Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
21. dec 2010

vecernice: JJ, víš, že mi ale ty tvoje týdny utíkají rychleji než ty moje 😀 😀 Tobě to naskakuje jak o život a mě přijde, že se to vleče...jsem mačo, což 😀 JJ těch jsem se taky bála, hlavně kvůli věku a té jedné hraniční hodnotě na NT scr., ale vidíš, že to pak bylo OK a u tebe to bude taky tak...i kdyby tě kvůli dvojčátkům hnali na plodovku, tak pak budeš mít jistotu, že jste v pořádku 🙂 Teď kolem mě dvě holčiny porodily předčasně, takže já už semínko strachu z předčasného porodu zasazené mám...nu asi si trošinku oddechneme až porodíme a budeme je mít v postýlce 😉 Pak už budou zase jiné a další a další starosti a strachy 😀

vecernice
21. dec 2010

@petap1 pockej, az tu jednou budem vzpominat, jak bylo tehotenstvi krasne obdobi 😀
no ja se plodovky docela bojim, zvlast s tou moji citou delohou ... no uvidim, co mi doktor poradi, radsi bych asi preferovala nejaky ten podrobny utz na genetice, co delavaji ....
no vidis, tak nam ty tydny navzajem utikaji rychleji a ty nase se vlecou 😀 ja si vzdy rikam, uz abych byla aspon ..... no tak ten 20tt, kvuli utz a pak ten 26tt, prototze decka uz se daji pripadne zachranit, ale jeste lepsi aspon 32tt 😀

petap1
21. dec 2010

Vecernice: JJ až nebudeme vyspalé a nebudeme vědět kam dřív skočit, tak budeme vzpomínat na to těhotenské lehárko 😀
Můj Dr. byl taky s tou plodovkou opatrný a nijak to nehrotil. Já vím, že je to riziko, taky jsem se bála, ale kdyby mi Dr. řekli, že by do ní šli, tak bych asi neodmítla. Naštěstí říkali, že by ji taky nedoporučovali. Ale neboj, tvůj Dr, ti určitě dobře poradí. Já jsem byla ráda, že nám nakonec to sono srdíčka dělali, nejdřív jsem se bála, ale teď jsem ráda... pořádně se na něj podíval a kouknul na všechny tepny...viděli jsme i aortu 🙂 Jinak ten UZ ve 20tt je opravdu podrobný, koukal se na mozek a žaludek a ledviny a pupečník a placentu a páteř..prostě všechno. Dokonce měl Dr. i povídavou, tak nám vše k tomu pověděl 🙂 Dokonce spočítal i prstíky na nohou a rukou 😀 Jsem přesvědčená, že u vás bude taky vše v pořádku a hezky si užijete to pokoukáníčko 😀

vecernice
21. dec 2010

@petap1 o ja se tesim, hlavne chci vzit manzu. u meho doktora zalezi, jak se vyspi. ale zas vim, ze nic nezanedba 😉 a ja budu mit podivanou na druhou 😀

jahudka80
21. dec 2010

@vecernice
@petap1
holky dr. to řeší, ale asi spíž se teď na těhu vyprdnu, není vhodná příležitost.... jednu cácorku mám a snad se třeba za 3roky poštěstí mít druhé 😉
Mějte se kráseně a přeji hezké vánoce 🙂

nanuskal
22. dec 2010

Ahoj baby, nejako vás zanedbávam...ale nestíham v práci...ledva stíham záchod ☹
Ako sa mi máte??? hm???? Ja aj dobre aj hrozne...doma mám manželíka, tak super ale v práci katastrófa 😠
Už nech je zajtra poobede...alebo pozajtra ráno 😀 😵

vecernice
22. dec 2010

@nanuskal ahoj Nadi, ja na tebe myslela, jak sis uzila Drazdany 😉 myslela jsem, ze uz mas pak volno az do vanoc ... to neni od prace vubec pekne, ze te takto stresuje ☹ tak sup pretocit kalendar a uzivat si s manzilkem vanocni pohody 🙂
p.s. chytla si v Drazdanech toho ducha vanoc? 🙂

nanuskal
22. dec 2010

@vecernice Ahoj Rituš, no bol to úžasnýýýýýý víkendík 😵 😵 😵 tak musím povedať, že je to fakt o niečom inom ako u nás...tá atmosféra sa nedá ani len porovnať.... proste paráda ako má byť 😵
V práci som od pondelka a ešte budem aj zajtra a dokonca aj v pondelok musím ☹ neviem kde mi hlava stojí...ale po včerajšom stresovom dni som si povedala dosť.... 😠

vecernice
22. dec 2010

@nanuskal kocko, nenech si zkazit horkotezko nabytou vanocni naladicku 🙂 to je rozkaz 😉

nanuskal
22. dec 2010

@vecernice Rozkaz prijímam a vykonám 😀
A ty sa mi inak ako cítiš???

vecernice
22. dec 2010

@nanuskal celkem dobře 🙂 čas pomalu utíká, teď mám zas tři dny klidné, tedy bez problémů, ale uvidím na kontrole, zda hematom už šel ke všem čertům 😀

nanuskal
22. dec 2010

@vecernice A kedy ideš na kontrolu????
Ja som sa objednala na urológiu....idem tam v polovici januára, tak som zvedavá, čo mi tam povieda...

vecernice
22. dec 2010

@nanuskal fuj, dohnala me prace 😀 jdu 4.1. na kontrolu a zaroven odber na tripple testy ....

baru7
22. dec 2010

Ahoj kocenky...ja nejak nestiham..jak jsem doma, tak vubec nesedim u kompu a furt neco uklizim, peru, pecu..ja chci byt zena v domacnosti 😀 😀 fakt si to zatim uzivam 😀

babe19
autor
22. dec 2010

ahoj babenky, chcela by som vám popriat krásne vianočné sviatky,bohatého ježiška a hlavne vela zdravia,aby sa vam vase sny splnili a rok 2011 aby bol ten jeden z najrkajsích rokov. tie ,ktoré cakáme bábatko,aby sa nam narodilo /narodili/ zdravé a tie,ktoré nan cakaju,nech si najdu co najskor // na teste! dakujem vam za celorocnu podporu baby,mám vás rada!!!! 🙂 🙂 🙂

nanuskal
23. dec 2010

@babe19 Ahojky, prajem Tebe aj celej rodinke krásne a ničím nerušené Vianoce 😉 😵

petap1
23. dec 2010

Dobré ranko,

Babe: I tobě a celé tvé rodině krásné vánoce, Šťastný nový roka a hlavně hooodně zravíčka pro všechny 🙂

Nanuskal: Tedy ty by zasloužili takhle tě před vánoci honit. Tak už na ně prdni a hezky si užívej vánoční atmosféru 🙂

Baru: Tak to ti závidím..já jak už jsem dlouho doma, tak mě tedy být ženou v domácnosti neuspokojuje..já bych šla radši do práce 😀 Ale jen si to hezky užívej 🙂

Večernice: To je dobře, že ti to dalo aspoň o vánocích klid...doufejmě, že se tem hematom už neukáže 🙂

Já včera měla taky honičku..dodělat vše doma, pak jsem šla do práce na vánoční besítku a pak ještě s kamarádkou na vánoční procházku....no byla jsem urvaná jak samice 🙂 Zjistili jsme, že nám nesvítí světýlka na stoměček, tak jdu ještě dnes nějaké schánět..snad nějaké budou 🙂 Pak musím ukuchtit véču pro tchánovce a pak už snad bude svatý klid a jen pohádky a dárečky 😀

vecernice
23. dec 2010

holky moje zlate, preju krasne pohodove svatky, pod stromecek hlavne spoustu lasky, do noveho roku nejake to baby 😉 a proste se mejte bajecne, vsechny si to zaslouzite 🙂

nanuskal
23. dec 2010

@petap1 @vecernice Baby, krásne Vianoce plné lásky, pohody a spokojnosti 🙂

baru7
23. dec 2010

Kocky vsechny nase 🙂 i ja vam vsem moc preju stastne a vesele Vanoce, klid a pohodu a do noveho roku hlavne zdravi, to se proste neda nicim nahradit 😉 pusu vsem 🤐 😵

nanuskal
23. dec 2010

@baru7 Krásne Vianoce aj tebe Baruš 😉 😵

petap1
23. dec 2010

Také se připojuji a všem Vám přeji krásné pohodové vánoce s těmi nejbližšími a hlavně to zdravíčko 🙂 🙂

mayerka
23. dec 2010

ahoj kocenky vsechny, taky preju krasne a klidne vanoce, vecernice - krasne ti ty tydny naskakujou, uzij si posledni klidne vanoce 😉 baru, nanuskal - uzivejte s manzilkama, petap - taky pekne naskakujou, hlavne at vse dobre dopadne!
My jsme v jiznich cechach, Jarousek stavi jednoho snehulaka za druhym, snazi se shodit stromecek a jist skleneny koulicky, takze pohoda... 😎
Po novym roce se zase zacneme snazilkovat, tak nam drzte palce!
Chci prilozit fotku Jary, jak vas zdravi, ale nejak mi to nejde...

mayerka
23. dec 2010

uz

baru7
25. dec 2010

@mayerka Tobe take poklidne VAnoce a do noveho roku hlavne zdravi a uspesnost ve snazeni na 100%.

Holky, co darecky???? Ja jsem byla asi mega moc hodna 🙂 akorat ted uz mi zase milacek utekl do prace..ale zitra ma volno 😉

vecernice
30. dec 2010

halo halo kde to tu vazne? 😀

baru7
2. jan 2011

@vecernice my jsme vazli na horach 😉 stastny novy rok a zitra hura do nove prace 🙂

nanuskal
3. jan 2011

Ahojte babenky moje 🙂

My sme boli tiež na horách....

Baby, prajem Vám všetkým všetko len to najlepšie do roku 2011, hlavne veľa zdravíčka, to je najdôležitejšie.... 😵

@vecernice Ty sa nám krásne zaobľuješ 😉 😵
Ako sme boli po návštevách, tak v našom okolí budú "zatiaľ" 3 bábätká...to bude rok 2011 (2svadby, 2x 40-tky, 1x 50tka, 3x krstiny) 😀 😀

vecernice
3. jan 2011

@nanuskal dekuju!!! manza mi rika Knedlicku 🙂
jinak to vypada na slibny rok 😉 a to jeste rozsirite ty rady cekatelek na capa 🙂

nanuskal
3. jan 2011

@vecernice No uvidíme či sa nám to podarí vôbec tento rok....

Tak Knedlíčku....nooooo...to znie super 😀 😀 😀 😝 Krásne ti ale aj tie tt naskakujú 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre