Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ja sa tak teším 😀 Normálne sa mi rozklepali roky tiež 😀 Vidíš, zázrady sa dejú 😵

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice ruky.....som taká natešená, že ani neviem písať 😀

vecernice
4. okt 2010

holcinky dekuju!!!!!! az mi vhanite slzy do oci z te krasne uprimne radosti 🙂

baru7
4. okt 2010

@vecernice jejda...já mám radost...teĎ to bude určitě všechno v pořádku, držím všechny palce, co mám a modlím se pro jistotu i k Alláhovi 🙂

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice Len si kľudne poplač 😀 mne sa chce úplne...ale od radosti 😀 😀 😀

A teraz mi všetky tie zdravé veci odporuč 😀 😝

baru7
4. okt 2010

tak nám to tady hezky těhotní na povel...ano, ano...velmi plodná a přínosná diskuze 😉
@nanuskal ještě jsme na řadě my dvě.... 🙂

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 Tak tak...už sme len my dve zostali 🙂 Ja už som si vybrala novú gynekologičku, tak niekedy v koncom oktobra tam skočím 😀 aby ma poriadne poprezerala 🙂

baru7
4. okt 2010

@vecernice jo...já chci taky seznam doporučených podpůrncýh prostředků 😉

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 Plníme plán na 100% 😀 dúfam, že to tu nepokazím 😀

baru7
4. okt 2010

@vecernice jak jsem psala, že máme sladěné cykly, že čekám MS stejný den jako ty...tak jsi mě pěkně vypekla 😀 ale já jsem ráda za tebe 😉 ví to Dan???

baru7
4. okt 2010

@nanuskal co bys kazila...??jak se řekne, tak to bude...evidentně to tady prostě funguje..takže na Jonáše, Nadi 😉

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 @vecernice No podľa mňa to určite vie....lebo určite vyskakovala 1m 20cm do výšky a to si musel všimnúť 😀 😀 😀 😀

@baru7 Idem na to Baru 😀 ovu ešte nebola, tak predpokladám, že tento cyklus vychádza na nejakých 35dni, takže sa to posunulo a termín už nevychádza cez MS 🙂

baru7
4. okt 2010

@nanuskal no takže tobě se to teď povede taky....a já začnu se znovusnažením v příhodně době, aby mi na svatbu vyšlo jen sympatické bříško, nikoli porod 😀

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 😀 ktovie, možno na teba počkám 😀

baru7
4. okt 2010

@nanuskal a asi začnu s měřením...nějak jsem se přestala sledovat a zdá se mi, že příznaky OVU vymizely....tak jsem si je asi předtím vsugerovala.... 😀

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 No tak to sa ani nezačni merať, lebo sa budeš sledovať stále ako ja....ale ja mám teraz divný cyklus...dva týždne bolesti brucha...v piatok to ustálo...včera som si všimla, že sa mi začína meniť hlien, ale zatiaľ teplota neukazuje ovu...tak uvidíme čo z tohoto bude... 😕

baru7
4. okt 2010

@nanuskal tak já jsem to chtěla spíše tak informativně vyzkoušet...udělat si přehled a pak už neměřit..já mám naštěstí cykly přesně na den pravidelné🙂

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 No ja som chcela tento mesiac skončiť...a neriešiť...len môj mužík ma tak trochu do toho tlačí, že aby sme mali lepší prehľad a že aby sme mali čo ukázať doktorke...tak teraz neviem čo mám robiť ☹

baru7
4. okt 2010

@nanuskal tak kompromis..ještě tak do Vánoc měř, to už budeš mít pár grafů, ze kterých se dá dost věcí vyčíst...a pak to vypustit. Hm?

nanuskal
4. okt 2010

@baru7 Si ma prehovorila 😀 tak ešte také 2 cykly...a vlastne uvidím, čo mi povie tá doktorka nová...dosť sa mi zapáčila, lebo chodí k nej aj kamoška a chváli si ju...ordináciu má v rodinnom dome, takže je to tam také rodinné a má tam všetko vybavnie....

vecernice
4. okt 2010

holky, vy ted budete velmi rychle nasledovat za mnou 🙂
no a recept? ja vam nevim 😀 mela jsem nejakou cajovou smesku od jedne holciny, myslim, ze to je caj k otehotneni od nejaky babky XY? muzu doma kouknout. pak nemereni a milovani dle chuti (fakt, ze asi pred ovu jsem chut mela poradnou, byla jsem jak chlap, mozek se mi prestehoval nize 😀) a pak zkusit co nejvice klidu 🙂
ja si tak moc moc moc preju, abyste me hnedka nasledovaly 🙂

@baru7 jak to vlastne vypada s tvoji ms?

vecernice
4. okt 2010

@nanuskal treba se snazi ovu vydrzet do patku na manzilka! 🙂

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice 😀 to ma tiež napadlo, ale neverím tomu 😀 ja už to nechávam fakt tak...čo bude bude...a keď to nebude do konca roku, tak čo už...užijem si aspoň tú svadbu budúci rok 😀

vecernice
4. okt 2010

@nanuskal Nadi, a kolikaty si den cyklu? ale pristup dobry, asi je fakt nejlepsi to hodit za hlavu. mozna jako u me, kdyz jsem moc neverila, ze by to vyslo ten prvni cyklus .... spis bych se asi upla na ten dalsi 😉

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice Rituš, som 21deň 🙂 už ma napadlo, či mi vôbec jeden vaječník funguje, ale potom som to hodila za hlavu a háďžem to úplne...všímam, aké začínajú byť stresy kvôli stavbe, tak možno je to tak lepšie.... 😉

@vecernice @baru7 Baby moje zlaté, najradšej by som tu s vami zostala, ale mám dnes pol dňa dovolenky, idem na kataster, takže sa s vami lúčim 🙂
Rituš a tebe ešte posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vecernice
4. okt 2010

@nanuskal krasny den Nadi, a drzim palecky, at ovu dorazi a idealni v patek 😉 kez by. a kdyz ne, tak ji prsote trefite hnedle dalsi mesic!!!

baru7
4. okt 2010

@vecernice MS dorazila přesná jako vždy...aspoň že všechno funguje🙂

@nanuskal Nadi, krásný den a hodně pevné nervy na úřadě🙂

nanuskal
4. okt 2010

@vecernice Alebo to trafíme na Jonáša, ktorý s ovu ani nepočíta na to, aby si otehotnela 😀 😀 😀

baru7
4. okt 2010

@nanuskal jak to trefíš na Jonáša, tak mu hned píšu🙂

betina1984
4. okt 2010

@nanuskal, ja mám tiež už prihlášku, ale stále uvažujem, či to poslať. Nemám menzes, nemám ovu. Neviem, či pomôžu nejaké výpočty.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre