Nedarí sa nám otehotnieť po UPT

monika3107
5. jún 2019
Mamicky poradte v novembri 2018 som bola na upt v 8 tyz musela som nechcem o tom viac pisat je to bolestive ze preco atd .Snazime sa o dieta a dieta neprichadza .Bola som na kontrole vsetko ok.Kolko mam este cakat kym vyhladat odbornu pomoc?
79viktoria79
6. jún 2019
@monika3107 mozno nebides mat nikdy deti,co ti povedal dr? UPT nieje len tak ze teraz nechcem dieta az potom
marlenka222
6. jún 2019
@monika3107 možno si už svoju šancu na dieťa dostala a.... Využila
janula12345
6. jún 2019
@monika3107 pol roka snahy nie je este ziadny problem. Su pary, ktore sa snazia roky.. Ale riesila by som to s gynekologom. Predsa len mas za sebou zakrok. Ci je vsetko ok, nech porobi vysetrenia.
nika898
6. jún 2019
@monika3107 pises ze na kontrole bolo vsetko ok. Skus sa prestat snazit o babo. Vela robi psychyka. Uzivaj si zivot, partnera a milovanie s nim bez myslienky ze a teraz ideme robit babo. Aj partner moze byt z toho v strese. Mrzi ma ze si musela podstupit zakrok ale uvidis ze babatko pride k tebe v ten spravny cas.
queen_mary
6. jún 2019
V 8. Tyzdni ak viem tak robia este vysatie a to nema sancu zanechat nejaky nasledok, je to menej invazivny zakrok ako kyretaz 🙂 nic za neboj, len skus prestat mysliet na to 🙂 pol roka je pohodka, my sme cakali 4😅 a neries debilne komentare zien tu. Tvoje telo, tvoje rozhodnutie. Ty vies preco si to spravila a ostatne to zaujimat nemusi.
beky1813
6. jún 2019
Mas uz 2 deti, takže to skor bude psychika a tlacenie na dieta, ale zase ked zoberieme tvoje diskusie, ze ti blbne cyklus, tak aj zdravotný problém tam moze byt
whatever1
6. jún 2019
@monika3107 Myslim ze sa to riesi cca rok po neuspesnom snazeni. Informuj sa u svojho gynekologa. Upt je vlastne kyretaz ktoru vacsinou musia podstupit aj zeny ktore potratia prirodzene, takze riziko poskodenia maternite pri zakroku je rovnake.
megyi1711
6. jún 2019
@monika3107
Ja som bola tiez na upt pred 7 rokmi este ked som chodila do skoly..
Teraz mam druheho partnera som vydata a mam 5 mesacneho synceka❤️ Tiez nam to trvalo kym som otehotnela ale ja si myslim ze je to psychikou,velmi som sa nato sustredila ze chcem dieta,dokonca pri kazdom sexe som nato myslela ze teraz by som mohla otehotniet...treba sa na to prestat sustredit a uzivat si to a pride to ked to najmenej cakas
megyi1711
6. jún 2019
@megyi1711 este aby som upresnila,s muzom ked sme sa snazili o dieta a otehotnela som asi po pol roku tak som v 3mesiaci spontanne potratila a bola som na kyretazi,potom sme asi 5-6 mesiacov pockali a zacali sme znova skusat a podarilo sa nam o par mesiacov,tiez nie hned a teraz mam uz synceka🙏🏻
monika3107
autor
6. jún 2019
@queen_mary dakujem velmi pekne ja uz 2 velkych chlapcov mam pubertakov okolnosti ma donutili s tazkym srdcom tam ist mala som aj ten syndrom ale.chvalabohu som z toho vysla
monika3107
autor
6. jún 2019
@megyi1711 dakujem pekne uz si normalne myslim ze mam doskriabanu maternicu lebo kazdy mesiac naplno a nic z toho😘
monika3107
autor
6. jún 2019
@whatever1 budem musiet tam ist len je problem ze robim15 h smeny a ked mam volno vzdy zaspim😅ale kazdopadne ma.zaujimal kazdy nazor
monika3107
autor
6. jún 2019
@beky1813 ten cyklus blbne od 18 r😄a dr.ze je to ok ked mam menstruaciu
monika3107
autor
6. jún 2019
@marlenka222 aj o tom.som.uz premyslala ze to jednoducho uz nepojde

Tu začni písať odpoveď...

Odošli