Nepravidelná menštruácia a snaha o otehotnenie

monikam20
5. máj 2018

Ahojte , chcem sa spytat ci je tu daktorá žienka , ktora otehotnela aj pocas nepravidelnej menstruacie , mme chodi tak raz za dva mesiace ale nikdy nie presne. Snazime sa zbytočne , alebo je to možné otehotniet aj pocas nepravidelneho cyklu ☺

tomiholjubavi
5. máj 2018

ja neviem, mozno ano. ale ja sa s nepravidelnou snažim už cez 5 rokov a stále nič. Problém u mňa nie je nepravidelnosť, ale to čo ju spôsobuje. vyskúšaj par mesiacov - rok a ak nič, popozeraj po dovodoch nepravidelnosti 🙂

monikam20
autor
5. máj 2018

@tomiholjubavi , doktor mi robil hormonalne testy a vsetko je OK a aj sono robil a vsetko je OK , tak ja neviem , ale to ze nechodi pravidelne ma az tak netrapi ale hlavne to ze ci je mozne otehotniet aj pocas nepravidelnej menstruacie

lijka80
5. máj 2018

@monikam20 urcite mozes .kamoska ma presny 28dnovy cyklus hadam uz 15 rokov na den presne a uz 4roky sa snazia a nic..ja mam cely zivot rozhadazny cyklus..niekedy aj 2-3mesiace nemam menstruaciu a takto to mam dlhe roky nepravidelne a dcerka sa podarila na prvy šup

lkll
5. máj 2018

@monikam20 stitna žlaza mozno

monikam20
autor
5. máj 2018

@lijka80 dakujem , potesili ste ma , hned mi to zdvihlo naladu

pininka
5. máj 2018

@monikam20 aj ja mam nepravidelnu a tehotna som bola 4krat z toho 3krat na prvy sup. Podstatna je ovulacia,tu si odsledovat, nie menzes

simca06022011
5. máj 2018

@monikam20 PCOs by to mohol byť, vylúčili ste?Mne lekár tiež 6 rokov hovoril, že všetko ok.. ale nepravidelný cyklus má dôvod. Dalsia lekárka to zdiagnostikovala hneď, keď som ešte v ten deň prišla k môjmu dr tak nič nič.. a keď hovorím, že PCOs je to podľa druhej lekárky, tak hneď bol múdry, že áno trochu... 🙂 A otehotniet je možné samozrejme., Len sa treba trafiť na ovuláciu a aby tá bola je dôležité 🙂

kika410
5. máj 2018

Ahoj, ja som nemohla otehotniet, tiez som mala nepr. menštruáciu, ale zacala som chodit na folikulometriu a tam mi doktor povedal kedy by sme mali sa snazit a tak sa podarilo

monikam20
autor
6. máj 2018

@simca06022011 fuuha o tom mi ani gynekolog nepovedal , ale priznaky sedia

monikam20
autor
10. máj 2018

@kika410 dakujem za radu urcite sa nato popytam u doktora ☺

matusinda
31. máj 2018

Dá sa otehotniet aj s nepravidelnou , hlavné je aby sisi sledovala ovulku.

ankare
31. máj 2018

Ja mám odjakziva nepravidelnu, niekedy mi aj mesiac vynecha a otehotnela som asi 3 mesiace od toho, ako sme si prestali dávať pozor. Ani som si nesledovala ovulaciu, nechali sme to na prirodu. Držím palce!

ankare
31. máj 2018

A ešte doplním... rozdiel medzi TP podľa posledného menzesu a sona v 8.tt, bol mesiac!!! Teda sme sa nemohli riadiť mojim poslednym menzesom, ten bol koncom augusta a koncom oktobra som zistila, že som tehu.

bambulka0123
21. júl 2020

Môžem sa opýtať ale ak viete poradiť, mala som posledny deň menštruáciu mala som pohlavný styk a praskla na guma ale dosť zo semena ostalo v gume môžem i tak otehotnieť ak áno kedy môžem robiť test?

anazuz20
20. apr 2022

@monikam20 aj ja mám nepravidelný cyklus a otehotnela som po 8 mesiacoch chodenia teraz už manželom a snažíme sa od roka a nič stále negativ testy, beriem pregnafolin tak uvidíme no ja sa dosť nervujem keďže mám syna ktorý robí neplechu no dúfam že sa mi podarí žeby som šla z jednej na druhú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre