Návod ako nemyslieť na splodenie dieťaťa

nikca_123
3. jún 2020

Ahojte 🙂 Casto tu citam ako odporucaju niektore damy "nemysliet na to a vtedy sa zadari". Mate k tomu nejaky navod? Patrim medzi snazilky o prve dieta.

len_nig
3. jún 2020

Ja som tiež "snažilka" o prvé dieťa už rok a pol. No od začiatku tohto roka sme sa proste zmierili s tým, že budeme šťastní aj keď žiadne dieťa mať nebudeme a od vtedy na to vôbec nemyslíme 🙂 sústredíme sa na stavbu domu, šport, psa... a skrátka sa netrápime 🙂

kiki68
3. jún 2020

Za mna ist kdesi mimo domu a proste sa trosku pozabavat kym to ide. Keby ja viem ako to rychlo spichneme, tak robim este kadeco s chlapom medzitym. Mozno aj rozne oblecky a proste rolove hry ci ako to nazvat pouzit. Za nas na plodenie odporucam “ skrotenie my little pony “ . Budete sa smiat, ale 36tt je nezlomny dokaz 😉 Hlavne sa niecim od toho odputat, alebo v aute kdesi pri poli. Mozno to chce adrenalin trosku. Asi najhorsie je sledovat ovulku a potom tukat do chlapa, ze teraz je cas. Robila to kolegyna a bolo to velmi frustrujuce

amelia000
3. jún 2020

@nikca_123 Ja som napr. myslela nato, ze to bude trvat minimalne pol roka, az rok a ze za ten cas si uzijem vela perfektneho sexu z najlepsim koncom...a podarilo sa na prvy sup 🤣😭🤣

queen_mary
3. jún 2020

Ja som prestala, ked sme sa dohodli po neusoesnych iui, ze pojdeme na umele. Vtedy som prvykrat fakt vypla a vyslo to

nikca_123
autor
3. jún 2020

@kiki68 Praveze my mame pestry sex.zivot, neriadime sa ovulkou, mame sex lebo mame na neho chut a to je casto, ale mne prekaza, ze po ovulke az do MS stale myslim na to, ci sa zadarilo, citam vo volnom case tieto fora, par dni pred MS si robim obcas tehu testy... Tieto cinnosti ma zabavaju a asi to nie je OK. Neviem ako sa mam zamestnanat viac. Chodim do prace denne, zacvicim si, venujem sa zahradke a aj tak pri kazdej cinnosti mi idu tie myslienky hlavou.

nikca_123
autor
3. jún 2020

@amelia000 Toto iste som hovorila aj ja prvy polrok partnerovi, lebo ten si je isty kazdy mesiac, ze sa zadarilo :D Vzdy tvrdim, ze to nejde len tak lahko. A nejde :D

len_nig
3. jún 2020

@nikca_123 vieš čo, uplne sa odstráň z tých skupín snažilky atď, to neni na nič dobré len na stres a každý deň to máš pred očami, vážne 🙂
a test si rob až keď by ti vážne meškala ms.

daganov
3. jún 2020

@nikca_123 ak ovuláciu necítiš, tak si ovu testy nerob, tiež nie tehotenské skôr ako ti bude 5 dní meškať. Vonku je pekne, buď čo najviac v prírode, nájdi si nejaký koníček, uč sa jazyk skrátka zamestnaj si telo aj myseľ. Nám sa zadarilo, keď sme sa sťahovali z bytu do domu, keď som nevedela, kde je sever a pred tým dva roky nič. Držím palce. Súhlasím s príspevkom na do mnou, žiadne písanie si na MK o testoch, pocitoch a pod. Obráť svoju pozornosť na iné stránky.

natalala
3. jún 2020

@amelia000 my rovnako 😂🤦🏼‍♀️

nikca_123
autor
3. jún 2020

@len_nig Dakujem. Presne nad tym uvazujem, vypnut sa z konika.

len_nig
3. jún 2020

@nikca_123 z koníka sa nemusíš, ja som tiež na koníku ale vyhodila som sa zo všetkých snažilkovských skupín kde sa denne riešili testy, ms a podobne :D

nikca_123
autor
3. jún 2020

@daganov Mas pravdu. Skusim sa vypnut z konika, ten asi najviac upriamuje moju pozornost na tie myslienky... Ovulku citim - 1x som si potvrdila ovu testom je to presne v strede cyklu na 14. den. Caka aj nas aj stahovanie, idem teda hladat byty a nie ciarky na teste 🙂

nikca_123
autor
3. jún 2020

@len_nig Len aj vo forach sa vela pise o tejto teme :/

kittyna5
3. jún 2020

Ja som si po 9 mesiacoch snaženia povedala, že keď nič tak už nič, už ma to nezaujíma, aspoň keď nebudem tehotná budem môcť ísť na dovolenky a presne vtedy sa zadarilo 😄

nikca_123
autor
3. jún 2020

@kittyna5 Super 😃

junyk
3. jún 2020

Ahojte žienky,
Pridavam moju skúsenosť. Ja tiež patrím medzi tie, ktoré na to myslia a sledujú sa. Ale ani raz som nebola z toho vystresovana. Snažili sme sa pol roka s tým,, mojim sledovaním,, kúpila som si rôzne vitamíny, stále som študovala internet a metódy, ktorými by to išlo..... a nakoniec to vyšlo a ostala som tehotná 😉 žiaľ aj skončilo v 8tt lebo plodik nemal akciu, 😪 Ale chcem Vám povedať, že "nemyslieť na to" nie je jediná alternatíva, ktorou to ide. Ja veľmi veľa času trávim myslením na to, ale stále keď príde MS tak príde aj Nádej a teším na nový cyklus, na nové plodné dni. Užívam si sex s priateľom, teším sa s tehotným kamarátkami aj s kamarátkami, ktore majú deti 😊
Žienky ide to aj takto len sa nestresujte to je veľmi dôležite. Držím Vám všetkým ✊✊✊

janeninka
3. jún 2020

@nikca_123 chce to viac zamestnat hlavu - nejakým novým projektom - prerobiť byt, Dobrovoľníctvo, zamerať sa na pomoc druhým hoci aj sestre ...

junyk
3. jún 2020

A ešte by som rada podotkla. Ze mávam anovulacne cykli a nepravidelnú MS. Cca aj 45 dňový cyklus. A zadarilo sa nám. Teraz ideme od začiatku 😊

sense
3. jún 2020

Ja som znenila komplet pracu...kde som musela chodit rok do skoly, zmluv abila podmienena uspesnymi teoretickymi,praktickymi skuskami plus skysky z francuzstiny a.angluctiny....a praktucke skusky som.robila.ako tehotna 🙈

daganov
3. jún 2020

@nikca_123 neboj sa, pri sťahovaní som si ani nevšimla, že mi niečo mešká...mala som iné starosti, ešte sa niektoré veci na dome dorábali, balila som, no paráda!!!

kiki68
3. jún 2020

@nikca_123 tak to robte dalej aj po ovulke bez tych myslienok ci sa zadarilo. Mozno sa zrovna zadari uplne mimo nejakych plodnych dni ako nam. Ja som otehotnela uplne mimo vysledovanej ovulacie u gyndosa na sone. No s bum, o 4 tyzdne bolo jasne co nesedi

nikca_123
autor
3. jún 2020

@kiki68 Dakujem za povzbudnie🙂

nikca_123
autor
3. jún 2020

@daganov Idem sa zamestnavat viac a verim, ze sa aj nam zadari 🙂 dakujem

kiki68
3. jún 2020

@nikca_123 vies co mna najviac stvalo ked mi kolegyna chodila kazdy mesiac az do kramov ako kopa nestastia a prisli kramy, to uz bola osobna tragedia. Ja som to vsetko chapala, ale proste keby som chlap tak by som si to po 2 mesiacov hodila, ze ju nedokazem potesit. Ignorovat tu ovulku je naozaj najlepsie. Ved uz asi vies kedy co mas, kazda priblizne vie ze co sa s nou deje. Tato kolegyna furt chodila na wc a sledovala hlien, chodila na konzultacie k nejakej pani. Boze mne to srdce lamalo ju vidiet. Proste toto nechces.

nikca_123
autor
3. jún 2020

@kiki68 Tak u mna je to take, ze ked pridu moje dni sa tesim, asi pre to, ze 2 tyzdne silneho PMS su na mna dost. Navaly, nafuknuta som tak, ze sa pyta okolie, ci som tehotna, bolesti, migreny, prsia bolia no katastrofa, a ked mi dorazia vsetko sa strati a je mi do ovulky dobre.. Tak nastastie ja sa neopustam, ked to pride, tak to pride. Nemienim sa pre toto trapit, len sa tento cyklus prestanem uz pozorovat, citat konika a robit testy pred meskanim, nakolko aj tak ich mam ako hodinky kazdych 28 dni 🙂 Dakujem za vsetky prispevky, velmi ma potesili a posunuli 🙂

terezia323
3. jún 2020

@nikca_123 ja som sa prihlásila na ďalšiu výšku externe a na druhý deň po zápise som zistila, že som tehotná 🤣 snažili sme sa dva roky

nikca_123
autor
3. jún 2020

@terezia323 tak toto je usmevne 😁

terezia323
3. jún 2020

@nikca_123 tak prvý rok vychodil so mnou v brušku 😍

nikca_123
autor
3. jún 2020

@terezia323 Nadherne 🙂 dokaz toho, ze vsetko pride kedy ma prist. Idealne ked sa clovek prihlasi na skolu 😆

maxx6
3. jún 2020

@nikca_123 ahoj tak my sa “snažíme” tiež a môj priateľ cestuje stále a o to horšie to je. Sme spolu málo a potom na to myslím že to nejde 🤦‍♀️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre