Jemine aka je krasna smejka 😃 a aka okana. Gratulujem k malickej a vela zdravicka zelam ❤️❤️
@petradobsova jeeej aka krasna, a aku krasnu jamku ma na licku, no bambulka mozem byt stastna za tvoju dcerku. Vela zdravicka prajem 😉
@petradobsova Môžeš byť šťastná že máš také usmievavé dieťatko, krásna je, len si ju poriadne užívaj🙂
Vytuzena je. A takych doktorov by som najradsej hned zavrela co sme si vytrpeli.
Ake krasne slniecko usmiate a ta jamka jej velmi svedci.. Doktori su idioti,zjedli vsetku mudrost sveta aj tak hovno vedia😃
@petradobsova doktori vedia veru riadne vyplasit. Robia sa najmudrejsi a aj tak malokedy pomozu. Verim ze ste si vytrpeli ale teraz uz len radostny zivot budete mat, prajem vela zdravia a poriadne si malicku uzivajte, je krasna😉
Doktori to nemaju v dnesnej dobe lahke, musia vela studovat aby sa uchytili a boli naozaj dobry. Verim ze autorka sa vela natrapila, je to minus doktorom ze sa takto zmylili ale nie vsetci su rovnaki
@tana85 a co som zle povedala tak bud som lekar stanovim diagnozu s ktorou som si ista,,alebo nie som si ista a budem zavadzat pacienta. Ako ked mi dr oznami ze mam tyzden zivota a pritom to neni pravda tak mam sklopit usi pomodlit sa a cakat na smrt?? Mylit sa je ludske do dr.by sa nemali a uz vobec nie v takych veciach ako je nador sak cloveka moze aj porazit.. Tolko k teme..
@tana85 suhlasim s tebou... Ano su niektori aj idioti ale to je v kazdom povolani.
@misel0806 ale ty si to zovseobecnila na lekarov ako takych...nie na nejakeho kontretneho


@petradobsova sikovny to doktor,skutocne....a gratulujem ku krasnej bambulke 😉