• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
mna zobudil drahy ked isiel do prace a od vtedy som nevedela zaspat :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Ak si vsimnes moju foto tak tam mam kusok s vlasom a take ich mam cize vobec nie moc blond :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej vsimla som si uz vcera..to mas aj ostrihane? ci len tak vzadu pocunute?
25. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam len trosku zostrihnute ale len trosicku to ich mam asi vzadu :wink: :wink: :wink: :wink: Tak co dnes zaciname s tou dietou??No ja urcite a ty??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja, zatial som nic nejedla :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja tak zaciname super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pockam este kym mi drahy zavola z prace ked budem mat prestavku pofajcime v okne a idem si zabehat kym tu neprsi a musim skocit aj do obchodu kupit taky speci chlebik pri dietach :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm..to som este ani nevidela ten speci chlebik, tu len nejake celozrnne maju...
tak ja nemam nic v chladnicke tak dneska moc nenavyberam, ale mam tam kapusticku a z tej si pojdem urobit salatik, na ten sa uz tesiiim :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si neska spravim stehienko kuracie kedze je bielkovinovy den a mam povolene maso a k tomu salatik,mam aj uhorky aj papriku a paradajku tak z toho nieco pospekulujem.Musim popozerat nejake recepty lebo nic ma nenapada :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,ale k tomu kuriatku mozem kludne chlebik vsak?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely to su take okruhle chlebiky ale nie tie kukuricne co mame na svk to su normalne z cesta to mi ta kamoska co tak velmi schudla odporucila,ze ona miesto chleba je len toto :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm to som nevidela este...
hm...ja neviem, mna vzdy nieco napadlo ked som sa pozrela na veci co mozem a co mam domka hehe :grinning:
25. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najvacsi problem mi robi zajtrajsi den kde mam jest strukoviny a neviem co a to uz vonkoncom neviem,ze co jest :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
25. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm hrachovu polievku, hrachovu kasu...fazulovy privarok...
25. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ja neviem robit tie privarky ale mam v konzerve fazulu tak tu zjem.Drahy mi este nevolal ja uz obuta oblecena,prichystana ale chcem este s nim pobafkat :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidis, a mas vyriesene..
ono tie privarky nie su tazke ale u nas ide len hrachovy :grinning: :grinning: :grinning:
ja pojdem potom na slniecko, vcera som si sprovoznila wifinu tak supnem book na stol vedla mna a budem sa opalovat a chatovat zaroven..a kukat filmiik :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komu lepsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: panicka jedna,ze pri bazene pchhh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dobre ja letim lebo asi zacina poprchat zachvilku som spat pa
25. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre utejak utekat :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, vy zacinate dneska dietovat? :confused:

Aj ja sa chcem opalovat, len nejak nemozem :frowning2: Teraz som v praci a doma nestiham uz :frowning2: Ale kupila som si dnes opalovacie mliecko aj krem po opalovani :grinning: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute kocandy,tak ja som uz domka akurat ranajkujem melonikovo bananovy salatik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Riana no snazime sa zacat dietovat ale co z toho bude to nevieme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cipsi :slight_smile:
Mnaaam melon-banan. Nemozes to nejak prepasovat cez tie kable aj ku mne, prosiiiiiim? :grinning: :grinning: :grinning: A coze to mate za dietu?
25. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som v pici, nevyplatime hypoteku lebo tie ku..vy z UP mi nejako zabudli povedat ze podpora sa u nich vyplaca az k 8. v mesiaci cize tento mesiac som bez penazi dobre nie???
25. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana velmi rada Ti poslem mam riadnu zasobaren :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

nely :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: spiny jedny :angry: :angry: :angry: :angry:
25. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

cipsi ako bolo domka?
25. máj 2009 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely :frowning2: :frowning2:

Cipsi, no vsak nieco posli. Sice som po obede, ale tak maskrtka nezaskodi :grinning:
25. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ja sa chystam dat si melonik na olovrant zlty
25. máj 2009 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si to hodit este ze mam bazen napusteny...aspon nemusim dlho cakat :angry:
25. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ty si len nic nehadz,po burke sa vzdy vycasi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ahojky Evit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem za opytanie domka bolo suprovoooooooooo a hlavne slnecnooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Aj ja som mala zlty melon :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze uz aj Evitka chrume melon? :dizzy_face: Babulky, vy my take chutky robite :angry: :grinning:
25. máj 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana este nechrumem, mozem az o tretej kedze mam presny rezim stravovania kvoli chudnutiu
25. máj 2009 o 13:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja nechudnem, ja by som si skor taku priberaciu dietku mala dat. Mala som take vypatejsie obdobie, takze som aj co-to schudla, ludia mi naokolo aj vravia, ze som daka pochudnuta :frowning2:. Teraz ide este aj leto, to zas litre vypotim, juuuj :angry:
25. máj 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nedrzim ziadnu drasticku dietu, len som zacala pred 2 mesiacmi pravidelne papat 5x denne v mensich davkach, snazim sa jest vzdy o tom istom case a hlavne som zacala dodrziavat pitny rezim co u mna predtym nehrozilo a vysledky su takze som rada
25. máj 2009 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok