Nové fórum Prípravy IV: Pridajte sa k nám!
neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
a som ešte tu 😉 Doteraz mi niečo nastavovali v mojom PC, ale aj tak sa im to nepodarilo 🤐
Pahu bola si potom cvicit tu Mojzisovu? Ja som si zobrala knizku domov.Ked konci mrcha zacnem cvicit.
Pipi nebola. Na slovensku viem iba o jednej serióznej terapeutke a tá je v Žiline a najbližšie je až v Brne a zatiaľ som sa k tomu neodhodlala... Uvidím, ako dopadneme teraz na IUI 😵
Janka, takú čo cvičí Mojžišovej metódu... Pošlem Vám sem na ňu kontakt....
Terez, aj v BA som našla 2-3 centrá, kde to majú napísané, ale to čo mi v konečnom dôsledku vysvetľovali, malo od originál cvičení Mojžišovej teda riadne ďaleko 😠 A chceli za to skoro 3.000,- Sk, za 6 30-minutových cvičení... 😒
Jani tu sme ale kde si ty bola? 😕
Žabka ja presne neviem že kde ale ak by si chcela tak to môžem zistiť, vravela mi to ocinova sestra lebo jej neter mala problém otehotnieť a chodila do TN na nejaké cvičenia a pomohlo jej to 😉
zabka tak to mozme potom aj my chodit do TN na cvička...a potom naraz otehulkujeme 😅 😵
Jani verím ti 😔 Ja teraz nahadzujem kolegovi nejaké tabuľky, samé čísla tam sú dúfam len že sa nepopletiem 😕
A ktovie kedy príde Mirka, už je nejako ldho u dr nie?
Žabka keď nezabudnem a budem s ňou v kontakte tak sa môžem spýtať 😉
papa zabka 😉
ja som este tu terezka. o hodinku ma caka obedik. mirka je este stale u dokiho? 😕
Žabka tak papa a zajtra sa dúfam vidíme 🙂
Zuzka no ja neviem, ale neozvala sa stále, ešte počkám možno polhodinku a ak sa neozve tak jej napíšem 😕
Ahojte, bola som s drahým u notára a po ceste sa napapkať 😉
Kde je tá Mirka tak dlho? Príde ešte? 😨
Pahu nevieme kde je Mirka tak dlho ale tuším sa lúčila s tým že ešte príde nie? 😅 Ešte vydržím chvíľu a potom jej napíšem
Oki Terez, určite jej napíš... Dúfam že ju ako tehuľku nenechali sedieť takto strašne dlho v čakárni 😠
Pavli no dúfam aj ja že berú na ňu ohľad 😅 Pozrela som si čo napísala a napísal v poslednom príspevku že sa ešte ozve 😅

Aj my prajeme dobrú chuť všetkým obedujúcim 🙂
Maťka ahojky, no tebe sa to veru už riadne kráti 😀 😅