• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
evit ako chudnes???? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: uvitam kazdu radu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana chcela by som mat tvoj problem,ze chciet pribrat to by mne veru problem nerobila ja som schopna zozrat sladkosti na kilaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, teraz tlacim cukriky-vexty do seba, pred chvilou som mala jednu muslitycinku, aj doobeda jednu. Ale asi z toho vela tuku nenarobim :sweat_smile:
25. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem na slniecko, kvietky som si uz presadila..mm je upovedomeny zo situaciou a idem predychavat.. :frowning2:
25. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely tak sa vyrelaxuj a potom prid ja tu budem ak nebudem citat knizku :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, neboj, to prehrmi ani nebudes vediet ako a bude zase fajn :wink: (ani kasa sa neje za horuca).

A beries si aj nas von? :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit dik za IP :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana no z tych fit tyciniek veru nepriberies riadne cokoladu studentska pecat,krovky a taaaak podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, s cokolady by som akurat vyzerala ako prasiatko (mame tu teda riadne dusno, no a zababrana od cokolady, neni buhvico :grinning:) :grinning:
Ale myslim, ze tie vexty to nejak zachrania :sunglasses:
25. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi nemas za co :wink:
25. máj 2009 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes mi maturuje brat uz ma z dvoch odmaturovane na dvojku a to sa veeeelmi divim,lebo ledva prechadzal :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana idem vyskusat ci mi pojde net aj von, schvalne :grinning:
25. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, cakam/-e :grinning: Ale nie ze nas nechas v stichu :grinning:
Cipsi, gratulujem k braskovym dvojkam :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana tak nevezem, neviem aj tak tu wifinu nastavit a nechce sa mi s tym teraz babrat..

cipsus to je usper..ja som prechadzala na 3ky a aj som tak zmaturovala a tiez spoluziaci co ledva prechadzali zmaturovali na 1 alebo 2 :wink:
25. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi, Nely :wink:
25. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pridem, tak papik zatim..za taku hodku, dvesom naspet...
25. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paaa :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rada aj ked znamky na mature nie su az tak dolezite hlavna vec,ze zmaturuje este ma anglinu dnes pred sebou a toho sa strasne boji,lebo z toho je vymenteny tak som zvedava a este zajtra ma nieco ale to povedal,ze ked dnesok spravi,ze zajtra to je malina tak som zvedava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som taaaaaaaaaak strasne hladna,ze kym sa mi spravia tie stehna tak asi aj stenu zozeriem :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som cakala kym odidu smetiari a idem na dvorcek konecne, tak sa tesim, idem asi zahradku okopkat a potom trosku povyvalovat..tak to bude najlepsie..

tak papiiiiiiik (ked ja od vas neviem odist) :sweat_smile: :sweat_smile:
25. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, zavislacka jedna :grinning:
25. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nas luuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubi aj my ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, hip hip huraaa :grinning:
25. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dievcence idem aj ja na chvilu od Pc,nieco si porobkat a pocitat :wink: :wink: :wink: :wink:
25. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja tu zase ostanem sama? :frowning2: Ale nevadi, obcas to tu omrknem, pojdem aj ja :slight_smile:
25. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsiiiiiiiiiiiiiiiiiii boze ta bola fakt ukecana. to som este take decko nevidela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
konecne doma z prace ... boli sme ale este na naupe v Lidli a zase sme kupili nanukovu tortu, tak uz tlacime :grinning: ... a kupila som svojmu buducemu synovcovi aj 4 bodycka :dizzy_face:
25. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta mala je ale zlatunka :grinning: :grinning:

Zuzi, nakupcicka jedna :grinning:
25. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... a blahozelam k uspesnemu rozhovoru s drahym :wink: ... no veru nakupujem, ved sa uz na neho tak strasne tesiiiim, nech uz je na svete :dizzy_face:
dnes mi riaditelka ponukla externu spolupracu od septembra, chceli si ma tam nechat ako interneho zamestnanca aj na buduci skolsky rok, ale kedze uz mam od augusta podpisanu zmluvu v skole, tak to uz nechcem rusit a v tejto praci - v CVC - budem robit externe na dohodu ... tak som sa aj potesila, lebo zase budu nejake peniazky navyse ... a volal mi dnes aj riaditel zo skoly, ze mi dava od septembra aj triednictvo, takze budem mat aj tam nieco navyse ... ja som tomu len rada, lebo bohvieako MM s pracou, tak vsetko navyse nas len potesi
25. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok