Môžem byt tehu po análnom sexe?

23. máj 2020

Ahojte. Piatok som mala nechránený sex, priateľ sa do mna nespravil, potom sme mali neskôr další, avšak po chvíli sme skúsili analny sex a spravil sa mi do zadku.
Nedeľu som dostala ms
Je nejaká šanca že som otehotnela? Je to možné pokial mi to nejako “stieklo” do pošvy? Alebo môžem byt tehotná z “kvapiek lasky”?

fatinn
23. máj 2020

Mozes byť tehotná aj keď sa do teba nespravil. Prerušovany sex nieje záruka, že sa nejaké kvapôčky nemôžu do teba dostať. Aj keď bol nakoniec von. Ale z toho, ze sa ti spravil do zadu a niečo by stieklo na povrch pošvy tehotná byť nemôžeš. Ale tým, ze ste mali 2x nechránený sex do pošvy, tam nejaká mala šanca je.

veronikaszabova
23. máj 2020

Ved mas menzes, tak co stresujes s tehotenstvom?

elisa1910
23. máj 2020

🤦‍♀️

tayluska
23. máj 2020

Urcite nie si tehotna, nemusis stresovat 😀

sandrika1986
23. máj 2020

Ochrana...?

autor
23. máj 2020

@tayluska nestresujem, práve že sa snažíme. 🥺 už skúšame všetko, ale ms som dostala, takú ako stále. Tak snáď budúci mesiac 🙈

aylinn
23. máj 2020

Keď sa snažite tak by si mala vedieť, kedy dochadza k oplodneniu a hlavne cez ktoru dieru🙂...

monro
23. máj 2020

Tak dokoncenym analnym stykom neotehotniete. Ale to snad viete aj sama.

evka258
23. máj 2020

Že to tu aj rozoberas. Keby to čítala tvoja mama alebo babka, tak by sa za hlavu chytali. A na hodine biológie si asi chýbala, keď ste sa učili o pohlavných orgánoch. Prepáčte, ale táto otázka má normálne vytočila.

miselar
23. máj 2020

@aylinn 🤣🤣🤣🤣tak toto ma dostalo 🤣🤣🤣

marlent
23. máj 2020

Ano a rodit budes cez usta

wasabka
23. máj 2020

Booooze pomooooc... A to sa snažia 😂😂😂😂 kam tento svet speje 😭😭😭😭

slawana
23. máj 2020

Koľko máš rokov?

magdalena807
23. máj 2020

Načo vôbec niekto odpisuje na takéto príspevky?!?! Potom bude stále niekto také kraviny písať.. Keď nebude nikto reagovať, možno ich to ani baviť nebude!!!

maminka123456
24. máj 2020

Wau žasnem.. Ty sa chceš množiť a nič o tom nevieš? Musí ti do pošvy streknut spermie a nie do zadku.. To je to iste ako keď sa jedná blbana ako ty pýtala ci môže byt tehotná keď prehltla spermie 😄😄😄 nas5 do Školy dievča a prosím radšej sa nesnaž otehotnieť lebo si pri pôrode budeš mSliet že to s prepáčením vyseres alebo z hrdla porodila

butterfly333
24. máj 2020

@aylinn 👍👍👍😆😆😆😆

klaudialip
24. máj 2020

Moja otazka keď sa snažíte o bábätko tak načo prerušovany sex?

zuzankamalikova
24. máj 2020

@slawana asi 13 😂😂

jaruska_12
25. máj 2020

😂🤦‍♀️

askim000
28. máj 2020

Hej, a porodis to cez rit 😂😂😂

kika3777
1. jan 2022

Ked sa snazite o dieta..preco cez zadok🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre