Môžem znova otehotnieť aj keď ešte nemám menštruáciu?

kuratko
27. okt 2010

Ahojte, som rok a mesiac po porode, synceka stale kojim a menstruaciu som mala zatial iba dva krat. chceli by sme vsak uz dalsie dietatko. myslite, ze je to mozne aj bez menstuacie? som plodna alebo niesom? pozna niekto?

katecameron
27. okt 2010

myslim ze otehotniet mozes v pohode takyto pripad mame v rodine bratrancova zena tvrdila ze ked koji nemoze otehotniet kedze nemala menzes a cuduj sa svete vekovy rozdiel medzi detmi maju 13mesiacov 😀 😀 😀

moon1979
27. okt 2010

tiez si myslim, ze to nie je nemozne ... ono sa hovori, ze kojenie je urcita forma antikoncepcie ale nie zarucena ... tak ak chcete druhe babatko tak vyskusajte 🙂

kuratko
autor
27. okt 2010

ja viem ze mozem otehotniet aj ked dojcim, ale nevedela som ci to ide aj bez menstruacie. myslela som si ze ked neni menstuacia, neni ovulacia, a ked neni ovulacia tak nemozem otehotniet.

mija777
27. okt 2010

Menštruácii predchádza ovulácia 😉 Takže treba skúsiť a možno sa zadarí,držím palce 🙂

kuratko
autor
29. okt 2010

a myslite, ze je normalne, ze som mala menstruaciu len dva krat po roku a mesiaci? ale nemyslim po sebe. nemala by som ist na gyndu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre