Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
25. máj 2009

mna zobudil drahy ked isiel do prace a od vtedy som nevedela zaspat 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Ak si vsimnes moju foto tak tam mam kusok s vlasom a take ich mam cize vobec nie moc blond 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. máj 2009

hej hej vsimla som si uz vcera..to mas aj ostrihane? ci len tak vzadu pocunute?

cipsinka
25. máj 2009

mam len trosku zostrihnute ale len trosicku to ich mam asi vzadu 😉 😉 😉 😉 Tak co dnes zaciname s tou dietou??No ja urcite a ty??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. máj 2009

tak aj ja, zatial som nic nejedla 😀 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

ani ja tak zaciname super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

ja pockam este kym mi drahy zavola z prace ked budem mat prestavku pofajcime v okne a idem si zabehat kym tu neprsi a musim skocit aj do obchodu kupit taky speci chlebik pri dietach 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. máj 2009

mm..to som este ani nevidela ten speci chlebik, tu len nejake celozrnne maju...
tak ja nemam nic v chladnicke tak dneska moc nenavyberam, ale mam tam kapusticku a z tej si pojdem urobit salatik, na ten sa uz tesiiim 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

ja si neska spravim stehienko kuracie kedze je bielkovinovy den a mam povolene maso a k tomu salatik,mam aj uhorky aj papriku a paradajku tak z toho nieco pospekulujem.Musim popozerat nejake recepty lebo nic ma nenapada 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale k tomu kuriatku mozem kludne chlebik vsak?? 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
25. máj 2009

nely to su take okruhle chlebiky ale nie tie kukuricne co mame na svk to su normalne z cesta to mi ta kamoska co tak velmi schudla odporucila,ze ona miesto chleba je len toto 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. máj 2009

hm to som nevidela este...
hm...ja neviem, mna vzdy nieco napadlo ked som sa pozrela na veci co mozem a co mam domka hehe 😀

cipsinka
25. máj 2009

a najvacsi problem mi robi zajtrajsi den kde mam jest strukoviny a neviem co a to uz vonkoncom neviem,ze co jest 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
25. máj 2009

hm hrachovu polievku, hrachovu kasu...fazulovy privarok...

cipsinka
25. máj 2009

nely ja neviem robit tie privarky ale mam v konzerve fazulu tak tu zjem.Drahy mi este nevolal ja uz obuta oblecena,prichystana ale chcem este s nim pobafkat 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. máj 2009

tak vidis, a mas vyriesene..
ono tie privarky nie su tazke ale u nas ide len hrachovy 😀 😀 😀
ja pojdem potom na slniecko, vcera som si sprovoznila wifinu tak supnem book na stol vedla mna a budem sa opalovat a chatovat zaroven..a kukat filmiik 😀 😀

cipsinka
25. máj 2009

komu lepsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 panicka jedna,ze pri bazene pchhh 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,dobre ja letim lebo asi zacina poprchat zachvilku som spat pa

nelynka
25. máj 2009

dobre utejak utekat 😀 😀 😀

riana12
25. máj 2009

Babulky, vy zacinate dneska dietovat? 😕

Aj ja sa chcem opalovat, len nejak nemozem ☹ Teraz som v praci a doma nestiham uz ☹ Ale kupila som si dnes opalovacie mliecko aj krem po opalovani 😀 😵

cipsinka
25. máj 2009

no caute kocandy,tak ja som uz domka akurat ranajkujem melonikovo bananovy salatik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Riana no snazime sa zacat dietovat ale co z toho bude to nevieme 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
25. máj 2009

Ahoj Cipsi 🙂
Mnaaam melon-banan. Nemozes to nejak prepasovat cez tie kable aj ku mne, prosiiiiiim? 😀 😀 😀 A coze to mate za dietu?

nelynka
25. máj 2009

a ja som v pici, nevyplatime hypoteku lebo tie ku..vy z UP mi nejako zabudli povedat ze podpora sa u nich vyplaca az k 8. v mesiaci cize tento mesiac som bez penazi dobre nie???

cipsinka
25. máj 2009

riana velmi rada Ti poslem mam riadnu zasobaren 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

nely 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 spiny jedny 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
25. máj 2009

ahojte

cipsi ako bolo domka?

riana12
25. máj 2009

Nely ☹ ☹

Cipsi, no vsak nieco posli. Sice som po obede, ale tak maskrtka nezaskodi 😀

evitkamalicka
25. máj 2009

cipsi ja sa chystam dat si melonik na olovrant zlty

nelynka
25. máj 2009

idem si to hodit este ze mam bazen napusteny...aspon nemusim dlho cakat 😠

cipsinka
25. máj 2009

nely ty si len nic nehadz,po burke sa vzdy vycasi 😎 😎 😎 😎 😎 😎

ahojky Evit 😵 😵 😵 😵 dakujem za opytanie domka bolo suprovoooooooooo a hlavne slnecnooooo 😎 😎 😎 😎 😎 Aj ja som mala zlty melon 😉 😉 😉 😉

riana12
25. máj 2009

Takze uz aj Evitka chrume melon? 😵 Babulky, vy my take chutky robite 😠 😀

evitkamalicka
25. máj 2009

riana este nechrumem, mozem az o tretej kedze mam presny rezim stravovania kvoli chudnutiu

riana12
25. máj 2009

No ja nechudnem, ja by som si skor taku priberaciu dietku mala dat. Mala som take vypatejsie obdobie, takze som aj co-to schudla, ludia mi naokolo aj vravia, ze som daka pochudnuta ☹. Teraz ide este aj leto, to zas litre vypotim, juuuj 😠

evitkamalicka
25. máj 2009

ja nedrzim ziadnu drasticku dietu, len som zacala pred 2 mesiacmi pravidelne papat 5x denne v mensich davkach, snazim sa jest vzdy o tom istom case a hlavne som zacala dodrziavat pitny rezim co u mna predtym nehrozilo a vysledky su takze som rada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre