Nové fórum Prípravy IV: Pridajte sa k nám!
neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
Žabka hej zabudla som 😅 Ja teraz zabúdam už pomaly na všetko, tak sorry 😔
Nejaká som ako mechom praštená, keby som sa mala aspoň kde vystrieť ale nemám 😅
terez, aj ja teraz velmi zabudam. asi to je tehotenstvom 😉
a mas tam sefa, ved by si sa mohla na jeho gauci 😅
Mirka asi to bude naozaj tým 😉 A riaditeľ je tu takže to neprichádza do úvahy 😝
terez, videla si, kolko ti ostava do porodu? 222 dni 😵 si pamatam, ked ja som mala tolko. a teraz uz nemam ani 100
Kočky idem ja už domov, zajtra napíšem Mirka sms-ku čo bolo u dokiho 🙂 Tak sa tu majte krásne a prajem vám aj krásny víkend 🙂
AKo mi to blbne...vobec mi nepopridavalo prispevky... ☹ 😠
Ja sa mam celkom fajn...teda ani nie..mrcha sa hlasi..uz som dovyhadzovana ako pubertiačka (slepci by na mojej tvári iné romány prečítali) a hrozne ma boli bruško...Dnes som 28DC, tak zajtra alebo v piatok "madam" dorazi....
No ja uz hadam pôjdem domkov..nie je mi dobre.. ☹ ☹
ALe zajtra som tu sama, tak budem moct konecne s vami pisat.. 😉 🙂 uz sa tesim.. 😵 😵 😵
Ahojte... 🙂
Mirka u mna nic nemozu najst.Ja som ta najlepsi pracovnicka vo firme.Len na vyplate to nevidiet. 😀
pipika, tak to poznam. aj my makame ako fretky a vyplata nic moc 😝
co robis cez vikend? my ideme asi do blavy a v nedelu budeme v kvetoslavove.
V sobotu robim,v nedelu som doma. 🙂
A stretnete sa s Pahu? Inak vidim,ze pisala o vcerajsku.Nebolo to celkom tak.Ja som ju nespoznala hned,len cestou domov ma napadlo,ze to mohla byt aj ona.Preto som ju neoslovila.
pipika, neviem,ci sa stretnem aj s pahu, lebo ma dost nabity program cez vikend. ale uvidime. 🙂 ja som si myslela, ze si sa jej bala spytat, ci je to ona, alebo co, ked si sa jej neprihovorila 😅 ale uz chapem, co bolo vo veci
Aj ja si to myslim. Dufam,ze sa vam podari stretnut,je to ukecana baba a fesanda. 😀
Ako dlho vam trva cesta do BA? Kade chodite?

No banán som nezvládla zjesť 😔