Nedarí sa nám splodiť tretie dieťatko

miskachrumka
26. máj 2020

Ahojte potrebujem asi len vedieť ze niesom vtom sama... Mame dvoch synov už sú starší.. Otehotnieť vtedy bolo ako lusknutim prsta... Teraz to už nejde tak ľahko.. Už som naozaj stará? Ci ako?? 😥

renatka1985
26. máj 2020

s vekom sa to vsetko velmi meni.

pribinak
26. máj 2020

A koľko máš rokov?

miskachrumka
autor
26. máj 2020
miskachrumka
autor
26. máj 2020

@renatka1985 viem ale koľko žien v mojom veku majú prvé

vamajka
26. máj 2020

@miskachrumka nie si stara ja som v tom veku mala druhe a vpohode neboj zadari sa a medzitym si uzivaj starsich

ckatka
26. máj 2020

@miskachrumka ja mam 35 a konečne čakám prvé

😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Nepanikar, bud vďačná za dve. Ak to ma prísť tak to príde. V akomkoľvek veku.

hederamonstera
26. máj 2020

chudak zeny po 30, ktore sa nevedia dockat prveho a precitaju si tvoj nazor na vek 🙂

daniela2227
26. máj 2020

@miskachrumka určite v tom nie si sama..tiež sa nám nedarí 😕

hederamonstera
26. máj 2020

Ako dlho sa snazite?

renatka1985
26. máj 2020

@miskachrumka a ako dlho sa uz snazite? Ja som mala prve dieta v 33 na druhy pokus, teraz mam takmer 35 a uz 10 mesiacov nic...

miskachrumka
autor
26. máj 2020

@hederamonstera pol roka... Ideme podľa kalendára počas ovulácie a prd

miskachrumka
autor
26. máj 2020

@renatka1985
@hederamonstera sorry tak nemyslela som to v zlom

hederamonstera
26. máj 2020

@miskachrumka daj tomu cas este pol roka a potom chodte na testy, zacala by som muzovym spermiogramom 🙂 ten sa moze dost zmenit casom.

renatka1985
26. máj 2020

@miskachrumka pol roka je velmi kratka doba, mate cas.

lienka116
26. máj 2020

@miskachrumka hlavu hore, nie si v tom sama. My máme tri detičky a veru prijali by sme ešte jedno voňavé klbko. Ideme naplno už rok a nič, pritom všetky tri deti sme de facto splodili na "prvú šupu". Prestali sme riešiť, užívame si to. Povedali sme si, že keď bude, tak bude, ak nie, zmiernime sa s tým. Sme vďační za to, že vôbec máme tri zdravé deti. Ono veľmi veľa robí stres a toho som ja v poslednej dobe mala až až a samozrejme myslenie na to. Skús to hodiť za hlavu, nájdi si nejakú záľubu a uvidíš. 31 nie je ešte tak veľa rokov a už vôbec nie na tretie bábo. Možno sa raz ešte dočkáme 😊

misa11111
26. máj 2020

Aspoň máte dva, niekto nemám ani jedno

miskachrumka
autor
26. máj 2020

@lienka116 ďakujem držím Vám palce

miskachrumka
autor
26. máj 2020

@vamajka ďakujem 😊

danielahamar
26. máj 2020

Byt tebou, neriadim sa žiadnymi kalendarikmi, proste to nechaj na prirodu, ešte si mlada😉

lucia147852
26. máj 2020

@miskachrumka hlavne si užívajte sex a neriad sa kalendárom. Psychika robí veľa. Keď veľmi velmi človek chce na just sa nepodarí.

panidia
27. máj 2020

@miskachrumka Prepáč, ale v tejto dobe sú už dve detičky veľa. Načo vám je tretie??Užívajte si že už máte väčšie deti a nie od začiatku všetko odznova. Doba je zlá a veľa mužov nechce deti, tak by ma zaujímalo či aj ten tvoj chce, alebo ho nútiš do toho...Majú stres z toho aby uživili rodinu s jedným-dvoma deťmi a nie že s troma.Ale všetko dobré prajem celej rodinke...

iviacik
27. máj 2020

@panidia a ty sa naco staras, naco im je tretie? 😃 Ked su schopní sa postarať adekvátne, uživiť, vychovať, nech má aj 10. Este aby sa niekto z MK staral do toho, preco chce niekto tolko a tolko deti.... 🤦‍♀️

panidia
27. máj 2020

@iviacik Nemyslím to v zlom, samozrejme že to je každého osobná vec, keď chcú a dokážu sa o ne patrične postarať nech ich majú aj desať...

hederamonstera
27. máj 2020

@panidia tiez si myslim, ze tento koment je uplne zbytocny ;) ja keby som mohla chcem aj styri, ale asi budeme radi, ked sa podari aspon jedno 🙂

akirlu
28. máj 2020

No ja mam 36 a neplanovane som otehotnela. Mam uz dve deti. Pri prvom som otehotnela na "prvu supu" dva tyzdne pred 30 narodeninami, pri druhom sme si mysleli, ze to uz urcite tak rychlo nevyjde, ale zhruba dva tyzdne po zacati "skusania" mi vysiel pozitivny tehotensky test. Kebyze neexistuje antikoncepcia, tak ja mam uz minimalne 10 deti...

sasha07
29. máj 2020

@lienka116 presne na tom istom som i ja.. ďakujem za svoje tri .. dva potraty za sebou jedno biochemické.. nejak to teraz nejde.. ak sa zadarí budem vďačná ak nie tak to asi tak má byt..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre