• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
dobre idem sa napapat a pocitat si knizku zatim pa :wink:
27. máj 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, jupiii :dizzy_face:
27. máj 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi len bez, ja kukam filmik a potom poprekladam spalnu ked budem vladat, vyskusat ako sa nam bude tak spavat a ci bude viacej miesta tu potom som zvedava...

riana dakujem este raz..
ono by mi prisli peniazky aj tak lebo ich uz posielali ale takto aspon nemusim tapat a trapit sa ako to pojde dalej, ale mam aku taku istotu ze aspon nieco pride :wink:
27. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, mas aspon dusicku namieste uz teraz, ked ti to teta takto pekne potvrdila :slight_smile:
27. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aspon na cas..
27. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely veeeeeeeeeeelmi pekne dakujem za receptik lepsiu a zdravsiu papu som uz dlho nejedla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuleeeeeeee, toto je moj tisici prispevok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kto si so mnou buchne elektronicke sampano? :grinning:
Sice patril by sa troska normalnejsi prispevok, ale co uz. Prva tisicka je tu len raz, tak si mozem vyhodit z kopytka, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:

.......x............x.x..................x.x..................x.x........
......xx.........x......x.............x......x.............x......x.....
.....x.x.......x..........x.........x..........x.........x..........x...
....x..x.....xx...........xx.....xx...........xx.....xx...........xx.
.......x.....xx...........xx.....xx...........xx.....xx...........xx..
.......x......xx.........xx.......xx.........xx.......xx.........xx...
.......x.........x.......x............x.......x............x.......x.....
.......x...........x...x................x...x................x...x.......

:grinning:
(prepacte, ale tak trosku mi kvoli tej tisicke zasibkalo :sweat_smile:)
27. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, zase nova fotecka?
27. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi fakt? to som radaaa :grinning: :grinning:

riana gratulujeeeem, ja uz som mala 13 000 a ani som si to neuvedomila :grinning:
27. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a co vravis na moj rozbujceny tisici prispevok? A ta tisicecka sa paci? :confused:
27. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana jasnee..ja som si nikdy nevedela take prispevky robit hehe :grinning:
27. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja to teraz asi len vynimocne. Co to dalo roboty tu tisicku natukat :grinning:
Nely, potom si urobis 15000-ovku :grinning: To uz je take pekne okruhle ciselko.
27. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Cipsus sla smakovat tie cestovinky? :confused:
27. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe, vyskusam potom...
asi sla pochutnavat hiii :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No potom sa prepcha, pojde spat a nas tu necha v stichu, hm?
27. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neprepcha neboj, nema narok na prepchavanie, musi len decentne :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie tu soooom,ale kdeze som sa prepchala na to nemam narok a jedla som asi pred vyse hodinou uz mi to aj vytravilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,volala som s drahym :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a si sa mu pochvalila co si navarila?

inak ta cispusik asi potesim, bavili sme sa minule s drahym o menach a dala som mu na vyber, ci chce Sandru aleno Ninu..a on si vybral Sandru, tazke nasa prvorodena dcera bude Sandra :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,takze malu Sandrusku budete mat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

riana ano mam novu fotku ale uz od vcera rana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, pekne meno vybral :wink:
27. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi hej, len neviem ako ju budeme volat zdrobnenicou..hehe..

no tak ale si myslim ze on to este 100x zmeni kym bude dievctko na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ano pochvalila som sa aku dobru papu som navarila,ze uz sa tesi domov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

riana no bude moja nositelka mena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi :astonished: Ty si Sandra?
27. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj meno urcite nezmeni uz ho to drzi dva roky a o inom ani pocut :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ,vcera sme boli v znackovom obchode kde sme si kupili tie tricka a nasiel tam strasne krasnu detstku supravicku Adidas a povedal tak toto moje dieta bude mat a este tenisky ku tomu isiel pozriet,take krasnucke malicke vybral :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
riana ano :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi to je zlete..ja pri mojom na take veci ani pozerat nemozem..
ale minule sme boli v pume a mali tam kraasne boticky malicke a k nim loptu za nejake 400kc...a sa prisiel na to pozriet a usmial sa takze pokrok, ale inak ani vidiet..jedine na co sa ide poziret su kociky a aka je cenova relacia teraz..hehe akoby cakal, ze mu ked mu budu padat zadarmo z neba vtedy si spravi dieta mi to pride :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mojho zas kociky vobec nezaujimaju iba ked ide po ochodniku fakt nejaky otrasny tak vtedy povie,ze Preboha to co bolo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa vzdy zastavim ked vidim nejaky obchod, na to ho aj dnuka nalakam ze pod ideme pozret ake maju a po com idu a je pravda ze co sme mali vybrati kocar pred dvoma rokmi teraz je o polovicu lacnejsi... :grinning:
27. máj 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj zase vzdy okomentuje s usmevom, ako sa na mna tie deti lepia, usmievaju, chcu sa so mnou hrat :grinning: Ale viac z neho este nedostanem. Ved ani netreba este.
27. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok