Môže byť bezbolestné špinenie ovulácia?

vierkainka
28. sep 2020

Ahojte, prosím o radu ci skúsenosti ak sa sa už niektorá z vás, s niečím takým stretla. Je tu mnoho podobných tém, ale sú už staršieho dáta, tak ak mi tuto tému neuzamknu, prosím o koment. Mávam zhruba 35 dňové cykly. Menzes mi prišiel 17.9.trval 5 dní. V sobotu na 10ty deň cyklu sme mali s manželom styk. Dnes na 12 deň cyklu mam špinenie. Červenou krvou,ale nie je ho veľa. Snažíme sa o babo, od prvého dňa menzesu pijem alchemilkovy čaj a užívam kyselinu listovú. Co môže byt to krvácanie? Môže to byť ovulacne? Ďakujem za odpovede. Pripadne to spôsobil ten čaj?

janetinka27
28. sep 2020

@vierkainka bola si na sono? ak by sa krvacanie po styku opakovalo, isla by som radsej na kontrolu. mne tak zistili zhrubnutu sliznicu, bola som potom na kyretazi. mam aj nizky progesteron - nedostatocnost zlteho telieska. cykly som mala tiez dlhsie, tak do 40 dni a krvacanie vlastne nebola klasicka menstruacia vyvolana poklesom progesteronu, ale iba fyziologicka nevyhnutnost. ale u teba to moze byt jednorazova zalezitost a neznamena to ziadny problem 🙂

vierkainka
autor
28. sep 2020

@janetinka27 nebola som na sono, toto sa mi stalo prvýkrát dnes ráno.. Preto skumam co by to mohlo byt. Bolo to iba jednorazové za krvácanie. Ďakujem ti za príspevok 🙂

vierkainka
autor
28. sep 2020

Ešte by som sa chcela opýtať... Ak má žena ovulacne krvácanie, môže napriek tomu otehotnieť?

noemikatka
28. sep 2020

@vierkainka jasné že moze a myslis že vtedy to je istejšie podľa mňa ja som tiež raz za zivot pri styku zakrvacala trosku bola som 13DC takže ms to byť nemohla hneď som si povedala ovulacia vtedy to priateľ aj domna dal a hneď som otehotnela🤔😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre