Negatívny test a meškajúca menštruácia

slobodna1989
15. apr 2020

Dobrý deň.Od 14.2 sa snažíme o babo prvý menzes meskal boli sme u gynekológa vzali mi krv a nebola som tehotná a teraz meškajú 5 deň ráno robila test a negatívny skúsiť test neskôr?Nevoľno podráždená ďakujem za odpoveď

nelca0510
15. apr 2020

@slobodna1989 nevolnosti a podrazdenost mozu byt PMS. Pockaj par dni s testom,ak menzes nepride,urob test.

slobodna1989
autor
15. apr 2020

@nelca0510 test robila ráno a negatívny

nelca0510
15. apr 2020

@slobodna1989 tak cakaj na menzes a snaz sa po nom. Drzim palce🙂

veronika1234512345
15. apr 2020

@slobodna1989 a sleduješ sa nejako? Myslím meraním bazalnej teploty, alebo ovu testami?
Predsa len to nemusí byť meškanie menštruácie, ale posunutá ovu preto neprídu krámy podľa appky.

slobodna1989
autor
15. apr 2020

Nemeriam bazalnu teplotu

pribinak
15. apr 2020

Nie je nič horšie ako sa začať takto sledovať a následne začať stresovať

misulienkamisa
15. apr 2020

Hmm presne to som chcela teraz napísať. Ako potom človek z toho celého proste spraví len nejaký taký proces a fakt ten stres, čo si takto prináša, je nakoniec len na oštaru a nie je k ničomu prospešný

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1234512345
15. apr 2020

Ja som si sledovala ovuláciu testami a poviem vám, že mne sa to hroozne líšilo od appky a aspoň som prišla na to ze som viac neovulovala ako áno.
Ale ja som tomu tak nepodlahla ako väčšina na koníkovi že testujú tehu testom hneď po sexe 🤦‍♀️
Ale je dobre vedieť ako telo funguje. Tak sa môže snažiť aj 10 rokov keď nevie ci a ako funguje.

babotinky
16. jún 2020

Ahojte, ja mám tento istý problém. Mešká mi MS už 23 dni. Čo nie je veľmi veľa pri mojom skle. Ja soľ si dokázala upraviť cyklus na 33 dni s miernymi odchýlkami. Ak som bola chorá alebo mala veľa stresu. Keď som bola tehotná , čo síce nevyšlo ale tehotenstvo to bolo bodla doktorky tak mi test vyšiel až po tom co mi meškali dosť dlho . Posledné kramy som mala 19.feb ale ducha na teste som mala až 13.Aprila a prvé príznaky boli niekedy 29.3
Čiže šialený cyklus. O babo sme sa vtedy snažili. Testovala som aj pred tým ale boli negatíve .
Take silnejšie príznaky ako bolesť hlavy boli až v apríli. Takze sama neviem. Nakoľko sa snažíme a chceme babo. Už som sa testovala a bol neg. Ale kramy nikde dala som si aj alchemilkovy čaj ten keď príjem tak mi pekne kramy prídu ale bojím sa ho piť viac aby som neublížila babu ak by tam bolo. Nejaké príznaky by sa našli ale sama neviem , bolo mi zle aj má bolela hlava a to niekoľko dni , prsia má bolia ale nie priliz a samozrejme boli má bruško občas. Vo myslite vy baby ?? Kúpila som si test a možno zajtra alebo tak si ho urobím . Skôr má zaujíma názor iných žien . Ďakujem a ahojte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre