Nevie niekto ako sa "robí" chlapec?

aja303
28. júl 2005

Mame polroka po svadbe a tuzime po babtku..obaja velmi tuzime po chlapcovi..neviete niekto nejaky "recept"ako splodit chlapca?..nejake babske rady..hocico.. 🙂

trodat
28. júl 2005

no počkaj, ale nechceš mať náhodou svadbu v zime? 😀 ... som z toho mimóza teraz...

gabrielka
28. júl 2005

mamina tvrdi, ze musi byt aktivnejsia zena, aby to bol chlapec. naopak, ak niekto chce dievcatko, cinit sa musi predovsetkym muz. no ja teda neviem.... 😀 😀 😀

michala
28. júl 2005

v kníhkupectvách mali knihy "jak mít chlapečka" a "jak mít holčičku". Od našich známich mám info, že oni si dávali 3 mesiace valašku pod posteľ a vyšlo im to. Zaručené to ale nie je. 😉

katicka
28. júl 2005

Ak chces, poslem ti kalendar na predpoved, kedy treba dieta pocat, aby to bol chlapec. Len musis napisat mail.
PA 😉

kattum
28. júl 2005

vraj to zavisi aj od mnozstva vapniku a drasliku a neviem coho v strave zeby 3 mesiace pred pocatim, ael neviem presne kolko coho. Chce to nejaku literaturu!

zebricka
28. júl 2005

Podla astro vypoctov sa vraj da naplanovat, ale zase hovoria aj to, ze pohlavie prveho dietata je dane.... mne osobne to bude jedno, takze......

laurajana
28. júl 2005

😀 akurát hovorili v rádii, že pokiaľ dojde k oplodneniu v letných mesiacoch "mal by to byť chlapec" trošku od veci, ale predsa 😉

eldzina
28. júl 2005

No zavisi to od manzelovych spermii. Muzske sa im vo vacsine pripadov tvoria pomalsie. Teda treba si dat "oddych" cca 3 dni a tak zacat.

No v podstate by ste to mali nechat na nahodu, co to bude. Poznam jednu babu, ktorej rodicia velmi chceli chlapca a narodilo sa dievca a z toho dievcata je teraz taky mix, ani poriadne dievca, ani chalan. Takze si myslim, ze to netreba ovplyvnovat 😎

pikha
28. júl 2005

katicka, prosiiiiiiiiim si taky kalendar 🙂

gaja
28. júl 2005

aj ja si prosíím ten kalendár.. posielam do IP mail.. (ja by som chcela dievčatko)

eldzina
28. júl 2005

no a podobne diskusie su aj na strankach bud babetko.sk , alebo dieta.sk. Teraz si nepamatam, na ktorej presne, no zaver je taky, ze nech pouzijes akukolvek "spolahlivu" metodu, aj tak je to na nahode, co to bude a na vrodenych dispoziciach oboch partneroch. 😀

trodat
28. júl 2005

Baby a vy ste nevideli tú časť Bol raz jeden život kde ukazovali DNA a že to nikto neovplyvní ako sa to zavrtí a zatočí a spojí navzájom? Neviem ja tým všakovakým výpočtom neverím a keď to náhodou ozaj víde, tak je to LEN náhoda. Veď sú len DVE možnosti chlapec - dievča, takže 50%, buď - alebo, 🙂
Ja sa prikláňam k tomu, že na pohlaví mi nezáleží, hlavne aby bolo všetko ok zdravotne

gaja
28. júl 2005

veď ano, na pohlaví nezáleží.. len nech je to zdravé.. ale moj drahý by chcel viacmenej dievčatko.. no obidvaja vieme, ža ak bude chlapec - tak nevadí.. bude chlapec... budeme ho rovnako milovať.... 😉

trodat
28. júl 2005

no dobre, priznávam - dievčatko by som radšej (tie šatvočky, copčeky, sponky, bábiky a hovadinky a v puberte kámoška...zlaaaateeeeee) aj keď brácho má dve dcérky a mama by prijala už aj dákeho vnúčika ... 😒 😀

cistko
28. júl 2005

katicka aj ja by som si prosila taky kalendar🙂 😀

ena
28. júl 2005

aja303: ja sa teraz 2 tyzdne staram o maleho 1.5 rocneho chlapceka, pod sa aspon na den vymenit a budes chciet radsej dievcatko 🙂)
.. a podla mna, chlapec sa "robi" tak isto ako dievca, len potom zalezi, ci sa tam pripletie "X" alebo "Y" 🙂)

happygirl
28. júl 2005

kočky, v jednej mudrej knihe ("9 mesiacov otazok a odpovedi") som sa docitala, ze na to treba ist takto: 😎 jelikoz-nybrz-ponevac a protoze spermie, ktore su nositelmi muzskeho pohlavia, maju kratsiu zivotnost, treba ich mat "v talone" pocas najplodnejsieho dna - t.j. k oplodneniu by malo prist cca 14 dni pred ocakavanou MS pri 28 dnovom pravidelnom cykle... naopak spermie - nositelia zenskeho pohlavia, ziju dlhsie, takze k oplodneniu by malo dojst cca 2-3 dni pred alebo po tom "najsamplodnejsom" dni (t.j. 16-17 dni pred MS alebo cca 11-12 dni pred)... inak ta valaska pod postelou ma celkom pobavila 😀 😀

pikha
28. júl 2005

A rata sa aj sekera? Valasku nemame 😀
Ena.. tazko,povedat, co vie byt horsie 😀 kamoska ma take dvojrocne dievcatko.. neskutocne nieco. Ked uverim, ze na Zemi je cert, urcite je to mala Renatka.

katicka
28. júl 2005

baby-anabel,cistko,pikha,gaja,zuzla2,henrieta - vsetkym som vam poslala do IP.

gabrik, ty mi musis napisat mail, lebo do IP sa to neda poslat.

Jasne, ze ziadna predpoved nie je 100%-na, a zalezi to od toho, ako sa to tam vsetko preptne a prepletie, ale za pokus to podla mna stoji. Lebo co mame v rodine deti a spatne sme pocitali, kedy boli pocate, tak to az na jedno vyslo 😀
Tak co keby sa podarilo 😀 😀 😀
Ja by som asi radsej dievcatko, aj ked je to asi jedno... 😀

henrieta
28. júl 2005

baby ten kalendar je fakt super 4 kamosky co maju baby som teraz zkontrolovala kedy robili 😀 a ono to sedi s tym katíckinym kalendarom hehe to asik nahoda nebude tak hor sa do toho 😀 😀 (dakujem katicka)

katicka
28. júl 2005

A ja som za, huraaaaaa do toho 😀 😀 😀

katalienka
28. júl 2005

ja som citala v literature to iste ako happygirl tak mozno na tom bude nieco pravdy...ze ked chcete chlapca tak treba sa milovat v plodny den... a ze ak tam spermie zostavaju dlhsie- do tych 3dni, tak to bude dievcatko.ze tak hovoria statistiky

katicka
28. júl 2005

zuzla2,
poslala som este raz, prvy mail sa mi neviem preco vratil.
Keby to neprislo ani teraz slus mi poslat nejaky iny, lebo vsetky co som poslala mi odisli.
PA

katicka
28. júl 2005

cau zuzla2,
aj druhy krat sa mi to vratilo,
skus nejaky ina mail 😒

boska
28. júl 2005

jej poslite mi ten kalendar, to zo srandy hoci chlapca uz cakame... ale som zvedava ci to fakt vychadza. dik

katicka
28. júl 2005

cau zuzla2,
poslala som na obidva maily a zatial to vyzera nadejne, este sa mi nic nevratilo, tak daj vediet, ci ti to preslo. 😉

pikha
28. júl 2005

diky katicka.. 🙂 mail dorazil. Sice segra aj ja sme podla toho chlapi, ale s prirodou je to tazkeeee 🙂 Skusim k tomu tu sekeru pod vankus a bude chlap ako sa patri😀

danii
28. júl 2005

ano, poslite to boske a ona nam potom povie, ci to naozaj funguje 😉

katicka
28. júl 2005

Tak nic pikha, ale na chlapa vyzeras dobre 😀 😀 😀
A co na to ten tvoj, nevadi mu, ze si zobral chlapa??????? 😀

gaja
28. júl 2005

takže ja som augusotvá, ak by to bolo do narodenín, tak je to chlapec a po narodeninách dievčatko.. jupí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre