Nedarí sa mi otehotnieť. Prosím o modlitbu za bábätko

iwuskapoh
14. máj 2020

Ahojte baby prosím vás o modlitbu nemôžem otehotniet už 3ty rok už ďalej nevládzem skúšala som už fakt všetko lekári hovoria že prirodzenou cestou neotehotniem aj keď ja si verím že sa to podari mám jeden vajcovod priechodný 😔 verim že náš Pán Božko mi pomôže verím 🙏🙏🙏🙏 prosim vás o modlibu. 🙏🙏🙏🙏
DAKUJEM Vsetkym vopred za modlitby nech vás Boh Žehňa 🙏🙏🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀

iwuskapoh
autor
14. máj 2020

🙏🙏🙏🙏

mata90
14. máj 2020

jedna známa nemohla otehotnieť vyše 4 roky a potom nosila stužku sv. dominika stále pri seba a podarilo sa, je tu aj skupinku, skús niekde niečo o tom pohladať. https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ma-niektora-skusenost-so-stuzkou-dominika-savia/

79viktoria79
14. máj 2020

@iwuskapoh skus spojit modlitbu s postom,hlavne v piatok je ideálny cas,drzim palce

jajko22
14. máj 2020

Je pomocna metoda ktoru dovoluje aj viera, skus najst, ale aj sv. Charbel, alebo deviatniky a tri roky, tak skuste si osvojit, vacsinou vtedy aj zeny otehotneju.

dilino
14. máj 2020

skús kontaktovať pani Annu Kopáčovu z Vrbového ona lieči len pomocou byliniek ked ženy nemôžu mať detičky nie liekmi pomohla pomocou byliniek mnoho ženam tak chodia ženy k nej ked už zlyhala akakoľvek medicina je to ich posledna nádej mojej sestre pomohla 7 rokov sa tak trápila navštivila ju a pomohla jej má dcérku aj kamáratka čakala 8 rokov a tiež jej pomohla tiež má dcérku skús viem že aj tu je na MK nech ti niekto napiše jej nick pod ktorým tu vystupuje skús ked už všetko zlyhalo držim veľmi palce nech ti pomôže Vrbové je pri Piešťanoch tak snad v skupine z Pieštan to bude určite niekto vedieť a mať na nu kontakt.

iwuskapoh
autor
15. máj 2020

@dilino ďakujem ja som snou už písala🍀🍀🍀

rarara88
15. máj 2020

Skús sa pomodliť novénu k Panne Márii z Pompejí

148terka148
15. máj 2020

Ja som sa nastartovalaa a verim ze pomoze napro technology. 2mesiace mas skolenia a potom doktor Wallefend v zilne.

dilino
15. máj 2020

@iwuskapoh a čo ti napisala za skúšku nič nedáš že budeš uživať bylinky

iwuskapoh
autor
15. máj 2020

Uzivala som a nic :/ zacnem si robit vinovy oblklad

bambuslienka
15. máj 2020

@iwuskapoh skusala si aj Mojzisovej metodu?

deti95060810
15. máj 2020

kolegyňa mala tiež s tým problém, ani sa nemodlilla, do kostola tiež nechodila a krátko pre 40 tkou otehotnela... a o 2 roky zas....treba veriť že sa to raz podarí...

simkamatko
13. júl 2020

@iwuskapoh presne ste opisali mňa ja som tiež bezradna 9 rokov sa snažime veľmi dobre vás chápem a budem sa modliť aj za vas

simkamatko
13. júl 2020

@iwuskapoh vinovy obklad ? Načo je dobrý ešte som nepočula o tom

iwuskapoh
autor
13. júl 2020

@simkamatko Dakujem pekne za modlitbu,
Vinovy obklad je dobrý keď nahodou mate zápali
Ja som nachilna na zapali stále každý mesiac som mala mykozu chodila som ku gynekologovy ale.on mi nedal žiadne tabletky neliecila som sa nato a dopadlo to tak že keď som bola.na laparaskopii či mám.priechodne vaječníky tak mi zistili ze pravý vajcovod je nepriechodný je naplneni tekutinou príčinou bola že som neprieliecila zápal a skončilo to zle mám.iba jeden priechodny,
A vinovy obklad je na zapal je dobrý jedna bilinkarka mi odporučila aby som si robila zabali hocijakú látku namočte do vína vizimikajte môžete dať aj klinčeky obklad dajte na vaječníky a nechajte aspoň 30minut aspoň 2 krát do týždňa

simkamatko
14. júl 2020

@iwuskapoh no tak to vašu situaciu velmi dobre poznam tiez som natom presne rovnako ako vy viem čim prechadzate vinovy obklad robite s bieleho vina že? Použivate niejake kvalitne vino či aj to lacnejšie je dobre?🤔

iwuskapoh
autor
14. júl 2020

@simkamatko stačí aj lacné víno

lauriema
14. júl 2020

@iwuskapoh Ahoj, verím ti ze sa veľmi trapis je mi to ľúto. Boh ma však veľkú moc viem z vlastnej skúsenosti. Preto porozmýšľaj ci nerobíš niečo zlé v živote alebo ak máš niekomu niečo odpustiť odpusť. Boh je láska pamätaj! Modlí sa a ver! Pekný večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre