Mojžíšovej metóda v Bratislave.Neviete o dákom centre?

pahu
17. jan 2008

Ahojte snažilky 😉
Nakoľko som nenašla na slovenskom internete skoro žiadny odkaz na túto tému a veľmi by som chcela začať cvičiť podľa paní Mojžišovej, aj touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc... Neviete náhodou o nejakom centre alebo konkrétnom človeku, ktorý sa týtmo zaoberá v Bratislave alebo v jej okolí? Vlastne kdekoľvek, možno sa sem dostane aj niekto, kto to zháňa práve v meste odkiaľ ste vy 😵

Ďakujem 🙂

evamik
25. jan 2008

Ahoj Pahu, já to moc nechápu... A máš cvičit mezi tím doma, nebo jen tam?? Připadá mi, že jak to popisuješ, to nemá s Mojžíšovou moc společnýho, ale třeba to může být taky prospěšný - třeba to uvolnění dělohy a tak... No nevím, ale Mojžíšová to fakt asi nebude...

pahu
autor
25. jan 2008

Evamik díky za odpoveď..
Mám síce cvičiť aj doma, ale cviky a ich opakovania dostanem až v utorok, kde sa stretnem s ďalšou fyzioterapeutkou... Veľmi tomu neverím, myslím si, že to naozaj nemá veľa spoločného s Mojžíšovou... ☹ 😵

evamik
25. jan 2008

Pahu, skoro bych řekla, že nejdůležitější je Tvůj pocit z toho... Já jsem své fyzioter. od začátku fakt věřila a opravdu mám pocit, že se mi hodně věcí zlepšuje (bezbolestná MS, rovnější záda...). Pokud k tomu máš nedůvěru, tak - pokud je to možné - zkus něco jiného... Na Slovensku to ale asi je problém, viď!?

pahu
autor
25. jan 2008

Hmm. normálne rozmýšľam, že by som skúsila nájsť niečo v čechách, najleopšie Brno, Břeclav, však to by som mala 1,5 hodinky autíčkom... 😒 Idem mrknúť do Vašej Českej témy, či náhodou niekto niekoho nedoporučí... 😉

evamik
25. jan 2008

No, vzhledem k tomu, že tam jdeš průměrně jednou za měsíc a zrušili nám hranice 😉 , tak by to fakt nemusel být problém... Než chodit na něco pochybnýho...

campi
25. jan 2008

Pahu: tezko rict, ale moje vstupni vysetreni trvalo 1,5 hodiny. Zeptej se, jak velkou maji uspesnost - moje mojziska musi delat takove prehledy (nevim presne pro koho), ale neco takoveho rikala.

V Brne je pani Hanka Volejnikova, je to takova hlavni mojziska, pokud jsem to pochopila spravne. Ona sama uz je starsi a dela jen 1,5 dne, ale ma svoje zakyne. Varovani jsem slysela pred nekym v Uherskym Hradisti, kdo si to cviceni uz hodne upravil a o jehoz vysledcich se nevi.

pahu
autor
25. jan 2008

Campi díky, radšej ba som išla do toho Brna 1-2x za mesiac... Ak by si náhodou poznala niekoho, kto má na ňu alebo niekoho od nej kontakt, prosím napíš mi ho 😀

A k tej mojej,... Ja som od nej vyzvedala a nič mi nepovedala, to čo som napísala je úplne všetko čo mi povedala a to som sa jej ja musela popýtať na všetko... Už som sa rozhodla, že tam radšej nepôjdem.. Aký by to malo efekt, keď tomu už vopred neverím? 😒 😀

campi
25. jan 2008

Pahu: tady to mas...

http://www.hanavolejnikova.cz/

Myslim, ze 2x mesicne nebude treba. Cvicim od prosince 2005 s 3mesicni prestavkou a k rehabce chodim cca po dvou cyklech.

lorry
29. jan 2008

Ahojte neviete mi poradit nejakeho dobreho masera v Nitre- na akupresuru ? Dakujem

pahu
autor
29. jan 2008

Campi díky, už som ju kontaktovala, teraz čakám na odpoveď 😉

Lorry, vôbec neviem, soráč 😨 😵

lorry
29. jan 2008

to nevadi....

pahu
autor
30. jan 2008

Ahojte, dostala som kontakt na pani Hanu Volejníkovú, ktorá je žiačka p.Mojžíšovej, ale problém je, že žije aj pracuje v Brne. Ak chcete, dám Vám na ňu kontakt, ja asi pôjdem k nej... 😉

Ale odporučila mi:
ŽILINA: PhDr. Lenka Jatiova, Stará Bystrica 475, Žilina, tel: 0905 741 969.

Nech sa teda páči... A držím palčeky Žiline a okoliu 😉

pollyanna
3. mar 2008

poculi ste nieco o lenke bartonovej? mala by tiez pouzivat tuto metodu

ivkapalkova
1. apr 2008

ahojte babenky. A neviete niekto o niekom kto sa specializuje na metodu Mojzisovej blizko Topolcian, Banoviec nad Bebravou, Partizanskeho????,

mirinda10
1. apr 2008

pahu, ja som bola na skoleni v Dubravke, pozri na link http://www.cajovnaica.sk/mojzisova.php ta pani co tam predcvicuje mala aj clanok v mamine uz ma uspesnost 8 narodenych deti co si myslim, ze je super skolenie stalo 900 SKK

ja chodim k nej aj na pilates a vzdy tam precvicujeme aj par cvikov od mojzisovej

ja som po 1 neuspesnom IVF tak som sa dala na mojzisovu pred KETom a uvidime, cvicim iba raz za den bud rano alebo vecer podla toho ako mam cas ale chodim este 2x do tzydna na pilates tak mam toho dost nakolko mam uy 25 opakovani a pojdem az na 40 tak budem cvicit skoro hodku tak mam co robit ale pozitivum je,ze ma prestal boliet chrbat

alicka27
2. apr 2008

Ahojte, neviete kde sa dá cvičiť "Mojžiška" v Trnave?

smejka
2. apr 2008

ahojte...to tc na zilinu je uz neplatne....je u niekto kto sa nakontaktoval na tu pani Jatiovu? vdaka🙂

rybca
2. apr 2008

polly - ja som ju tiez objavila na nete a zatial sa len telefonicku u nej informovala, ale myslim, ze v maji to s nou skusim, ja mam pruh na slabine, takze sa mi paci, ze tam budem s nou sama a moze sa venovat len mne, aby som si este viac neublizila

nelia
2. apr 2008

Ahojte kočky...
Tiež by som rada skúsila Mojžíšovú, keďže sa pokúšame 5 rokov a žiadny problém u nás nenašli, aj ja aj manžel sme zdraví... skúšali sme aj 2 IUI, ale bez úspechu... ☹
Rybca, odkial je tá Lenka Bartonova? Vieš mi dať na ňu t.č.?
Dík.

rybca
2. apr 2008

ahoj nelia - ta Lenka je z BA, skus www.rehab.sk

nelia
2. apr 2008

Díky moc.. zajtra idem k svojej Dr. a spýtam sa, či mi ona nevie odporučiť... ak nie, skúsim tú Lenku... Keď ju skúsiš, daj vedieť čo a ako...

rybca
2. apr 2008

ok

ivkapalkova
2. apr 2008

ahojte...pozna niektora nejakeho fyzioterapeuta v Trencine?..Volakedy tam vraj bol p. Dr. Emil Kish-Toth

kvak63
3. apr 2008

ahoj
už ste niektora bola u tej Lenky Bartonovej?

nelia
4. apr 2008

Aj mna zaujíma tá Lenka Bartonová... váham, či ju skúsiť... Ak s ňou máte niektorá skúsenosti, mohli by ste sa podeliť... fakt by to pomohlo.

kvak63
7. apr 2008

Ahoj
tak ja som sa nahlasila k Lenke Bartonovej idem k nej 21.4. Skour sa nedalo ma to plne. Potom Vam dam vediet ake to tam bolo.

nelia
7. apr 2008

Ahoj. Ak sa smiem spýtať, čo všetko Ti povedala? Koľko bude trvať prvé vyšetrenie a tak... No som veľmi zvedavá. 😨

kvak63
7. apr 2008

nelia - hlas mala velmi mili na ten cas som sa moc nepytala. Ale pocitam ze hodinu. Ja mam aj trocha problem s chrbatom. Ved dam vediet co a ako.

teuska
12. apr 2008

babenky chcem sa opytat, ak mate niektora s tym skusenosti prosim poradte mi. Jedna liecitelka mi povedala, ze mam vychylenu kostrc a to je pricinou mojich potratov. Mate s tym niektora skusenosti?

smejka
12. apr 2008

teuska ja nemam s tym skusenost....no mohla by si navstivit nejake rehabilitacne centrum.....tam ti urcite poradia i pomozu...mojzisovej cviky by mohli pomoct posilnit panvove dno i chrbat celkovo....
ak ste niektore zo Ziliny a chcete cvicit mojzisovej metodu pod odbornym dohladom nasla som tc na pani Kubovu 0949 284 769 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre