Musia byť čiarky na tehotenskom teste vždy rovnakej intenzity?

gerdusha
21. aug 2011

Ahojte,

chcem sa spytat, ci pri kazdom tehu teste musia byt // rovnakej intenzity...je mi jasne, ze cim tmavsia, tym vyssie hcg...ale zaujimalo by ma, ci mate skusenosti s tym, ze ste si robili testy nejakej znacky a proste ta testovacia ciarky nedosiahla nikdy taku intenzitu ako kontrolna. mozno su niektore testy urobene tak, ze proste ta druha ciarka dosiahne svoje maximum a nie je take silne ako ta prva ciarka...chapete, co mam na mysli?

ja testujem niekolko dni testom s 10 citlivostou...a zdaju sa mi tie testy rovnake...hoci testujem napriklad po 48 hodinach...ciarky sa mi zdaju jasne, velmi jasne, ale proste nie takej intenzity ako ta kontrolna.

myzma
21. aug 2011

mam za sebou tri tehotenstva, na niektorych testoch bola pri testovani druha ciarka bledsia

lucy56
21. aug 2011

Ja som nemala pocas testovania ani raz rovnako silnu ciarku ako kontrolna, a to som aj na 10 den po vymeskani MS testovala a som v 8 mesiaci.

frca
21. aug 2011

Ahoj,ja ked som bola tehu robila som si 3testy a druha ciarka bola vzdy velmi slaba,doktor mi povedal ze ked je tam len naznak ciarky,nemusi byt ani cela tak uz je to mozne tehotenstvo.Takze gratulujem🙂

petah82
21. aug 2011

ja som mala druhu ciarku taku silnu ako konrolnu az asi 20 den po vynechani MS. v den ocakavanej MS uuuplne slabucku a intenzita kazdym dnom rastla.

montinka
21. aug 2011

ahoj ja som bola trikrat tehotna ale ani raz som nemalam obe ciarky rovnako silne. vzdy bola jedna slabucka. takze gratulujem.🙂

marikac
21. aug 2011

mamatest som na 14 dpo mala rovnako silne ciarky

kvetinka211
21. aug 2011

ta druha ciarka vzdy slabsia (testovala som ale hned par dni po vynechani ms)

janka2503
16. dec 2012

ahoj robila som si test asi pred dvoma tyzdnami a bol negativny ,2tyzdne nato som si urobila znovu a jedna palicka bola intenzivna a druhej taky naznak,no bolo ju vidiet,co si mam o tom mysliet?? 🙂

lenkalea7
2. jún 2021

Myslíte že mu môžem veriť?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre