Nové fórum Prípravy IV: Pridajte sa k nám!
neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
Pavli dostala som to, ale nejako to nemozem otvorit. Tento PC je strasne divny asi tam nemame nahodene niektore prehladavace. Necham si to a neskor to kamos spojazdni a kuknem. OK?
Heni jasnačka 😀 Ale varujem Vás, budeme Vám aj s babami posielať vtipy a hlúposti 😀 😀 😀
pavli nevadi kludne mozes, len ja nerozumiem preco mi to nejde otvarat. Ziadne prilohy, ale ja na to pridem 😀
Anduli, tak skúsiš neskôr... 😉
Heni, čo máte nové? Ja už som dostala mrchu, došla o 5 dní skôr ako mala ☹ ale na druhej strane o to skôr môžem začať stimulovať a ideme na 2.IUI 😵 Všetko zlé je na niečo dobré, treba to len vedieť nájsť 😵
no vsetko po starom,moje telo si so mnou robi co chce uz tri krat som myslela ze mam ovulku a podla teploty nic,lale aj dnes to vyzera ze by som ovulovala uvidime teplotku zajtra.chudakm manzel uz nevladze.
pahu ja ti budem velmi drzat palce.andu tebe uz asi nemusim a ak ano yak aj tebe.
v piatok sme boli na super plese.
Jasne Pavli ved nadej umiera posledna, ze 😀
Heni dik za drzanie palcekov este to potrebujem do stredy rana. Nerob si z reklepov nic ja ch tiez mam a ked pozriem co som napisala neverim vlastnym ociam 😀
Ahojte! No vidím, že sa tu veselo rodilo kým som tu nebola! 😀 Maličké sú krásnučké, gratulujem čerstvým mamičkám! 😵 My sa máme fajn... bruško mi rastie, mám momentálne +12 kg, ale podľa mňa to ani nie je veľa zatiaľ a každý mi hovorí, že mi rastie len bruško a že vyzerám super... 🙂 A ja sa aj cítim fajn. 🙂 Len už čoraz častejšie "nevládzem". V sobotu sme boli v Budapešti nakupovať, tak sme si už vybrali kočík, aj postieľku, aj nábytok do detskej, teraz to objednáme tu u nás a bude. Nakúpili sme súravu do postieľky, deku do kočíka a zase som aj dostala kopu dupačiek od známych. Doma som už začala aj prať a žehliť tie maličké vecičky, stále šijem záclonu... takže sa vôbec nenudím a občas na nič ani nemám čas - myslím tým čítať knihu, oddychovať alebo pozerať telku... 😅 neuveriteľné... 😅 ani si neviem predstaviť že by som ešte aj chodila popri tom všetkom do roboty... 😅 14.2. idem na poradňu, 15.2. nám donesú konečne nové okná - takže zase sa nebudem nudiť... pritom nám už poslali z Bratislavy zmluvu na odber a skladovanie pupočníkovej krvi... a ešte stále nie som rozhodnutá či poprosiť môjho lekára aby mi prišiel na pôrod... poradíte mi? 😅 Zajtra sa ozvem zase... 😉 Pá! 😵
Ahoj Andulla! My sa ani nepoznáme, ale ďakujem! Wouw ty už máš takého veľkého syna?! 😅
my asi ani nie lebo ja som zaregistrovana len od januara, ale ja ta zato poznam teda cez konika. 3 roky som vas len citala, ale teraz som na PN a rozhodla som sa aj nieco napisat. Kila a ako sa mas a malinke?
Ved prave, ze je taky velky je nacase do domu nieco malinke a uvrestane 😀 Ved som zvedava v stredu testujem a to bude uz 9 dni co mi meska snad tam nieco bud 😝
No veď hej, a ja som práve od 1.1. na PN... z roboty som sem písala každý deň, ale teraz mám net len u našich...
Andulla tak ale prečo práve v stredu? Ako si vôbec vydržala toľko netestovať? Taaaak som zvedavá a držím ti palce!
"My" sa máme naozaj fajn... najradšej by som bola vždy tehotná... 😀
to verim kila 🙂 Ja uz som testovala minulu stredu a stvrtok rano a nic len /, ale ja si myslim, ze neto mesiac som mala posunutu aj ovu, takze test by podla mojich vypoctov mal pravdu ukazat az v stredu lebo to bude presne 14 dni od ovu a to by uz kazdy test mal ukazat. No proste mam v tom hokej 😒
Som rada, ze ste v poriadku aj brusko je pekne. 🙂

Pavli uz sa stalo 🙂