Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
30. jún 2010

Dobrá ranko,

já vím, že je to jen toužebné přání...ale co kdyby nám to vyšlo...dovedete si představit, jak vlastně na všechny UZ chodíme ve stejný čas a pak i porodíme chvilku po sobě....tedy to je krásná představa 🙂 🙂

babe: Jj jsem Petra...u nás měl včera svátek Petr a Pavel 🙂 I tak díky za přání 😀

kapibara
30. jún 2010

Ahojky Kočky 😉

Neměla jsem nějak čas a ani sílu napsat...dovolená byla krátká a krásná...návrat do reality se snažím oddálit koupalištěma atd. takže se k PC moc nedostanu...

Jak se tady máte?

petap1
30. jún 2010

Ahoj Kapibaro,

já jsem v tomto tématu nová 🙂 Jsem po revizi - zamklé těhu ☹

S holkama se tady snažíme myslet pozitivně...docela se nám to myslím daří 🙂

kapibara
30. jún 2010

Ahoj Petap,

jojo,já vím 😉

No,nic jiného než myslet pozitivně nám stejně nezbývá 😅 já si teď přes prázdniny chci dát oddych ou CAR i gynekologie vůbec...ani nevím,jestli se mi chce testovat ovulku...po těch dvou letech už ty duševní prazdniny potřebuju jako sůl 😝

petap1
30. jún 2010

kapibara: Já si taky dávám oddech od CARu...ovulku testnu jen tenhle měsíc a pak taky nic testovat a měřit nebudu. Prostě to chci chvilku zkoušet přirozeně..vypadá to, že se mi tělo zvojtilo a šlo by to bez pomoci Dr., tak tomu chci dát šanci 🙂

babe19
autor
30. jún 2010

ahojky, kapi tiez nič nového,ako píše peta snazime sa pozitívne mysliet,snazime sa prirodzene otehotniet vsetky naraz 😀 ale je leto,treba si uzivat dovolenky,počasie,život. na jesen sa moze zacat znova ten otrasny kolotoč 😀 ale teraz sa len oddavat prázdninám,muzíkovi,sebe 😀

kapibara
30. jún 2010

Ahojky Babe 🙂

No,já nevím,jestli je to jen chvilkové pomatení nebo co....ale já opravdu teď nemám chuť na ten kolotoč okolo otěhotnění...ani mně nevadí těhulky a miminka...prostě mě to nedostává...asi je to nějaký obranný mechanismus 😀 a přesně,pěkně si užijeme léto 😉

petap1
30. jún 2010

Tak koukám, že je tu nastavený správný myšlenkový pochod....užííívejme si léta a pak se uvidí 😀

Děučátka já se s vámi loučím a na týden odjíždím do ALP..užívat si 😀
Mějte se tu zatím krásně a užívejte 🙂
Ahoj

babe19
autor
30. jún 2010

ahoj petap1 . joj vam bude ale dobre. uzite si to tam, potom si prosíme nejaké foto sem vlozit 😀 prijemnu dovolenku

cizu
1. júl 2010

ahoj holky,
tak se zase ozyvam.....vcera jsem byla na to vysetreni na ty chlamidie a myslela jsem, ze umru...to nejsou obycejne stery jako obvykle, to musi vydolovat nejaky vzorek zevnitr cipku....no dilo ☹ Uz koncim s pokusama, toto je posledni vysetreni a pokud se vse prokaze, ze je ok, tak tomu nechavame volny prubeh.
Ted jsem volala na vysledky na potraviny - lepek a pod. a jsem v norme 😉
Na zadne dalsi vysetreni ted nejdu, nechame prazdniny na odpocinek - a pan Dr. me upozornil, ze je treba vypnout a nesexovat kvuli diteti, ale jenom pro radost (a co si asi mysli,ze delame tech zbyvajicich 30 dni cyklu? 😀 )
Tzn. zadne ultrazvuky na folikuly ani nic, mam prijit v zari a koukneme, jak se telicku dari... 😉
A ja s nim souhlasim, dost bylo snazeni, je treba si uzivat.... 😉
V patek jedeme na chalupu a zaroven na rozloucku se svobodou nasim znamym, pak chaloupka, v pondeli svatba a budeme vegetit cely tyden na chalupe - rekonstruujeme jako divy, uz bude loznice hotova a budeme pokracovat s krbem 🙂
No nic holky, jdu zase pracovat, ale nechce se mi, kdyz je tak krasne.
Mejte se, uzivejte dovci a kdybych tady tak casto nebyla, tak vegetim 😀

babe19
autor
1. júl 2010

ahoj cizu - to je super, ze je vsetko v poriadku, no ja viem to 😀 ja sa chystám zajtra ku gyndovi,mozno ze mi uz povie aj to kedy sa šupneme na to hsg vysetrenie. uz teraz sa bojim od zajtrajska ☹ idem hned rano,potom prídem domov a budem piect,muzík ma v sobotu v práci zabavu a tam treba zobrat nejaké tie dobroty. skoda ze ja mam nočnu,sla by som aj ja ☹ no čo uz,niekto musí aj makat,hehe.
joj cizu-svadba. v takomto teple. čo si dás na seba? a tu chalupu ti takto mooooooooc zavidím. tam sa ale dá riadne oddychnut. a vies čo ,dokyno mal pravdu,sexujme len pre radost a nie z povinnosti a kvoli dietatu 😉

babe19
autor
2. júl 2010

ahojky,vratila som sa od dokyho,zobral mi krvičku a spravia nejake tie testy 😀 na hsg sa ide az v auguste 😀

kapibara
2. júl 2010

Ahojky 😵

babe...tak ať testy dopadnou co nejlépe.. 😉

cizu
2. júl 2010

ahojky kocky,
tak se hlasim a uz me tyden neuvidite🙂)))
Babe, takze na HSG hnedka po MS? ..treba ani nedorazi🙂
Jj, chaloupka je super.....to bude veget.....konecne dokoncime loznici a budu mit i novy sporak - juchu 😀 a na svatbu si beru jedny letni vzdusne saty - asi bych tam umrela........
Ted budu tyden bez netu a davam si na prazdniny oraz......teplomer nechavam doma, ale testy jsem si vzala, ale rikam si, ze se asi na to vykaslu, zaznacim v kalendari 40DC, abych vedela,ze do te doby by teoreticky MS mela prijti a budu resit az pak - a stejne to nijak resit nejde, akorat se stresovat...a dalsi cyklus bude dovca, takze se hazu do pohody a uziju si prazdniny...a pak uvidim.....
Takze kocky, pacek, mejte se krasne a ja se pak ozvu! 😉

babe19
autor
3. júl 2010

kapi ahoj dakujem,dufam,ze nič nenájdu ak aj ano aspon uz budem vediet preco sa nedari 😉
cizu príjemnu dovolenku,uzi si ,slniečko svieti v plnom prude. potom ak sa da aj ty sprav nejaké tie fotecky pre nás 😉

kapibara
5. júl 2010

Ahojky,
tady zřejmě všichni budou na dovolené 😉 my zatím jezdíme na koupaliště,ale doufám,že nám letos výjde dovolená u moře...

babe...jak píšeš,člověk bude vědět na čem je a dnes už jsou možnosti,jak otěhotnění pomoci 😉

babe19
autor
5. júl 2010

len sa bojím od toho prolaktínu ale aj od vsetkeho ci bude vsetko ok alebo nie.... ☹

kapibara
5. júl 2010

babe...já měla zvýšený prolaktin,brala jsem na to dostinex a srovnalo se to....taky jsem byla kvůli tomu na magnetické rezonanci...nakonec se zjistilo,že to bylo z léků,co jsem brala...neboj se,vše bude OK 😉 ....jak jinak se máš? jak trávíš léto?

babe19
autor
5. júl 2010

kapi to si ma ale potešila. no ja dnes mam volno,ale zajtra uz idem do roboty. dovolenku budem mat od 9 do 14 jula,len pat dní som si teraz zobrala a potom aj v auguste pat dní. vcera sme sa boli kúpat pri jezere.bolo tam super. chceli by sme ist s muzikom niekam na dovcu,ale nevieme sa rozhodnut kam,za kolko a na kolko dni. 😀 ty? idete niekam? chystáte sa volakde?

kapibara
5. júl 2010

babe...pokud nám to výjde,tak chceme jet k moři,ale ještě nevíme kdy...jinak máme naplánováno pár víkednů u přátel a rodiny 😉 taky jsme byli včera na koupališti a prohlídli jsme si i hrad Pecka,bylo to fajn...

vecernice
7. júl 2010

ahoj holky, hlasim se po dovolene :.-) bylo tam supr, o to je zpatky hur 😀

hele, ale jestli tu hodlate otehnotnet v jednom tydnu, doufam, ze pocitate se mnou 😀 nebo me pripadne vezmete pak mezi sebe 😉
ja do sebe leju Femigard, tak verim, ze to zafunguje. proste musi. a pristi rok budu mama, at se osud treba postavi na hlavu 😉

cizu - tedy s tim vysetrenim na chlamydie jsi me vydesila, me to ceka po prvni ms, a at uz muj cipek radsi nechaj na pokoji, uz dostal dost zabrat chudak malej 😀

krasny den vsem a uzivejte dovci 😉 myslim, ze vetsina z vas tu ted neni :-

petap1
7. júl 2010

Ahojte,

já se taky hlásím z dovolené 🙂

Alpy byly supeeer...a teď už zase zařezávám v práci 😠

Jinak u mě první poreviznáí MS proběhla ukázkově. Musím říct, že bude práce se držet a nezkoušet snažení už teď.
V pátek jdu na kontrolu na UZ a v pondělí na normální kontrolu...tak snad už bude vše v normálu 🙂
Taky chci tento měsíc zkusit odchytit ovulku na testech..tak uvidíme 🙂

vecernice
7. júl 2010

ahoj petap1 - kde jste vlastne byli? koukam, ze nejaka spis aktivni dovolena 😉
jo a za kolik dni ti dorazila ms? a tys mela prasky na zavinuti delohy? jestli bolest podbrisku, ze se neda chodit, bylo zavinovani, tak uz ji mam asi plne zavinutou 😀
no jinak se tesim na srpen, tedy nejdriv na prvni porevizni ms, at vim, ze je vse v poradku. a pak uz na normalni zivot s normalnim sexem, a ne prilis usilovnym usilovanim o novy zazrak 😉

babe19
autor
7. júl 2010

ahoj vecernice,vitaj spat 😀 ja som tu bola,este sme nemali dovču 😀 u mna nič nového,robili mi hormonálny profil. doky ide na dovcu takze dnes som mala ist na to hsg len tam od dnes nie je,tak to nechame na august 😀 inač uz ani mi s muzikom nesexujeme na silu len ak po sebe naozaj tuzime. tusim to teraz troska aj zanedbávam,neviem,kazdy den som hrozne unavená,nič sa mi vobec nechce 😉 neboj,otehotnieme kazda naraz a hotovo 😀

petap1
7. júl 2010

vecernice: Byly jsme na motorkách v Dolomitech..bylo to úžasné a zážitků spousta 🙂 Já jsem měla pilule co jsou na stažení dělohy, jelikož jsem dlouho špinila. Brala jsem je 10 dní a pak mi dorazila MS..byl to 33DC. Mě podbřišek nikdy tolik nebolel..jen mě tam sem tam píchlo. Ale ono je to u každého jiné.
Jj mi teď sexujeme a musíme si dávat pozor...už aby to pominulo a už jsme taky mohli "normálně" žít 🙂 taky to nechci hrotit a dělat to na sílu....uvidíme jak se mi to bude dařit 🙂

babe19
autor
7. júl 2010

petap1 no ja mám tušenie,že z nás už ani jedna nechce "nasilu" sexikovať 😉 😀 a tak je to správne!!!!

vecernice
7. júl 2010

holky jak je to s ovu po revizi? může být už první cyklus, nebo až po první porevizní?

babe19
autor
7. júl 2010

vecernice velmi rada by som ti pomohla,ale bohuzial v tomto sa nevyznam ☹

petap1
8. júl 2010

Dobré ráno,

večernice: Jj ovulka může být hned po revizi..já ji podle UZ měla...je právě "nebezpečí" , že by jsi mohla otěhotnět před první MS..proto asi někteří Dr. doporučují první sexík až po MS...jinak se může sexovat po 4 týdnech 🙂

babe: JJ myslím, že si to tu všechny chceme spíše užívat, než sexovat dle kalendáře 🙂

vecernice
8. júl 2010

ahoj petp - diky za radu 🙂 tak ja si na ni pockam, otehotneni nehrozi, leda jako panenka Marie 😀 mam zakaz klasickeho sexiku do prvni ms, myslim, ze je to i kvuli pripadnemu zanetu, takze to poctive dodrzujem, problemy dalsi si neprosim 😉
jinak az pujdu na ty chlamydie, tak zkusim uprosit dr, at koukne i utz, zda vse vypada, jak ma 🙂 a pak uz pomalu hura na to 😉 ac bychom pry mohli pockat na vysledky tech vysetreni .... ale me se nechce, stejne vse urcite dopadne dobre 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre