Môžem tento ovulačný test pokladať za pozitívny?

21. jan 2024

Pekny deň ženy.

Prvy mesiac zistujem ovulaciu testami. Pribalovy leták mam nastudovany,no predsa si nie som istá. Dnes mi test vysiel takto. Toto je aktuálny,od rána este stmavol. Citim sem tam pobolievanie v podbrušku. Mozem uz takýto test pokladať za pozitívny,či ešte mu kusok stale chýba? Skusim možno este večer a až ráno. Dnes máme chuť,takže beztak večer ideme na vec 😅

jaskolka
21. jan 2024

Kľudne majte styk, spermie vedia vydržať aj viac dní. Test je podľa mňa pozitívny, čiže ovulácia bude cca do 12-24hodin

katariiinkaa
21. jan 2024

Čo je to za značka testu?

autor
21. jan 2024

@katariiinkaa od dr.max,ich produkt. Som spokojna,naozaj realne stmavol az dnes,predtym boli ciarky nevyraznejsie a bolo aj fajn vidiet ze postupne tmavli den co den.

katariiinkaa
21. jan 2024

Mne dr max takto vyšiel keď bol pozitívny 🙂 ten zelený kde je “peak”

autor
21. jan 2024

@katariiinkaa vdaka 😊 ano,videla som aj ja tieto vzory este silnejsich,no som rada,ze su konecne rovnaké a ovulacia je na spadnutie. Mozno by bol este silnejší,no mam problem medzitym aspon tie odporúčané 2h nepit,ja pijem velmi vela a aj tie 2h su niekedy nekonečné 🙄 Uvidim aky bude vecer/zajtra.. ci este sa zvýrazní alebo uz prepasnem vrchol,aj ked to nic nemeni,kedze styk mame tento cyklus aj kazdy den az dva a našťastie, muž je pro-aktivny aj bez toho,aby vedel ze "musime" 😆

sense
21. jan 2024

Kľudne by som. Ho brala za pozitívny, možno keby spravíš o hodinu dve tak by boli čiarky rovnaké, mozes skúsiť o pár hodín a čiarka už bude bledsia, pripadne zajtra.

katariiinkaa
21. jan 2024

Presne, mame to teraz dosť podobne, nastastie je tiež manžel proaktivny tak sa teším 😂 držím palce 🙏

mon1186
21. jan 2024

Baby ahojte chcem sa spýtať ci mate niektorá skúsenosť slaboruzova krv par dni po ms ci to môže byť ako prejav ovu

gvenduska
21. jan 2024

Určite áno ja som mala toto iste

glorika
21. jan 2024

@katariiinkaa ahoj prosím ťa ako sa volá tá aplikácia kde si nahrávaš testy? Ďakujem 🙂

katariiinkaa
21. jan 2024

@glorika ahoj, Premom 😊 perfektná vec

autor
22. jan 2024

Tak robila som dnes rano a uz je to jasné,včera mu ozaj ešte chýbalo o taký malý chlp,bolo vidno az ked zaschol. Dnes uz na mna zasvietili a myslim,ze ked spravim este napr poobede,uz budú tmavšie ako kontrolná 😊 včera aj predvcerom sme mali styk,takže poistený dnešok máme a zajtra bude povinná jazda 😅

autor
22. jan 2024

@mon1186 tazko povedať,môže aj nemusí. Ja keby si nerobím testy,tak už by som si myslela,že ovulácia prebehla pred par dňami,kedze priznaky mi uz vymizli🤷‍♀️

glorika
22. jan 2024

@katariiinkaa Ďakujem idem sa na to pozrieť 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre