Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
20. aug 2010

@petap1 že jo...jojo..moje řeč...a navíc vtipná..někdy se tady válím smíchy, nad těmi hláškami 😀

petap1
20. aug 2010

baru: Jj...to je prostě žena s velkým Ž 😀 😀

baru7
20. aug 2010

@petap1 jojo 😉

no nic babenky, já se pomalu loučím, neboť při pátku půjdu dříve domů🙂 čeká mě víkend s miláčkem..už se moc teším, že si ho zase užiju..konečně..

jinak petap: jak mi dojde od kámošky nějaké info, písnu ti do IP🙂

Krásný víkend všem

nanuskal
20. aug 2010

@baru7 @petap1 Ale baby, no no...sa červenám teraz 😀 Díky, ste zlaté 🙂 to ja ulietavam vtipmi iba s ľuďmi, s ktorými je dobre a to vy STE 😉

Baru, krásny víkendík plný lásky ti prajem 😉

vecernice
20. aug 2010

jaj holciny, ja vas nestiham 😀 dnes jsem si totiz odskocila na spinning a mam engorfinu na rozdavani 😀

@nanuskal teda kocko nase, ja smekam, moc ti to slusi!!!!!!! fakt bomba, ja bych myslela, ze je to z katalogu nebo reklamy na svatbicku 🙂

jinak ja uz fotky asi ukazovala, ze jo, tak se nebudu vnucovat 😀

@petap1 kocko nase, ty vysledky me moc mrzi, chapu, jak ses asi citila, clovek uz doufa ve snazeni a oni ho uzemni. doufam, ze zprava od barci kamaradky bude pozitivni!!! moc ti drzim vsechny palecky, co mam!!!!!

jjo a kdyby nebyl internet, tak jsme davno uz porodily asi pet deti, nebot bychom furt vse nezkoumaly, nemely asi ani HA, a proste zily jak v minulem stoleti 😀 s pupkem makaly na poli, a po vecerech se bavily strikovanim u svicky 😀 😀 😀

baru7
20. aug 2010

@petap1 tak ještě v rychlosti přeposílám vzkaz od gyne kámošky 😉 máš to vklidu zobat, vůbec to nevadí, právě naopak 😉 a prá přeje příjemnou výrobu... 🙂 takže můžeš být úplně v klidu
@vecernice ty jsi teda akční...možná si dnes dám taky spinn, ale asi nee..to už bude totiž miláček doma, tak se mi od něj určitě nebude chtít 😉

tak papa a krásný víkend

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice Ja som si tvoje fotečky pozrela na beremese 😉 Mala si nádherné fotečky tiež a boli ste tam krásni, vysmiati...ideálni 😉
A žiadne vnucovanie, ja si veľmi rada pozriem fotečky, akékoľvek 😉

Vecernice, to bolo fakt dobré a že kto je tu vtipný 😀 Som si predstavila seba v zástere a so šatkou na hlave, ako okopávam v poli, s bruchom ako prehltnutým medicínbalom 😀 Keď zašlo slnko a pozaháňala som kozy do ohrady a všetky deti, tak som išla uvariť na provizornej piecke večeru, samozrejme varené zemiaky 😀
Chalúpka ako z tých mojich fotiek, s malými okienkami a 50cm múrmi 😀
No idylka 😀 😀 😀

vecernice
20. aug 2010

@nanuskal teda holka, tys byla v mych myslenkach, tak nejak jsem si to v hlave promitala 😀 a jak by nam bylo krasne, ja bych tu nemastila u pc stamilionove uvery a neresila dluhovou sluzbu, barus by necekala nervozne na vysledek pohovoru, nebot bud by mela pole sve nebo nejakeho velkostatkare 😀 jen bycom se neznaly 😲 leda pres postovni holuby 😀

petap1
20. aug 2010

Baru: moc díky a užij si víkendík 🙂

Vecernice: děkuju. Snad mi to v snažení nebude na překážku 🙂

Jinak já bych foto taky ukázala, ale nemám je na internetu...mám jen pár kousků u sebe v počítači (ale namáme od profíků 🙂 )..takže bych vám je mohla poslat na email, když mi ho dáte do IP...přeci jen jsem tu inkognito už jen já, že 😀

petap1
20. aug 2010

baru: mooooc dííííky 🙂 🙂 🙂

petap1
20. aug 2010

vecernice: Taky mi jdou barevné obrásky před očima 😀 😀

vecernice
20. aug 2010

jeeeeee petap ja mam velikou radost spolu s tebou z te bajecne zpravy!!!!! jupiiiiiiiii!!!!!!

petap1
20. aug 2010

vecernice: Jj ..huráááá...můžeme se dále snažiiiiit 🙂 Děkujuuuu 🙂

vecernice
20. aug 2010

@petap1 fakt mam radost a hnedle lepsi naladu!!!!
jeste abych ja mela nejakou pozitivni zpravicku toho prveho 😉
jinak jsem vahala nad ovu testama, ale v lekarne byla fronta, tak to necham konovi 😀 ten ma vetsi hlavu 😀 😀 😀

nanuskal
20. aug 2010

No toto sú krásne správy na záver pracovného týždňa 😀

@petap1 Môj mailik máš, tak šup s foto 😀 😉 teším sa 😀

@vecernice Normálne som teraz zatúžila žiť v tej dobe 😀 hoci život bol trvrdý, ale o to aj krajší, bez všetkých zbytočností, ktoré teraz považujeme za dôležité 🙂 🙂

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice To je taká dobrá hláška s tým koňom 😀 u nás sa to nepoužíva, tak som sa dobre na tom nasmiala 😀
Kašli na testíky, keď tak, tak budúci mesiac 😉 keď budeš mať po MS 😉

vecernice
20. aug 2010

@nanuskal vid? taky jsem si rekla, testy budu setrit, stejne jsem manzelovi vcera naznacila, ze treba by mohlo byt plodne 😀 tak on se na to hned vrhne .... 😉 takze pokukd by stesti sedlo i na vola, a tudiz se u me uracila po 60 dnech dostavit ovu, tak byla vyuzita, ale spis si to nemyslim ....
jinak mi taky prijde, ze se driv zilo nejak kvalitneji nez dnes. ac je to s podivem (vzhledem k me profesi), moc se mi ten materialni svet a zivot nezamlouva ..... ☹

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice No to teda ani mne...už ma to nejako nebaví tento svet...nikto si ničoho neváži ☹ a mládež je taká nejaká bezohľadná 😠

A máš pocit, že ovu je???? Či to podľa LF si myslíš??? No ktovie, nikdy nevieš a aj motyka môže vystreliť 😀

nanuskal
20. aug 2010

@petap1 ďakujem za fotečky 😀 bola si nádherná nevesta a tie šaty sú nádherné 😎
Vy ste mali vonku svadbu? Aké romantické 😀

petap1
20. aug 2010

nanu: máš je tam 🙂

vecernice: Jj nech se překvapit 🙂 🙂

Jinak já souhlasím...já bych se vrátila do první republiky, kdy se nosili klobouky a chodilo se na čaje 🙂 .🙂

vecernice
20. aug 2010

ja taky, ale zalezelo by, kde by clovek zil. ono byt pani velkotovarnikova, ktera je jen doma, a na domacnost ma lidi asi musela byt nuda 😀 ale mam rada stare ceske filmy, je tam takova velika ucta k rodine a k druhym .....

@nanuskal to bys neverila, podle jake teorie jsem si to vymyslela 😀 tedy, pry se zena okolo ovu vic canca, no a ja se dva dny po sobe namalovala, a dokonce pouzila i make up, vec to u me nevidana 😀 jo a jinak taky hlen 😉 ale na ten spolehat diky praskum moc nemuzu. jen jsem si proste rekla, co kdyby, a uvidim. teploty mi to nepotvrzuji 😀

vecernice
20. aug 2010

jo a moje zabava ve chvilich volna, rikam tomu omalovanky, nebot je to podle predlohy (reprodukce, foto, ....) ale krasne to cisti hlavu 🙂 ale chodim na kurz, takze tam je to snazsi, nebot je to s napovedou 😀
http://sites.google.com/site/safrankovi2009/Hom...

nanuskal
20. aug 2010

@vecernice No wau, tie obrázky sú nádherné...akože podľa predlohy??? To máš niečo pred sebou a maľuješ? napr. foto??? Ale aj to je umenie prekresliť... 🙂
Fakt mi padla sánka, tie obrazy sú nádherné 😉

A pekne sa snaž 😀 ktovie, nič netreba podceňovať a možno ovu naozaj je 😉 tak šup šup na to 😀

Inak, to ja by som ovu mala stále, ja sa čančám stále 😅 Ja som si už tak na to zvykla, že mi to príde úplne samozrejmé 😀

nanuskal
20. aug 2010

Dievčatká moje zlaté, idem pomaličky domov, tak prajem vám krásnučký víkendík, plný slniečka, lásky, pohody a snaženia 😉 😵 😀

petap1
20. aug 2010

vecernice: teeedyyy to je nádhera 😉 Tak to je pěkná dedukce...čančání.. 😀 A co ty víš..třeba ju a byla 😀

vecernice
20. aug 2010

holky dekujuuuuuu 🙂
jojo je to podle predlohy, foto na A4, bud pohled, nebo treba reprodukce 😉 a olej na platne 🙂

jinak ja jsem clovek, co se nerad canca, nechavam si to do rezervy 😀 na horsi casy 😉 ale spis to beru jako for. ovu testy uz taky nepouzivam, tak treba pan buh da 😀 ale spis bude ms, a pak stimulace a pak miminko 🙂

krasny vikend kocky!!!!

baru7
20. aug 2010

@petap1 fotky jsou moc hezke...saticky ti sedly jako ulite 🙂 a prostredi jste meli nadherne...venku je to super, taky bych to tak chtela, ale to musi vyjit pocasi....

@vecernice tak Kamil a jeho kolegyne cerven az zari 2011 nefoti mimo agenturu, pro kterou maji predobjednane terminy a mimo si objednavaji lidi az tak 2 mesice pred terminem svatby ☹ no takze na to spolehat fakt nebudu, ze bude misto....docela me to mrzi, protoze se mi ty jejich fotky fakt libi....no ale zase nebudu mit dilema, protoze vylucovaci metodou mi to zacina vychazet jasne 😉

petap1
20. aug 2010

Děvčátka tak hezký víkend plný sluníčka a v pondělí se těším napísanou 😀 😀

petap1
23. aug 2010

Dobré ranko děvčátka 🙂

tak hlásím duchaaaaa na testuuuu 😀 😀 😀 😀
Klepu se jak ratlík a mám hrozný strach co bude....prosím držte mi všechny pěsti co máte ať je vše v pořádku 😉

betina1984
23. aug 2010

@petap1, ja ho tam mala v piatok tiež a v nedeľu už zmizol. Držím ti palčeky....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre