Odporučte knihy na zmiernenie napätia pri neplodnosti

baluinka
20. jan 2020

Ahojte, vie mi niektorá odporučiť nejaké knihy na zmiernenie psychického napätia/bolesti duše, keď sa nám nedarí..? Ak ste nejaké knihy čítali,pomohlo vám to? Od každého počúvam len rady typu: odosobni sa,nemysli na to toľko,potom to príde,a pod..ťažko mi je nemyslieť na to každý deň..tak či vám pri tom trápení a čakaní nepomohla nejaká fajn kniha 🙂

moninah
20. jan 2020

@baluinka neviem, ci si veriaca, ale mne sa pacila Nadeje pro Chanu.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny8
20. jan 2020

Miluj svoj život je veľmi pekná kniha a je liekom na všetko 🙂 nie je tam nič priamo o neschopnosti otehotnieť ale z každej oblasti niečo a dokopy to dá odpoveď na všetko.

nina004
20. jan 2020

@baluinka Kniha Plodnosť,cykly a výživa.nie je pomoc na dušu ani na zmiernenie napätia. Ale mne veľmi pomohla v tom,že som tam našla možnosti ako zmeniť trebárs stravovanie alebo životný štýl podľa môjho problému a presmerovať hlavu inde. Hlavne verím ,že aj takáto zmena môže pomôcť.

baluinka
autor
21. jan 2020

Ďakujem vám za tipy 🙂

sunny8
21. jan 2020

Skús hormonálnu jogu 🙂

baluinka
autor
22. jan 2020

@sunny8 akurát som sa vcera prihlásila! 🙂Som zvedavá na to

besibka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
besibka
6. feb 2020

@baluinka Odporúčam knihu DUŠE MIMINEK. Aj pre tie ženy, ktorým sa nedarí, aj tým, ktoré o bábätká prišli. Mne toto čítanie pomohlo neprestať dúfať a veriť, že ten správny čas príde 😉.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre