Nedarí sa nám otehotnieť - Som už zúfalá 😔

15. sep 2020

Ja už neviem čo so sebou ... 😫

Každý len že nevnímaj to nerieš to príde to nemysli na to dookola bla bla ... 😫😭

Ale ja už nevladzem 🥺 Tak veľmi chceme bábätko že mám pocit že sex už mame bez lásky a milujeme sa už len koli tomu ... Už aj partner sa do toho tak dostal že mi sám od seba kupuje testy a čaká pred dverami záchoda a ohryzuje nechty kým nevylezem 😃 Mam s predošlého vzťahu dieťa a neda naňho dopustiť chráni ho ako oko v hlave ale tak stále povie že aj on chce byť takým tým ockom normálne, dúfam že chápete ako to myslím 🥰 Malého miluje ale tak chápete myslím tak že chce aj take to svoje hoci nikdy nepovedal že malé je cudzie ❤️😊 Len proste už neviem čo mám robiť ... Čo mám brat aby sa to pohlo už ?? 😭 Femibion Inofolic kyselina listová všetko vyžrate na kilá a furt nič 😭😭😭

himedzi
15. sep 2020

Hlavne sa upokoj. Prestaň tlačiť na pílu. Plodná si a všetko chce svoj čas. Práve tým stresom oddalujes pocatie. Milovanie si užívajte , milujte sa cca týždeň po skončení menštruácie a opakujem....pokoj. Skús sa milovať kvôli pôžitku, nie kvôli počatiu. Choďte na hotel, dajte si drink, uvoľnite sa.

eduvalia
15. sep 2020

A partner bol na spermiograme? Moze byt chyba v nom.

autor
15. sep 2020

@eduvalia bol, všetko v poriadku, obaja sme v poriadku 🤷‍♀️

mondolina
15. sep 2020

A koľko sa teda snažíte?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mon29
15. sep 2020

Bol raz jeden macko, sedel na skale, okolo hopka zajko..
Co sa ti stalo macko, ze si taky smutny?
M: jooj zajko, chceli by sme mladata a nie a nie
Z: a skusali ste mrkvu?
M: mrkvu? Mu nejeme mrkvu, ale skusim dik zajko...
O dva tyzdne na tej istej skale
Z: no ako macko, uz su na ceste?
M: ale zajko nic, zereme vsetko zdrave, davame si pozor ,sledujeme a robime co je v nasich silach a furt nic
Z: kapustu ste skusali?
M: kapustu? Nie, ale dim zajko skusime..
O dva mesiace neskor
Z: no dufam macko, ze mas dobre spravy
M: nic zajko, jeme mrku aj kapustu na kila uz nevladzem a stale nic..
Z: Rozmysla ako mackovi pomoct a tak jo napadne.. pocun macko, a sex mate?
M: sex? Ano, asi
Z: ale nie taky, taky naozajstny z lasky s radosti.. vybodni na vsetko a skus ten sex
O pol roka vidi zajko maca s mladatmi.. (prosim brat s nadhladom) tento vtip je presne o tom ako netreba tlacit na pilu.. a uzivat si jeden druheho..bohuzial dieta nie je nieco co je doprate kazdemu, ale ked na to budete tlacit lepsie to nebude..drzim palce nech sa podari

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mon29
15. sep 2020
sense
15. sep 2020

Ako dlho sa snažíte, možno sa snažíte až príliš a ako sana vravíš už to nie je o milovaní ale produkcii...

luulinkaa
15. sep 2020

Už to moc preháňate, tak strašne to chcete a mate z toho stres, že sa vám nedarí. Mali sme to podobne, treba s a uvoľniť, prestať nato úplne myslieť, potom to vyjde uvidíš.

marcellka32
15. sep 2020

Vypi fľašu červeného (alebo pol fľaše) a maj sex preto že chceš sex s partnerom...(toto mi povedal dr na sex po pôrode)

deti95060810
15. sep 2020

nechápem načo sa silíš... len to zhoršuješ.... skús tomu nechať volný priebeh....zamerajte sa na niečo úplne iné...

danka_gi
15. sep 2020

Žienky majú úplnú pravdu. Treba si užívať jeden druhého a nemyslieť na to. Aj nám sa nedarí a zo začiatku to bolo naozaj psychicky náročné, hlavne keď ste vo veku keď všetci okolo majú brušká. Ale našla som si veľa záľub, ktoré zamestnávajú moju myseľ a nestíham sa na to sústrediť. Človek je aj štastnejší keď si spomenie, že robil celý týždeň niečo zmysluplné a neplakal hodiny do vankúša 🙂 Ak ste zdraví, tak bábo určite príde v ten správny čas. Možno ten správny čas je o mesiac, možno o rok. To vie iba to vytúžene bábätko 🙂

karmen118
15. sep 2020

Poznám ten pocit, keď sa pár miluje už iba kvôli bábu, my sme sa snažili 3 roky. Nakoniec sa síce podarilo, ale nastal ako by som to napísala, prirodzený potrat, niečo nebolo oka a proste to odišlo predtým ako som stihla ísť vôbec ku gynekológovi pre potvrdenie tehu - testy som pozitívne mala. Potom som spravila to, že som mužovi oznámila, že min 3 mesiace sa nebudeme milovať, max v prípade ak naozaj budeme mať obaja chuť, nie pre to, aby sme konečne mali dieťatko a téma pokúšanie sa, snaženie a dieťa bola tie 3 mesiace tabu, po 3 mesiacoch sa nám podarila dcérka na prvý šup. Proste tie tri mesiace sme to prestali úplne riešiť. Ešte predtým mi gynekológ zisťoval, kedy mi prebieha ovulácia, a či mi rastú folikuly atď. Takže sme presne vedeli kedy sa snažiť a aj tak sa nedarilo, bol tam silný psychický blok už ku koncu a stres, milovanie už nebolo potešením. Nebolo to dobre. Preto aj vám radím dajte si pauzu a potom sa milujte vždy keď máte chuť, ak vieš kedy máš naisto plodné dni (a ak nie poros gynekológa nech ti to zistí), tak aj počas nich.

queen_el
15. sep 2020

@himedzi prepáč ale toto sú tie najväčšie klišé čo žena, čo sa snaží otehotnieť nechce počuť, lebo ľahko sa hovorí, ale keď si v tej situácii...druhá vec, že nevieš či je plodná, to, že má jedno dieťa nič neznamená žiaľ.
autorke: áno ako písali baby nie je jedno koľko sa snažíte...ak mesiac dva, lebo niektoré príspevky sú tu o tom, že žena plače, že sa jej nepodarilo na 1x...tak to ešte nič neznamená. A čo znamená "všetko je v poriadku"? Ak sa snažíte dlhšie ako rok, tak treba ďalšie vyšetrenia, veľa žien tu píše že má všetko ok ale myslia iba tie základné vyšetrenia. To nestačí ak sa dlhšie nedarí. Opakujem, to že už máš dieťa nezaručuje nič, bohužiaľ. Chápem tvoje pocity, ja ti nepíšem, že nemysli na to, lebo viem že sa to nedá.

komir63
15. sep 2020

@bambulienka25 No, povedal by som, že je to z knihy Hlava XXII, kedy Dr. Daneeka opisoval podobnú situáciu, keď mladomanželom na pomôckach ukazoval ako na to. Manželka červená až za ušami a manžel mu jednu vypálil do brady. Ukázalo sa nakoniec, že oni dba roky po svatbe ešte nemali sex.

viikkki
16. sep 2020

@bambulienka25 😯😳😳😵

jana260191
18. sep 2020

Ahoj som na tom rovnako dnes som bola už štvrtí krát v tomto cykle na folikulometrii kde mi doktor oznámil ze mi proste foliky nepraskli 😪 prvý cyklus som teraz brala clostylbelgit na stimuláciu vaječníkov všetko bolo super najskôr mi videl len jeden ktorý mal 21mm potom druhy krát mi zbadal ešte jeden o trošičku menší tak mi ešte hovoril ze možno budú aj dvojičky a dnes keď som tam bola povedal ze to už keď neprasklo tak nič. Keď som odtiaľ odchádzala už som mala hrcu v hrdle a v cestou do práce som sa rozrevala jak male decko. Už mám toho všetkého dosť. 3, 5 roka dozadu som zistila ze mam rakovinu lymfatických uzlín rok som sa liečila uz vtedy tam som revala že ja chcem mat deti všetci ma utesovali že ich budem mat a teraz zas toto. Už mám všetkého dosť. Myslela som si ze mi ten clostyl zaberie mala som takú nádej a odhodlanie keď som s tým začala ale aj tak som do toho išla trochu s obavami ked som si prečítala co to je za lieky a ze z toho môžem dostať rakovinu ale povedala som si ze to skúsim gynekológ mi tvrdi ze vie co robí a ze vie čím som si prešla. No neviem baby stále hľadám tu na koňovi niekoho komu clostyl zabral a fakt už som z toho asi na nervy. Tak moc túžime po dieťatku a keď vidím ze aj partner je sklamaný potom si to vyčítam že za to všetko môžem ja 😒

ckatka
18. sep 2020

Už som to.dakde písala....dieťa je dar. A príde vtedy kedy ma - nie vtedy kedy my chceme.

My sme sa pokúšali skoro 15rokov. Nevieš si predstaviť čo všetko sme podstúpili aby sme mali dieťa...A pritom medicínsku príčinu nám nenašli (manžel mal horší spermiogram ale nič beznádejne...). Asistovana reprodukcia, umelé oplodnenie narkozy injekcie....operácie...bykinkarky, liecitelky, potom zmierenie so situáciou...adopcia...súdy...
Otehotnela som prirodzene....cca rok a pol odkedy nám bolo naše dieťa súdom regulerne prisudene ako adoptovane a teda naše...😂😂😂 v čase keď som myslela na všetko možné iné len nie na svoj cyklus...tehotenstvo by mi ani nenapadlo 😂

Dva mesiace predtým sme začali obaja brat toto
https://werbea.com/produkt/681-beauty-collagen/
https://werbea.com/produkt/682-power-collagen/

Asi pomohlo (hoci sme.si.to pôvodne kúpili na kĺby keďže máme po 35ke obaja...ale výrobca tvrdí že pomáha aj na plodnosť.)
Keď použijes kód WBkkozako039 da ti to 10% zľavu.

sunshine_18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre