Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
20. máj 2010

babe - zatím mi nic neřekl, je opatrný. dnes budu mít výsledky hcg, a v pondělí jdu znova, musí hlavně růst nějakým tempem. podle toho se uvidí. a za týden znovu na utz, tam už mi snad řekne víc. zárodek je zatím opravdu sotva vidět, ale jsem 3 týdny po ovu, tak to asi odpovídá. podle ms bych jinak byla asi 5+5tt 😉

vecernice
20. máj 2010

jeee babe - koukala jsem, ze ff uz potvrdil ovulku 🙂 tak jen tak dal. ted je blby nekonecny obdobi cekani, aspon ty prvni dny po ovu, pak uz to zacne utikat. tak pomalu zacnu drzet palecky 🙂

babe19
autor
20. máj 2010

jéj,dakujem vecernice si milá. nie som ja ziadna optimistka,práve naopak. neverím ze by som mala také stastie ☹ hoci aj ked hovoria za do tretice vsetko dobré,ale velmi by som sa divila keby mi to vyslo,ze si teraz treti krat meriam BT 😒

babe19
autor
20. máj 2010

hm veru ff vyznacilo ovulku, ale preco nemám krásne rovné ciarky? preco su také prerušovane?

vecernice
21. máj 2010

babe - a proc by to zrovna ted nevyslo? takze sup, pekne pozitivni pristup!!!
jinak k ff - ten vyznaci, pokud si bud neni jisty, nebo pokud zadavas jen teploty. jakmile bys treba den pred ovu zadala plodny hlen, nebo mekky otevreny cipek umisteny nahore, nebo pozitivni ovu test, tak bude hnedle cara plna 😉

kapibara
21. máj 2010

Ahoj Holky,
dlouho jsem tady u vás nebyla...

Vecernice...fazolka je krásná 😵 😵 😵

Já čekám na mrchu...pak budu brát clostilbegyt a pak tradá inseminace 🙂 ...zase se aspoň něco děje 🙂

vecernice
21. máj 2010

kapi - tak to na tebe budu moc myslet, nejprve, at pekne mrcha dorazi co nejdriv, pak at pekne narostou foliky a vse vyjde!

kapibara
21. máj 2010

Vecernice...děkuju...mám 2x1 Clostil 3.-7.den....tak snad reagovat budu...zhruba před rokem jsem měla 1x1 Clostil 5.-9.den a taky jsem reagovala...jakTi je?dobrý?

betina1984
21. máj 2010

Ahojky. Rada by som sa k Vám pridala. Chcela by som sa len spýtať, či sa niektorej z Vás podarilo otehotnieť hneď po vysadení antikoncepcie. Doma mám už dvojročnú dcérku, pred ňou som antiku nebrala asi rok. Teraz som vysadila a rada by som sa s manželom pokúsila o chlapca. Plodné dni mám 31.5. a 1.6. podľa výpočtu po menzese.

vecernice
21. máj 2010

kapi - me zatim nic neni, tedy jen unava, a furt jsem zmrzla 😀
no vidis, ja mela clostik 3x1 😀 a vyslo mi to asi 5. cyklus s nim 😉

ahoj betti, ja te bohuzel nepotesim, me ms sama po vysazeni ani neprisla ☹ ale brala jsem je nekolik let 😉 tak drzim palce, at ti to vyjde!

betina1984
21. máj 2010

vecernice, mne menzes chodil, ale dosť nepravidelne, preto by som rada využila túto šancu. Moja mama po vysadení otehotnela, čakala trojíčky, ale musela si ich dať zobrať, lebo by všetky mali srdcovú vadu, ako ja.
Clostil som mala predpísaný aj ja. Bola som aj na hormonálny profil, keď som chcela prvé dieťa. Ale ani som ho nezačala brať, lebo som otehotnela úplne bez problémov.

babe19
autor
21. máj 2010

ahoj,
betina ani ja som nemala po antikoncepcii rok menstruáciu ☹ potom som chodila na vyvolávacky,az sa mi to po roku krásne upravilo. hoci ju mam vzdy inak, niekedy 29dc,niekedy az 32dc. ale niekedy lekari davaju zenám na tri mesiace HAK a potom aby sa mali pokusat. takze drzime ti palce
vecernice ako sa mas dnes? ziadne napínanie? vracanie? mna strasne bolia prsia,vzdy ako pred MS. juj,ani dotykat sa ich nemozem ☹

vecernice
21. máj 2010

beti - tak ti drzim palce, at to vyjde i tentokrat. ono kazde telo reaguje jinak, a ja skoncila na hormonalni lecbe. a to jsem byla rada, ze jsem vysadila hormony (antikoncepci) a tudiz ocistim telo 😀 ale co, hlavne ze se povedlo 😉

babe - me fakt nic neni. podle priznaku bych poznala kulovy. ale predchozi cykly jsem mivala vsechny priznaky (tedy az na prsa, ty jsou prose na jakekoliv sugesce imunni 😀)
a uvidis, co se z te tve bolesti vyhlube 😉 moc bych ti to prala!!!

babe19
autor
21. máj 2010

dakujem ti vecernice si velmi milá. to by bol moj najkrajsi darcek na vyrocie svadby,manzel ma narodky v juni,tak aj on by sa velmi potesil. velmi si to prajeme ☹

vecernice
21. máj 2010

vsechny ti to tady velmi prejeme!!!!! zatim neni duvod hazet flintu do zita 🙂

babe19
autor
21. máj 2010

juj keby som bola aspon z polovice taká optimistka ako ty vecernice,bola by som stastný clovek! budem musiet chodit k tebe na prevýchovu 😀 😀

vecernice
21. máj 2010

ja tu na tebe ten optimismus bude plivat ve velkych davkach 😉

babe19
autor
21. máj 2010

díky,uz sa teším 😀

babe19
autor
24. máj 2010

ahoj holky, dnes asi ja pridám naše grafy 😀
aký ste mali víkend? ja suprový,boli sme na červenom kameni v hrade, potom včera zas na rybách.,bolo to super!
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice - vitezny))
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6

cizu
24. máj 2010

ahoj kocky, tak ja se hlasim po mensi pauze....ve ct a pa jsem byla na netu pouze na telefonu a to sem nemela naladu zobat tam prispevek....ale do ff jsem zapisovala....a o vikendu jsme vegetili na chalupce.....konecne jsem tam uz prespali.
vecernice: jak se mame, povidej, prehanej...kdy jdes na dalsi kontrolu na srdicko? 🙂
babe: tvuj grafik vypada super, podle toho minuleho te ceka zitra rozlousknuti, jak to dopadlo???? drzim palecky, tento mesic je grafik krasny, to by bylo, aby nebylo🙂
mejte se, pacek, Z*

babe19
autor
24. máj 2010

ahoj cizu, joj bohuzila to nevypadá dobre ☹ ☹ dnes mrcha zacala prichádzat,uz je tam to skaredé spinenie ☹ som zufala ,znova!!!! ja si asi tento mesiac dam pauzicku od tej teploty ☹

babe19
autor
24. máj 2010

a preco zajtra ma čaká,či by ma čakalo???? to podla teploty?

cizu
24. máj 2010

babe: jj, presne podle minuleho grafu.....kdyz se podivas, tak kdybys mela cykly stejne dlouhe, tak kdyby zitra neprisel pokles ani MS, tak je jasne, ze by se asi neco uvnitr delo.-)))

babe19
autor
24. máj 2010

fakt cizu? aj napriek skaredemu spineniu? ☹ si taka zlata,ja by som to ani nevedela 😀

babe19
autor
24. máj 2010

ale v aprili som mala ovulku 19dc teraz 18dc. takze podla toho mám este dva dni,ale ja viem ze aj tak klesne,citim to. zena to vycíti keby sa nieco dialo ☹

cizu
24. máj 2010

Babe: na to nema vliv to,kdy mas ovu....to jsem pocitala jenom se dny DPO a ty zustavaji stejne (nebo by meli)....ale ty mas tu fazi po ovu nejakou kratkou,ne? nerikal ti dr. na to neco?

cizu
24. máj 2010

ja to asi blbe pisu. Ja to chapu takto:
kdyz mas pravidelne cykly, tak MS ti chodi urcity pocet dni po ovu a tim padem vis,kdy ma MS zpozdeni a kdy ne.
Napr. faze po ovu obvykle trva 10dni, tzn. pokud 11 ty den nedostanu MS, tak se snad neco deje🙂, pokud ji dostanu, tak to je znamka toho, ze ta faze po ovu je opravdu porad stejna............... 😉

babe19
autor
24. máj 2010

ahááá,uz rozumiem. tak mám este pár dni 😀 zajtra budem 8dpo a na 10dpo by som mala dostat MS ☹ ja to budem mat,urcite! hihi. nepovedal mi na to doky nič,videl grafy ☹ vsak v juli absolvujem hsg vysetrenie,uz teraz si hryziem nechty!!!
ako sa mas inač? vecernice dnes nedosla,asi mala nieco! a o tinke ani nehovoriac ☹ zabudla na nás

cizu
24. máj 2010

no vidis, jeste neni nic ztraceno.....ja sa mam celkem dobre....rekla jsem si, ze natehu furt cekat nebudu a zacinam redukcni a cvicici dietu, tak uvidim, jak dlouho me to vydrzi🙂)) tak ja letim cvicit, mej se, pacek a drzim peesti

vecernice
24. máj 2010

ahoj holciny, byla jsem cely den na sluzebce v Pardubicich, ke kompu jsm se poradne dostala az ted 😉 takze jsem na vas nezapomnela, ale nestiham 😀
jinak dnes hcg skoro 9tisic, takze roste. dalsi utz ve ctvrtek, pak poreferuju 😉 ale priznaky furt nulovy 😀
@babe - grafik nevypada spatne. s lutealni fazi uz ti to krasne vysvetlila cizu 🙂 ale pokud bys fakt mela takto kratkou lutealni fazi, tak to by mohl byt problem, nebot vajicko by nemelo dost casu na uhnizdeni. v tom pripade se po ovu davaj prave prasky obsahujici progesteron (utrogestan, provera, apod.)
ale drzim palce, at to spineni zas zmizi a teploty se udrzi!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre