Nové fórum Prípravy IV: Pridajte sa k nám!
neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
zabka planujeme...ale musime byt najprv spolu vieees,??a v dnesnej dobe to uz takto nefunguju ze manzelov prof.vojakov musia dat na jeden utvar.....to uz ee..neplatiiiiii
Kočky písala mi Pipika, že jej nejde v práci net a že jej ustúpili všetky príznaky, že sa jej točí len hlava a že sa bojí že príde mrcha 😔 Tak jej idem odpísať
terka ano pozdravuj ju..nech sa drzka....
presne tak zabka.......hlavne je ze budeme uz konecne spolu a normalne zit.... 🙂
pozdravujte pipiku aj odo mna. a ze drzim palceky, aby bolo vsetko ok. to mozno len na den-dva ustupilo alebo sa to zmiernilo... treba len vydrzat do stredy. uz som zvedava...
zabka, ja tam nevidim satocky bohemia. rozhliadnem sa trochu viac, mozno daco robim zle...
Dakujem, uz sa velmi tesim... Ale este mam toho tolko co vybavovat... Tento tyzden idem akurat dat urobit pohariky a nejake ozdoby na auta....
Ked kliknete na tu novu kolekciu tak naboku sa zobrazia take obrazky a mysou chodte na ne a oni sa zacnu posuvat... 🙂
Žabka ja som ich našla, sú fakt krásne, ale aj ten vrch na samotnej fotke je úplne nádherný 😵 Určite budem úplne najkrajšia nevestička v ten deň 😵
NO aj ten vrch je k nim, ale ten si dam asi iba do kostola...alebo mozno uvidim... SOm rada ze sa vam pacia.... 😉
Papa terez kym sa vratis uz tu nebudem tak pekny dnik... Vonku je tak kraaaaaaaaaasne.... 🙂
Zabka, tak to sú teda náááádhernéééé šaty!!! 😕 😀 Terez, aj ty by si ich chcela, to bolo zlaté 😉
Idem aj ja pišnúť tej Pipike. Kurnik, však aspoň ona by mohla byť tehuľka... 😠

Žabka jasné že chcem vidieť šaty, šup sem s nimi 😉