• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžem otehotnieť počas očkovania rakoviny krčka?

6. marca 2008 
Ahojte, baby chcem vas poprosit o informaciu, dostala som zatial prvu davku ockovacej latky proti rakovine krcka maternice. Chcela by som vediet, ci mozem otehotniet aj napriek tomu ze ockovanie trva az 8 mesiacov. Poradte. Dufam, ze sa najdu zeny, ktore s tymto maju skusenost,alebo viac info ako ja.
5. mar 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja som sa o tom rozpravala s mojou doktorkou a je to tak, ze pol roka by si nemala ostat tehotna. Takze zacat skusat az potom.
6. mar 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petrusk, juuuj. Dakujem za info.Ja som pekne vytocena, lebo pred troma tyzdnami som bola u mojho doktora na prehpiadke a hovorim mu, ze chcem vysadit HAK lebo chceme babatko.Tak on mi hovori, ze vsetko je ok, ze mozme zacat. Potom som sa ho pytala na tu vakcinu, a on ze mi to iba odporuca a tak som si ju isla kupit na druhy den, sestra mi ju pichla a isla som dovnutra k doktorovi a on mi hovori, ze teraz 8 mesiacov nemozem otehotniet. Som ostala nanho kukat, ze ved vcera som tu bola ze chcem babo tak preco mi nepovedal, ze nech s tou vakcinou teda pockam az po porode????Nervy mam...
6. mar 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasulka, ženám po pôrode sa vakcína už neodporúča...
6. mar 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue, ja mam info ze do 26 roku zivota, nezavisle od porodov,alebo poctu sexualnych parterov.
6. mar 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akekolvek ockovanie sa neodporuca. radsej pockaj, babu by to mohlo uskodit, ale aj nemuselo - preto neriskuj. a ked ti lekar povedal, ze 8 mesiacov sa nemate pokusat, tak to asi myslel vazne :wink:
6. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala si si to dopredu dokladne overit :rolling_eyes:
mne by nestacil nazor jedneho lekara.
Ja som bola teraz na ockovani proti tetanu a vsetko som si zistila na nete a potom som sa este aj lekarky opytala a tiez mi potvrdila, ze musime pockat aspon 6 tyzdnov.
Tak cakame :slight_smile:

Neboj to ti rychlo ubehne a za zdravie miminka to stoji :sunglasses:
6. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok