Môže ísť o uhniezďovanie vajíčka?

7. jan 2022

Ahoj mamičky.
S manzelom sa snažíme o bábätko 😊 plodne dni si sledujem podľa výtoky , asi 5 dni do zadu som mala výtok ako vaječny bielok a pichanie v podbrušku takze som vedela že mám
ovulaciu, tento výtok som mala asi dva dni potom bol jeden den zas do biela skôr vodnatejsi a včera aj dnes som si všimla že mám znova výtok ako počas plodných dni priesvitny a natahovaci .. máte s tým niektorá skúsenosť ? 😳 včera som mala aj bodavu bolesť v krížoch aj v ľavom vaječníku tam kde počas ovulky a mam troska aj citlivejšie prsia, myslite že sa môže týmto prejavovať uhmiezdovanie ? Ďakujem za odpovede 😊
Dnes mám už aj tlaky v podbrušku 😊

dzulli1980
7. jan 2022

U mňa sú toto štandardné prejavy ovulácie - plodných dní, takže za mňa nie, nie je to uhniezďovanie.

mamina0078
7. jan 2022

Nie, uhniezdovanie vacsinou a ani necitis.

andrea_82
7. jan 2022

Riadiť sa len hlienom nie je spoľahlivé. Ja mám napríklad väčší výtok aj na druhý deň po sexe, aj mimo ovulácie. Najlepšie je to skombinovať s ovulačnými testami alebo meraním bazálnej teploty.

autor
7. jan 2022

@andrea_82 nieje spoľahlivé ? Fuuu, tak to počujem teraz prvý krát 😳

nevenka
7. jan 2022

No tak hlien samotny je u mna totalne nespolahlivy 🙄. Bazalna teplota je istejsia, avsak teraz ani podpa toho neviem, kedze mam rozhadzanu stitnu zlazu, hocikedy mi vyskoci teplota.

amelie22
7. jan 2022

Ahojte, tak pridám sa aj ja k tejto téme... Myslím, že ovu som mala 28.12 a ak som to všetko vypočítala správne tak na 5. Deň po ovu som ráno mala na toaletnom papieri krv, jasnú ružovú (slabo červenú). Myslela som si že už mi šibe, že tak skoro mám menzes. Poobede na tampone iba úplne slabunke spinenie a potom už nič. To mohlo byť uhniezdovanie?

autor
7. jan 2022

@amelie22 ja si myslím že áno

amelie22
7. jan 2022

No... Som zvedavá čo z toho bude 😅

autor
8. jan 2022

@amelie22 potom daj vedieť ako si dopadla
😊

amelie22
8. jan 2022

Nedávam tomu moc šancu, neviem prečo, mám taký pocit. Ale dám vedieť 🙂

autor
15. jan 2022

@amelie22 ahoj už si skúšala robiť test ? 🙂

amelie22
16. jan 2022

Už som aj po MS 🙂

autor
16. jan 2022

@amelie22 aha och joooj to mi je ľúto … mne zatiaľ ms neprišla a včera som si skúšala robiť test a bol tam slabučký duch tak uvidíme 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre