Priateľke mešká 5 dní MS, môže byť tehotná?

bananik99
9. jún 2019

Ahojte mam ešte len 17 a mal som pohlavný styk s frajerkou niekoľko krát za víkend. Ona bola ešte panna a používal som ochranu. No mala približne 5 dní pred ms. A meškajú jej vždy som použil ochranu. Bolia ju prsia a sme oby dvaja nervózny a neviem si dať rady. Poprosím o pomoc či je možné že je tehotná. Testy ešte nechceme vyskúšať lebo sme v strese a nebolo by dobre uvidieť pozitívne. Meškajú jej 5 dní.

bananik99
autor
9. jún 2019

@alexandraalexandrova ďakujem vraví že posledný pol rok ma pravidelne. Skúsime ten test neostáva nám nič iné. Oni si s toho robia srandu ale ja nie. Ešte len študujem a nerád by som prestal. Nuž ale až ti bude treba tak budem musieť. Rozprávali sme sa o tom že ak by bola v tom tak si ho necháme aj keď to nebude ľahké ale budeme pre to robiť všetko aby sa malo dobre a aby malo všetko čo potrebuje.

kemka2
9. jún 2019

Jaj ludia vsak sa nenavazajte do mladenca 🙂....zo svojej vlastnej skusenosti Ti viem povedat ze po prvom styku aj mne meskala ms....tiez sme s priatelom ( teraz manzelom) panikarili lebo sme tiez mali len 17...tak nestresujte hlavne klud 🙂

janinah
9. jún 2019

@bananik99 v akýkolvek deň cyklu a s akoukolvek ochranou sa môže stať,že žena otehotnie,ale šanca je minimálna vo vašom prípade,test treba urobiť,ak bude negatívny a slečna už má pravidelnú menštruáciu,tak nech ide ku gynekologovi...
inak ste tu otrasné poniektoré,chalan sa slušne pýta ...čo keby sa toto pýtal váš syn? stačí si to uvedomiť a poradiť,či vy se hned všetko vedeli pri prvom sexe?pochybujem....

bananik99
autor
9. jún 2019

@kemka2 veľmi pekne ďakujem.
@janinah aj vám veď práve teraz sa hrajú na hrdinky ale keby sa im toto stalo tak neviem ako by sa oni správali.

mravvcek
9. jún 2019

Zlaty,zodpovedny chlap! A to ma len 17. Klobuk dole! Spravte test,aj ked sa bojite,len tak sa dozviete. Neboj podla vsetkeho meska kvoli tomu prvemu sexu,ja som to tak mala tiez-hormony,stres... a komentare tych dokonalych necitlivych,posmesnych akoze "dam" si nevsimaj. Ony pri prvom sexe vsetko vedeli,nicoho sa nebali,odbornicky 100%ne. Maju proste pochopenie 👎
A pokial nebudete potrebovat s priatelkou nejaku radu,pomoc,drzte sa od konika co najdalej. Uprimne myslim,tu to ide dole vodou! Drzim vam palce!

ivka185
9. jún 2019

Ja si myslim ,ze tehotenstvo to nebude to by bola prilis velka nahoda, proste bol to zasah do jej tela a to sa s tym vyrovnava, a mozno je to aj stres, urcite sa dostavia. A este ked ste pouzili ochranu tak to je minimalna sanca.Je to aj take ponaucenie do buducnosti ,ze to nieje sranda pokial este nieste pripraveni mat dieta, tak byt opatrny alebo sa zdrzte sexu.Ale myslim ze to bude v pohode.

alexandraalexandrova
9. jún 2019

@bananik99 ja si myslim ze mate velmi pekny postoj, klobuk dole, malokto by neuvazoval automaticky nad interrupciou...ale myslim, ze sa nemate co obavat, ked ste pouzili ochranu. Meskanie menstruacie a tlak v prsiach moze byt aj psychikou, alebo len jej blbnu hormony...kazdopadne drzim palce aby to vsetko dobre dopadlo... 🙂

bananik99
autor
9. jún 2019

@alexandraalexandrova ďakujem vám

bananik99
autor
9. jún 2019

A ešte mam jednu otázku. Bol by s toho problém keby čaká frajerka dieťa a nie sme plnoletý?

23121974
9. jún 2019

@beky1813 Neni "on" tá expertka z dnešnej zmazanej diskusie o možnom tehotenstve? 😂😂 Sa to aj podobá tými otázkami 😀

bananik99
autor
9. jún 2019

@23121974 o tom pochybujem.

dominika_sk
9. jún 2019

Ako vie sedemnasťročny chalan čo je skratka ms s ktorou som sa stretla len tu na koniku 😁?

daniell_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikaszabova
9. jún 2019

@23121974 myslis baby26 🙂
Nie, ona sa inak vyjadruje

bananik99
autor
9. jún 2019

@daniell_ka samozrejme inteligentná baba.
@dominika_sk tak snažil som sa niečo naštudovať o to či to není len stresom a prvý krát.
@daniell_ka a je vidieť že tiež o tom neviete. Ako mi už písali je dosť možné že to bolo prvý krát.

23121974
9. jún 2019

@bananik99 Aj ja pochybujem,že sa tu vážne pýtaš...Niekto sa tu zrejme zabáva,alebo sa zdržal dlhšie na slnku 😂😂

daniell_ka
9. jún 2019

Nechcem ťa vysmiať ale v 17 rokoch ste už mohli mať rozum si niečo prečítať aj na internete.Menštruácia s prvým sexom nemá nič spoločné max.krvácanie PO ale nie meškanie.Kedže ste sa chránili tak je malá pravdepodobnosť tehotenstva.MS sa vekom mení netreba stresovať aj mne niekedy mešká niekedy príde skôr.A testov sa nebojte radšej ho spraviť ako nespraviť.Podľa mňa je len v strese.

deti95060810
9. jún 2019

máš 17 ? no to si už starý kanec...😉
tehotná by slečna nemala byť...

natalia_r
11. jún 2019

@bananik99 Ako ste dopadli?

mechurik
11. jún 2019

Ak mas 110.000 eur na byvanie z toho 900 eur mesacne na naklady nech sa paci chod do dietatka🙂

bananik99
autor
11. jún 2019

@natalia_r ukázalo že nie som. Ale pre istotu urobíme ešte ráz o týždeň

natalia_r
12. jún 2019

@bananik99 Davajte si pozor, inak budes takto stresovat kazdy mesiac. Nie je to sranda a aj v priebehu 1 sekundy sa da pokazit cely zivot.

natalia_r
12. jún 2019

@mechurik naco takato ustipacna poznamka? Myslim ze chlapec dal jasne najavo ze nema peniaze na dieta a ze nechce byt este otec.

bananik99
autor
12. jún 2019

@natalia_r tu proste musia byť aj ľudia ktorý rypu. Som ešte študent takže veru nemám. Keby mam prácu a dom tak není problém ani by som sa nikoho nepýtal. Len proste nevedel som čo mám robiť lebo ako vravím nechcel by som ho dať preč. A keďže by som sa nevedel ani oňho poriadne postarať tak by som bol zúfalý.

daniell_ka
12. jún 2019

@bananik99 Či máš 17 alebo 25 všetci to máme ťažké.Hlavne sa nespoliehaj na to, že všetko raz bude ideálne.Lebo keď nedostaneš bývanie od rodičov a nenájdeš si prácu (stálu) tak budeš na tom tak ako všetci.Na to sa priprav, že všetci to majú ťažké a veľa ľudí nechce deti skoro.Preto si dávajte pozor 🙂 chránte sa.Je veľmi malá pravdepodobnosť, že by sa stala nehoda.Máš k tomu dobrý prístup ku všetkému ale treba sa trochu dovzdelávať aby ste nestresovali každý mesiac.Si rozumný chalan.

23happy23
12. jún 2019

@bananik99 nevšímaj si blbé komentáre....je pekné, že sa vôbec o to zaujímaš! Veľakrát sú v tom baby samy....ak si kondóm použil správne,je tam malá šanca na otehotnenie....a keďže to bolo prvýkrát tak si myslím, že jej telo sa s tým musí vysporiadať a potom sa cyklus upraví....je to pre jej telo v podstate šok....ale aj tak máš najistejší test.... či si ho spraví teraz a budeš vedieť na čom si, alebo o dva týždne a budeš čakať na výsledok... Držím prsty 🙂 nech to akokoľvek dopadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre