Nové fórum Prípravy IV: Pridajte sa k nám!
neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec
😀 😀
Tak ahojte babenky....dufam, ze aj zajtra sa mi bude dat s vami vykeciavat..super mi s vami ubehne den... 😵
Pekny zvysok dna.... 🙂
pahu, veru, dobre si to vymyslela a zhrnula o tom nasom poprsi 😀
mirka, neboj, to prejde hned ako vypadnes z prace. aspon u mna to tak funguje 😀
ja sa pre dnes tiez uz lucim. papa zajtra 🙂
pavli, drzime ti na zajtra strasne moc paste 😵
papa mirka. pekny dnik. uz som na teba myslela, ze ci si uz odisla, alebo si este tu 😉
Dnes som mlcky odisla ale uz som sa s vami nestihla rozlucit..Dufam ze zajtra sa mi podari vas aspon pozdravit kedze mam volno, ale vam prajem aby vam to rychlo uslo... 😉
Terezka idem na kontrolu 4.marca, a lekár povedal, že to budeme všetko riešiť len musím sa zbaviť toho zápalu 🙄
Tá moja "milá" kolegyňa mi ide asi dvíhať tlak každé ráno 😠 Ale o chvíľu to predýcham a mám ju úplne na háku
Ahojte... 🙂
terezka to čo tam mate za rampepurdu rampepurďácku.. 😀 Tá nemá čo robiť,či čo? 😠 😠 Čo ta len vytaca....
Nellie ahojky ako si to dobre napísala 😀 Manžel mi vraví že nech ešte pár mesiacov vydržím a bude dobre 😅 Tak neviem čo si mám dať teraz na ukľudnenie, keď frťana nemôžem 😀
Terez daj si čokoladu...mne to vzdy zaberie.. 😀 😀 😀 😀
Kôli takymto "úžasninám" mam po ruke moj tzv."bulimicky suflik" v ktorom mam vzdy po ruke aspon 3-4 čokolady.. 😀 😀 😀
Nellie to je dobrý nápad 🙂 Dojem raňajky a potom sa môžem vrhnúť aj na keksy, ešte že som si ich včera pokúpila 😀 Joj ale mám hrozné chvenie v žalúdku 😅
dobre ranko 🙂
terez, ty siris o mne nejake infosky po nete 😀 len dufam, ze to tie baby beru s rezervou. to im vysvetli, ze ta metoda nie je 100%, nie ze sa mi pridu potom stazovat,ze im to nevyslo 🙂
pavlinka to uz ma asi za sebou 😕 juuj, nech sa tie spermijky pekne uchytia a ma fazulku v brusku
Ahoj Mirka 🙂 Ale ja ti len robím dobrú reklamu 😀 Lebo Silwi dala link na nejakú stránku a tam sa zobrazí potom graf a v tom sa nikto nevyzná, tak ty to vieš napísať tak lepšie - po lopate 😀
No veru ktovie ako Pahu, ale verím že sa im v pohode zadarí a všetko bude dobre 🙂

Pahu, dobre si to vystihla....tak tak asi boli v nejakom kurze.. 😀 😎