Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Môže prísť ovulácia skôr ako zvyčajne?

jessi03
21. aug 2011

🙂 Aojte dievčata chcem sa vas opitat ovulaciu dostavam na 13,14,15 den od prveho dna menštruacie ale tento krat mi prišla skor už na 9,10,11 den od menzesu.Mate s takymto niečim skusenosti?Vopred dakujem 🙂 🙂 🙂

zzzz128
21. aug 2011

To je normálne,veď tomu nerozkážeš 🙂

vejka8
21. aug 2011

jessi,ja tak mávam odjakživa,okolo 10.dňa,niekoľko krát potvrdené ultrazvukom,takže kludne može byť aj skor.no ja mám celkovo kratší cyklus,takže aj preto 😉

janinah
21. aug 2011

samozrejme,ovulácia vôbec nemiusí byť v strede cyklu

benne
21. aug 2011

Ovulácia môže prísť kedykoľvek.. dokonca aj počas ms... zriedkavo, ale stáva sa

soldi
21. aug 2011

v prvom rade je ovulacia len jeden den 😉 a ano, moze prist hocikedy a kazdy cyklus inak, alebo nemusi byt vobec.

b.bardyova
21. aug 2011

ahojte aj mne prisla o tri dni skor tea podla ovu testov
chcem sa spytat...ked su tam dve ciarky vtedy sa treba snazilkovat alebo potom...alebo stale..nerozumiem tomu lebo vsade pisu inaak

nickjulia
22. aug 2011

Chcem sa spytat, ci sa da verit ovulacnym testom. Po menstruacii vzdy badam svoj cervikalny hlien, ktory znaci, ze mam ovulaciu. A taktiez mam aj mensie bolesti. Robila som si ale ovulacne testy, 10 dni, podla navodu, a vsetky vysli negativne. Tak teraz som uplne zmätena, ci to znamena, ze nemam ovulaciu vobec? Taktiez som si kupila aj test na zensku polodnost, ci som vobec plodna a ten tiez vysiel negativne. Neviem, co si mam mysliet teraz, lebo ku gynekologicke mozem ist az vtedy, ked sa s manzelom snazime min. rok o dieta, a teraz to je pol roka. Dakujem vopred.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli