Od februára 2017 ideme do toho

cucuska
7. feb 2017

Ahojte. Tak od februára ideme na to. Je tu ešte niekto, kto sa po dlhom /u mňa 10 ročnom / odhodlávaní rozhodol že ide na to ? Šup sem, nech nie som v tom sama 🙂

mishicca
16. mar 2018

Damy, zajtra zacinam 41+0...odvcera som v nemocnici ale nedaju mi ani vyvolavacku do pondelka mam cakat. Krcok zabetonovany...nepusti nikoho nic :'(

mishicca
16. mar 2018

A to tie co maju terminy koncom marca ma uz predbehli....

matka295
16. mar 2018

@mishicca och mojko. Už len vydržať iné neostáva. Ja ešte stále v nemocke čo vám poviem včera som mala kolaps kvôli veľmi zníženému tlaku tak mi znížili dávku dopegytu a už mám vyšší spodný tlak. Zajtra sa uvidí čo bude ďalej keď bude dobrý tlak domov keď nie tak naspäť 3x1 dopegyt. Celý deň som prerevala.

mishicca
16. mar 2018

@matka295 kde lezis? Panecku.... raz vysoky raz nizky. :/ uz nech mame po tom a zdravych junakov doma.

matka295
16. mar 2018

@mishicca na gynekokogii. No čo ti poviem je mi hrozne nemohla som ani s mamkou telefonovať čo som tak plakala 😔

matka295
16. mar 2018

@mishicca len pred drahým sa držím aby nebol ešte vo väčšom strese ako je 😔 bože tak som ozaj zvedavá na toho doktora čo povie zajtra ráno.

cucuska
autor
17. mar 2018

@mishicca takže už si ťa tam nechali? Držím. Palce

matka295
17. mar 2018

Baby celé zle zas ráno vysoký tlak hneď mi dávali tabletku. Čakám dr čo povie 🤔😑.

mishicca
17. mar 2018

@matka295 myslela som mesto :D to ti verim... podla mna ti vyvolaju. Aspon tuto v Nr tak robia, ked ma vysoky tlak mamicka tak ide to.

matka295
17. mar 2018

@mishicca v Michalovciach ležím. No tu nie tu sa to naťahuje a sleduje pod liečbou až do 39 tt. Tak rada by som ešte domov. Ešte musím vybaviť predoperačné a poučenie o epidurale. A neviem teraz ako budem rodiť či sekcia či prirodzene ma nechajú. A ty ako sa máš?

mishicca
17. mar 2018

@matka295 na pasy chodim 2x denne. Dnes slabota. Ja furt nic :D pomaly to tu ide...velmi pomaly....smutno bez malej

matka295
17. mar 2018

@mishicca veru mi hovor ja od pondelka včera som prerevala celý deň 😢 tak mi ľúto bolo že nejdem domov aj som mala nervy na ten tlak aj stres je tu. Vieš no. Sa smiala sestrička že tehuľky sú citlivé 🙈

mishicca
17. mar 2018

@matka295 ja tiez za malou :/ skoda, ze si teda az z vychodu... mam ja na izbe mamicku, uz 3.tyzden je tu... tesila sa, ze hadam v pondelok pojde uz domov ked odmeraju babatka a dnes ma tlak vyssi zas. Mame tu ale plne oddelenie. Vsetky maju nohy hore podlozene postele. A ja len cakam a cakam... ale varia tu dobre :D tiez niktora nechape, preco mi nedali tabletku na vyvolanie uz.

matka295
17. mar 2018

@mishicca mohli ti dať a takto čakať to jedno nervy. Aj ja tu mám mamičku čo je tu už týždeň tiež s tlakom ale ona má vysokú liečbu ja zatiaľ nízku no hádam zaberie a v pondelok pôjdem domov. Joj moja držkaj sa mi. Hádam to všetko zvládneme. Tu sama sekcia odkedy som tu len niekto rodí kričí a sama sekcia akútna.

cucuska
autor
17. mar 2018

Babule vy nemocničné krásky. Juuuj nech to už máte za sebou A vašich anjelikov spolu so vami. Myslím na Vas A čakám infosky. My sme sa dnes boli celá family fotiť tak sa neviem dočkať fotiek.

mishicca
17. mar 2018

@matka295 no sak som zvedava jak skoncim ja. Aj tuto zevraj vela sekcii v statistikach...

mishicca
19. mar 2018

Dnes po polke vyvolavacky. Uz len na to cakal, lebo to bol bleskovy porod, skoro lekar nestihol :D 52 cm a 4250 gramov...magicky cas 13.13 hod 🙂

mishicca
19. mar 2018

Az nam tatik nestihol prist :D 4 minuty po narodeni... :D co uz

matka295
20. mar 2018

@mishicca srdečne blahoželám 💜 malý je krásny princ 💙 no vidíš tak to si mala super pôrod paráda 👍 a aký chlapisko 😍

cucuska
autor
21. mar 2018

@mishicca jeej krásavec už je tu. Gratulujem Je nádherný. Želám veľa veľa zdravia.

mishicca
8. apr 2018

@matka295 ahojky 🙂 ako ti to ide? Tlak poslucha? Princatko este neni na svete?

janciqa
8. apr 2018

@mishicca blahozelaaam 🙂 .... ja mam dcerku narodenu 19.3. 🙂

matka295
9. apr 2018

@mishicca ahojko moja áno zatiaľ tlak poslúcha už som sa začala otvárať v utorok poradňa a keď dovtedy nič tak mi dr vo štvrtok vyvolá pôrod takže už sa mi to riadne kráti 🙈

butterfly333
9. apr 2018

@matka295 mojko držím palce nech to všetko dobre dopadne

matka295
9. apr 2018

@butterfly333 ďakujem ti drahá 😘

santine
9. apr 2018

Ahojte zienky, blahozelam zo ❤ k novym babatkam a @matka295 tebe velmi drzim palce, dobre dobojujte so konca. Dobre si pamatam tvoje zdravotne problemy, ale taketo krasne zazraky sa deju 😘

matka295
9. apr 2018

@santine ďakujem moja 😘

cucuska
autor
10. apr 2018

@matka295 držím. Palce A som.V mysli si tebou

matka295
10. apr 2018

@cucuska ďakujem moja 😘 ozvem sa po dnešnej poradni 🙏

matka295
14. apr 2018

Milé dámy tak nás Radko prišiel na tento svet 12.4 o 21:20 s mierami 48 cm a 2780 gramov a mamka je zamilovaná úplne 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre