Nedočkavé snažilky 🙂

aby
8. okt 2007

Ahojte,
mne už s toho normálne haraší. Snažíme sa a zatial nič. Už sa mi o tom sníva 😀
Už aby sa nám podarila fazuľka 🙂
Aj vy ste také nedočkavé?
Mimochodom rozprávala som sa s manželíkom, že ked niečo pekné pre mimi uvídíme tak to kúpime. Neveríme na povery 😀

google
8. okt 2007

tak prid do temy snaziliek.

a2303
8. okt 2007

Dobré ránko,

Neviete kde sme?
A prečo je uzavretá naša téma???

Kde ste? ☹

lauritka
8. okt 2007

cozeeeeeeeeee anit?

a2303
8. okt 2007

Ahoj Lauritka 🙂

Taaaaaaaaaakto sa Ti teším!!! 🙂
Nevieš kde sme?
Tému máme asi uzavretú, nie? 😕

lauritka
8. okt 2007

ano vsimla som si ..neviem , preco ju zavreli. asi nas uz bolo malo..alebo vela prispevkov.hmmmm. 😒

a2303
8. okt 2007

hm... a teraz kde budeme? otvoríme novú tému?

lauritka
8. okt 2007

anit no ja neviem..ja som uz vlastne v teme pre ivf a v grafoch. ale chodila som aj do snaziliek 15. tam to kazdy pozna 😉 takze asi tam najskor. aj tak su uz skoro vsetky tehulky z nasej temy..a netehulky niekde zmizli. lessie, peha.. jess chodi do misediek... asi to uz nemalo vyznam dalej udrziavat. 🙂

kikusa100
8. okt 2007

ahojte baby. som zvedava co to bude tento cyklus.. mrchu by som mala dostat zajtra, uvidime ci dojde.. tento cyklus vobec nespinim, co je super pozitivne.... tak som zvedava ci mrcha dojde. ovulku som mala podla ovu testov 15 dc... snazilkovali sme sa, tak uvidim ci to budde mat ovocie.. xi xi no a neviem sa fakt dockat zajtrajska lebo cyklus mam vacsinou 26 dnovy. ale boli ma brucho tak neviem, ci si mam robit iluzie... ale jedno je pozitivne, ze nespinim a dufam, ze to aj tak ostane, ved po tych vsetkych vitaminoch a tinkturach , a cajoch co som brala... 😝 😝 no a teplotu mam 37,0 uvidime ako sa bude drzat. drzte palce.

a2303
8. okt 2007

Ahoj Kikusa,

Vyzerá to nádejne!!! Ja ti budem veľmi držať palce!!!

Nevieš prečo je naša téma uzatvorená?
A kde sú ostatné baby?

renocka55
8. okt 2007

Ahoj Kikusa, držím Ti palce aj aj som na tom rovnako. Mrchu mám tiež dostať zajtra a tiež som zvedavá či dôjde lebo mna nebolia prsia tak ako ma bolievali vždy pred mrchou a teplotka sa mi tiež drží 37,1. a rovnako mám 26 dňový cyklus. Uvidíme zajtra 🙂

Anitka ahoj

aby
autor
8. okt 2007

Ja sa budem testíkovať až koncom týždňa. Mala som bolesti ako by som mala dostať mrchu, aj prsa ma boleli ale nič 😒

a2303
8. okt 2007

Ahojte, tak som zvedavá na zajtrajšok 😉
Testíkovať nebudete?

renocka55
8. okt 2007

Ja nie, vydržím a budem sa tešiť keď mi to bude aspoň deň meškať, zatiaľ som dostala vždy presne na deň. Možno po niekoľkých dňoch meškania testnem ale nechcem predbiehať. Uvidíme zajtra 😉

a2303
8. okt 2007

Renocka, zajtra sa určite ozvi 😵
Držím palce!!!

kikusa100
8. okt 2007

ahoj renocka

mne poradila jedna baba aby som testovala az na 30 dc, ze vtedy to bude uz moct byt dobre vidiet... tak uvidime zajtra, co to bude..
a2303 pozri IP

dili
8. okt 2007

ahojte baby, aj ja patrim medzi nedockave... ale co uz...

lujzina
8. okt 2007

aj ja drzim palce vsetkym cakatelkam...pekny vecer 🙂

aby
autor
8. okt 2007

dili nie čo už, ale treba sa snažiť o 100, 200 😉 a optimizmus
lujzina dík a teba pekné tehotenstvo 😉 😀

dili
8. okt 2007

aby - jasnacka, ja som velka optimistka kazdy mesiac... pekny vecer... 😵

smejko1
8. okt 2007

ahojte, aj ja som straaasne nedockava... az mi harasiiii 🙂

nina2
8. okt 2007

Ahojte bambulky. 🙂 Tak ale to ma naštvali že zamkli tému,aj ked som tam bola krátko. 😢 My sme sa dnes po troj týždňovom zákaze opat začali snažilkovat. 😀 Tak som strašne nedočkavá.Tá mrcha mrchačá by sa už mohla uvedomiť a nepríst. 😀

aby
autor
9. okt 2007

dobré ránko
smejko a ako sa to prejavuje? 🙂

zabkatt
9. okt 2007

Babulky čaute. Ja mám dostať mrchu dnes, tak sa už modlím, nech dostane hnusoba rozum a nepríde, lebo to ma tu rovno vykotí a odvezie ma už sanitka. STAČILOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😢

aby
autor
9. okt 2007

zabka držím prsty 😉

a2303
9. okt 2007

Ahojte,
Hrozne držím všetkým palce!!! 🙂

Kikusa, kuk IP
Som v téme "som či niesom v tom? 4"

Pekný deň!!!

renocka55
9. okt 2007

Ahojte
Kikusa ako ? aj zabkatt má dnes nedostať 😉
Ja zatiaľ nič, teplota sa ráno držala 37,1 takže dnes určite nepríde ale čo bude zajtra ☹ Držím palčeky všetkým snažilkám

zabkatt
9. okt 2007

Nooooooooooo zatiaľ nič, ale brucho ma začína trošku pobolievať, tak ma už začína oblievať pot. Sakra 😠

lola11
9. okt 2007

Ahojte,
sa mate, ja som mala ovu len v nedelu, tak sa nacakam...Ale snazilkovali sme odusu... 🙂 🙂 Pozeram ale, ze vy ste tu len zrana a poobede, no a ja mam moznost az takto vecer, tak budem musiet pohldat inu snazilkovsku temu - akosi sa neviem zaradit ☹ Tak vam prajem babule az vas mrska obchadza najmenej 9 mesiacov!!!pa

smejko1
9. okt 2007

nedockavky caute... som teraz v jahodach, ale potom idem na toooo 😀

funy
9. okt 2007

ked som tu ja, uz tu nie je nik 🙂)))
ako to stihate tak skoro? nevarite, nevenujete sa drahym?
my snazilkujeme 4 mesiace a nic a teraz mam haluz, lebo sa budeme na jar brat a ked sa tento mesiac zadarilo nahodou tak by som bola riadna bomba v ten den hehehehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre