Myslite ze by som mohla byt tehotna?
@sasa114 Odfoť lepšie s bleskom
Nemam ho uz vyhodila.som ho
@sasa114 No mne sa tam marí trošku ružové.. skús ráno
@sasa114 zda sa ze je pozitivny
Bodaj by ste mali pravdu.Bola by som stastna.
@sasa114 uz ti mešká? Tiež tam niečo vidím
Nemeska mam este 10dni do MS ale mam taky pocit ze sa to podarilo
@sasa114 kedy si mala ovulaciu, ked testujes 10 dni do MS?
@sasa114 to mas aky dlhý ciklus?
@sasa114 ja tam náznak ružovej čiarky vidím 🙂
26.6
Skus si spravit o par dni este jeden test.
@sasa114 ja z mamatestom nemam dobre skúsenosti mne vyšiel tiež pozitívny a nebola som tehu
@sasa114 ale veď to máte len 6 dní po ovulácii 😃 najskôr ukáže test sa mi vidí že 10dpo.
@emuska72 no ved ani mne sa to nezdá
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@sasa114 Odfoť lepšie s bleskom