Od leta do Vianoc 2016 budeme tehuľky

tinka881
23. jún 2016

Tym,kt.sa to nepodarilo do maja alebo aj podarilo a neuspesne,tak zakladam novu skupinu.Verim,ze rok 2016 budeme mat brusko a hlavne to zvladneme do uspesneho konca.

kakatulik
24. jún 2016

Takze ideme na to 🙂

tinka881
autor
24. jún 2016

@kakatulik jasneee, ja verim, ze to tento rok dame.ako dlho sa snazite?

kakatulik
24. jún 2016

@tinka881 nie dlho,asi od jesene,ale s trojmesacnou pauzou kvôli MR. A sranda,ze ked teda uz ideme vazne na to,tak bud je jeden prec,,alebo v nocnej,alebo,alebo...... 🙂

tinka881
autor
24. jún 2016

@kakatulik to je to najhosie, ze je v mesiaci len jeden ten spravny den a nie vzdy clovek moze a potom treba len cakat a cakat.mna teraz caka 3 mesiace cakat,ale tak rychlo ubehne leto, ze v septembri už budeme skusat.

kakatulik
24. jún 2016

@tinka881 no ved prave. Prave preo sa nechcem stresovat nejakymi terminami.Tesim sa zo slniecka,ze mam dnes volno a idem natankovat vitamin D,trosku si zaplavam....uz to dost zanedbavam...a aj dalsia ovulka sa blizi...dnes 8DC,tak uvidíme,co bude.

tinka881
autor
24. jún 2016

@kakatulik tak to mas za chvilu ovulku, drzim palceky. Aj si merias BT? ja som dnes opäť zacala. Gyn ti nedal clostil?mne zabral na druhy cyklus.A pritom som vobec nemala extra hlien ako baby pisu, ešte som si myslela, ze ovulka neprebehla...

kakatulik
24. jún 2016

@tinka881 jasne meriam BT a robi ovu testy.Kedze sa uz poznam a fungujem dost pravidelne a podla BT som mala minuly mesiac iba jeden anovulacny cyklus si myslim ze ziadne hormony nepotrebujem.U nas to bude asi problem nacasovania a tak...nechcem zatial robit radikalne veci...ked sa do konca roka nepodari,tak potom uvidíme.... 😀

kukurica77
24. jún 2016

Pridávam sa do skupinky😄spolubojovníčky,ideme na to!!!

tinka881
autor
24. jún 2016

@kukurica77 ahoj.ako dlho sa snazite?

kukurica77
24. jún 2016

2 a pol roka...

kchan
24. jún 2016

Baby som síce v skupine do septembra to bruško dáme, a idem aj tu k vám 😉 šak s MK se to táhne lépe 😁😊 verím baby, že to dáme ✊

andrearuj
24. jún 2016

pridávam sa, dúfm, že to vyjde

perlycka
24. jún 2016

Hlásim sa do služby 🙂 Tento rok bude náš!!!

gurags
24. jún 2016

Pridavam sa

kchan
24. jún 2016

@tinka881 prosím ťa prečo si brala clostil? Nemala si ovulku vôbec keď ti dr predpísal? Lebo aj mne dala dr clostil ale s ovulkou nemám problém, tak rozmýšľam či si ho dať čo nie..

tinka881
autor
24. jún 2016

Ale nas tu je...snad coskoro menej a menej.sko dlho sa snazite?

tinka881
autor
24. jún 2016

@kchan hej,na ovulku plus duphaston.a po clostile som chodila na folikumeetriu,ci dozrievaju vajicka.mozno ti nedozrievaju

kakatulik
24. jún 2016

ked ovuluje,tak dozreje aspom jedno...

kenaiy
24. jún 2016

Ahojte aj ja sa pridavam medzi vas🙂 mne meska mrcha uz treti den pred tym som mala mrchu na den presne 31 dnovy cyklus ale tehu test mam negativny☹ co si myslite?

kakatulik
24. jún 2016

@kenaiy este pockaj,niekedy sa zvykne posunut ovulka apotom sa to posunie cele.... 😎

tinka881
autor
24. jún 2016

@kenaiy ahoj,a nemozes mat posunutu ovulku?

kenaiy
24. jún 2016

Neviem mohlo sa to posunut lebo som si robila ovulacne testy a prvu slabu ciarku som mala az 16 den cyklu dakze moze byt ze ovulka bola cca az 20 den cyklu.... kiezby to vsak bola mala babika 🙂

kchan
24. jún 2016

@tinka881
@kakatulik inak toto ma prekvapuje.. Že mi dala clostil na dva mesiace a povedala mi že tak teda sa vidíme o dva mesiace. Žiadna folikulomeria. Nič. Teraz ma napadlo, že ak ovulujem, folik praskne ale vajko v ňom nieje? To môže byť nie?

kakatulik
24. jún 2016

@kchan moze,ale toto ti gynn iba so sona nepovie....to by ti zistili iba pri punkcii vajecikov pri IVF.Ale nie som si ista...ja si dokonca myslim,ze pri normalnej funkcii vajecnikov by ti mohli vajecniky vyprodukovat vela vajicok,ale nezrele.....ja neviem.Ja by som tenclostyl len tak bezdovodne nebrala... 😉

kakatulik
24. jún 2016

@kenaiy no vidis...tak je to jasne.Mozno aj neskor ako 20DC...cize mas este cas....a moznoo.....
Ale ak nahosou nic,skus berat BT a potvrdis si tak ovulku.

tinka881
autor
24. jún 2016

@kenaiy presne akk pise @kakatulik,skus merat BT,mne velmi pomohla.ale ked sa nam zadarilo,tak sme sa milovali obden a zabralo to

tinka881
autor
24. jún 2016

@kchan mne meral folik,naposledy mal 18mm,tak som vedela,ze za dva dni by mala byt ovulka.ale myslela som si,ze nebola,lebo nebol hlien ani bolesti.milovali sme sa obden a pred a pocas ovu kazdy den a pomohlo to.

gigus
26. jún 2016

musíme to už dať.... 🙂 😀

tinka881
autor
26. jún 2016

@gigus ako dlho sa snazite?my rok,ale uz mame dvoch anjelikov pocas tohto roka ☹

gigus
26. jún 2016

My už vyše 3 rokov.... ☹ ale teraz som začala aj s hormonami tak uvidíme gyndoška mi nasadila clostilbegyt....tak uvidíme....babenky držím palce aby sa čoskoro na teste objavili vytúžené // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre