Novembrové snažilky 2018

scales
21. okt 2018

Ahojte, zkladam tuto skupinu pre zeny, ktore maju momentalne ms a v novembri budu mat plodne dni... kedze som minuly cyklus prisla zrejme o zarodok, ktory bol cca v 3 tt od ovulky, tak som sa rozhodla zacat od noveho cyklu s grafom bazalnej teploty. Chcem aby sme sa tu mohli podelit o spolocne pocity, ked budeme v roznych ocakavaniach... ak mate chut zdielat to spolocne somnou a s ostatnymi clenkami skupiny tak sa prosim v prvom prispevku predstavte tym, ze napisete v kolkom dni cyklu sa nachadzate, aky dlhy je vacsinou vas cyklus a ako dlho sa o babatko snazite... verin ze tato skulina bude prinosom aj pre ostatne zeny, ktore sa zacnu snazit po nas 🙂

lucita2707
19. jan 2019

Skusa tu niektora z vas gynex kvapky na upravu cyklu a na otehotnenie.tyzdna Stale sa nam nedari. Lekar to nechce riesit lebo ze to je kratka doba, ze on to riesi ak sa nedari vyse roka. Momentalne uzivam uz len kys.listovu..vcera s dostala menzesdo ale uz pred nim mi bolo akoso blbo na zaludku..a je mi blbo aj teraz pocas MZ
Test som si robila v den MZ ale rano a bol negatna. A poobede som to dostala

voskovka
3. feb 2019

@enya20
@veja28 kocky ako pokracujete

voskovka
3. feb 2019

@xixiximyxi a ty ?

veja28
3. feb 2019

@voskovka ja momentalne cakam co bude :/ pojdem sa objednat na hematologiu a po vysledkoch z nej znova skusim.. no to este kus potrva

xixiximyxi
3. feb 2019

@voskovka Ahoj tak nijako vykaslala som sa na Bt; na och testy a vcera som Fp srandu vecer spravila a vysiel pozitivny no mam 3 dni do mrchu tak tomu nedavam velku nadej . Tebe så ako dari ?

voskovka
3. feb 2019

@xixiximyxi ja som stvrtok dostala pregnyl a nastava cakackove obdobie.Ale ubieha mi to rychlo lebo riesime svadbu a tak kopec starosti

butterfly333
3. feb 2019

@voskovka ja som už skončila zo všetkým aj tak mi nič nepomáha tiež riešime svadbu v máji tak tomu už nechávame voľný priebeh.

enya20
3. feb 2019

@voskovka ahoj...tak ja som chora uz viac ako tyzden...vysoke teploty...do toho muz a dcera 40tky...u mna zistovanie fokusov preco som na vianoce opuchla...bola som na orl,gyn a vse ok....zuby sa momentalne riesia ale zubar vravel ze na fokus to nevyzera, ze jeden kaz sa mu nepozdava...no uvidime bo mna zuby bolia.. co sa tyka snazenia tak to vzdavam. Nebudem sa vobec sledovat ani nic..uvidime kedy sa postasti. A co ty ako? Co nove?

nmhc
3. feb 2019

My taktiez nic ale tak zacali sme riesit byt, kupujeme a budeme sa stahovat konecne do svojho, tak mozno sa nam to podari tam..nechavame tomu volny priebeh ako ma byt bude 🙂

xixiximyxi
4. feb 2019

@voskovka jeej to je krasne obdobie juuj uz len nech så aj babo zadari. My sme sa brali 18.2.2017. Hmmm tak ja prilozim aj test spraveny teraz rano zeleny je ovu a ruzovy tehu. BT 36.90 ZMERALA SOM dnes len tak . Jooj zienky este 2 dni do mrchy a potom pride krvacanie ako v decembri.... to som mala podobne.... uz len cakat co bude

xixiximyxi
7. feb 2019

@butterfly333 test robeny v den ms vecer tak hadam silnie

butterfly333
7. feb 2019

@xixiximyxi super krásne silnie držím mooooc palčeky nech je všetko v poriadku.✊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre