Negatívne testy bez náznaky druhej čiarky

rybka1987
23. máj 2018

Ahojte baby. Mam otazku a budem velmi rada, ak by ste mi vedeli poradit. S manzelom sme sa pocas ovulacie pokusali o babatko. Dnes je to uz presne 12. den po a robila som si testy, ale vsetky uplne negativne, ani naznak druhej ciarky... je este sanca, ze mozem byt tehotna, alebo to nevyslo s najvacsou pravdepodobnostou. Dakujem velmi pekne za komenty

veronika0122
23. máj 2018

Ja som mala tiez negativny test zhruba po 2 tyzdnoch a potom neskor uz silna ciarka aj teplota sa drzala vussie tak som uz vedela. Len to skoncilo v 7 tt 😑

77janka77
23. máj 2018

@rybka1987 test si mozes robit az po vynechani menštruácie ja som to mala tak isto uz som bola tehotna aj som si robila test (ale prilis skoro) a vysiel mi neg. No a tak sme sa snazili ďalej a keď som mala mat menštruáciu a neprišla mi tak som si povedala ze to este nic nie je (lebo tam môžu byt v dnoch mensie odchýlky) ze si test nejdem robit a manzeli povedal ze si mam spravit a zrazu dve čiarky 🙂 a az potom som sa dočítala že to az v termine ked mas mat menzes

rybka1987
autor
23. máj 2018

Dakujem pekne za odpovede...Asi pockam do pondelka to mam dostat menzes...Len co citam na forach tak niektore baby mali uz po 7 po ovulacii ducha na teste, ale kazde telo je ine...

77janka77
23. máj 2018

Jasne pockej este 🙂 hadam vam to vyjde 🙂

shades3
23. máj 2018

A niektore baby zas ani po vynechani kramov nemaju ciarku, lebo sa im pomaly dviha hcg 👍 Mne ani nenapadlo robit pred kramami testik... radsej par dni po ocakavanom prichode. Drzim palceky!

tatianka0000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka27101
23. máj 2018

Mne tiez vyšli dva testy negatívne a až tak týžden pred MS mi vyšiel test pozitívny úplne slabucko, ze sme druhu čiarku videli len v svetle :D a potom sa to uz sa len zosilnovalo 🙂

anielicek009
23. máj 2018

Skuste si urobit neskor test este....ono vam to nemusi ukazat takto skoro.

kytkab5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybka1987
autor
24. máj 2018

@anielicek009 dakujem, ale ja ani vobec nic necitim, ziadnu zmenu na sebe ani priznaky minimalne....

titla
24. máj 2018

Ja celkom nechápem toto testovanie sa pomaly po každej ovulácii... Aj my sa pokúšame o bábo a je tomu už 9 mesiacov ale ešte som si testy nerobila, lebo MS mi prišla vždy na čas. Poznám baby, čo pomaly v 6tt mali testy negatívne. Je to strašne skoro. Skoro každý gynekológ ti povie, že test je dobré si robiť týždeň po vynechaní MS.

veronnica080
24. máj 2018

Treba byť len trpezlivá a počkať. Nestresuj zbytočne. Rad sa vám to podarí, uvidíš 🙂 😉

natalia_r
24. máj 2018

Kedy zacne mat zena prve priznaky tehotenstva? Napr bolestive prsia atd...precitlivelost...Mate skusenosti?

77janka77
24. máj 2018

Ja som skoro mesiac ani nevedela ze som tehotna :D az potom ranné grcačky 😂

moose_cree
25. máj 2018

mala som to podobne :D

lilijana
30. máj 2018

@natalia_r bolestive prsia aspoň u mna to bolo/aj moment. je/ ako počas predmenštruačného syndrómu, u mňa tak 7-9 dní pred očakávanou menštr. , rovnako je to aj s nervozitou...ale teraz to už bolo iné trošku v tom/keď som si až teraz pospájala súvisloti/napr. krv mi nikdy z nosa neide a teraz sa mi v tom období spustila/1x/ aj krče v nohách som mala len počas tehotenstiev a asi pred pár dňami, som ten krč dostala do nohy... /od včera už viem, že prečo 🙂 /

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre