• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak ja ked mam kramy tak zerem vsetko mozne a to doslova,ze nie jem ale zerem slane,kysle(hlavne uhorky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ) do toho sladke a taaaak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru nely dostanes vredy a co potom len pekne papkaj :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. máj 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme s drahym pozerali rozpravku Divocina ja som sa tak rehotala na nejakych hlaskach videli ste to niektora????
27. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nevravim, ze moj sa mi rehoce, dost so mnou suciti, pretoze vtedy som uplne kaput masinka. ale s uplnou pohodou hovori, ze on by si to tiez rad vyskusal, ze to musi byt sranda.
27. máj 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, Divocina? A moze to mat aj iny slovensky nazov?
27. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi hehe...a co???
27. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana nie vola sa to len Divocina je to na styl Madagaskaru alebo takych rozpravok ale je to fajn :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

joooj nely mas to tazke a neviem ako by som ti pomohla :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. máj 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi nijako, vpohode..mam tam este dve buchticky na pare co som robila pred 3dnami a treba ich zjest xixi..
takranajky..ale ani mi nejako nechuti poslednu dobu, neviem co je somnou..
a zacina ma bolet prave ucho..asi som chytila niekde prievan
27. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, tak nepozerala. Iba som videla Madagascar.
27. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja teraz na obed :confounded:
27. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ty si zlato, ty si vyriesila jednu vec ktoru som aj doteraz ani nevedela... :grinning:
27. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku vec vyrieslila riana??? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. máj 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi napisala som ti do IP
27. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ty kucharecka moja pomoz mi ako mam spravit omacku na spagety ale vies na tu dietu,neviem ako mozem opiect cibulku s rajcinami potom tam dat kecup a hotovo bude to mat nejaku chut??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim ze to skusit mozes, kecup by tomu chut mal dat aj ked sa priznam neviem aku chut bude mat ovareny kecup...
a keby to chut nemalo tak tam pridas korenie, sol a bude..

alebo si urob klasika paradajkovu omacku ale taku hustejsiu fajnu..
27. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kecup by som tam dala az na zaver,cize by som ho moc nevarila :wink: :wink: :wink: :wink: ,no neviem nieco pospekulujem aj ked na to bohvie aku chut nemam :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
27. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixi tak si urob cestovinovy salatik..uvar cestovinky, zmiesaj so zeleninkou podusenou alebojavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody') cestrvou a papaj, ja by som uz zedla cokolvek xixix :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooooooo to je tiez dobry napad,to akoze tam mozem dat aj papriku a salatovu uhorku normalne na surovo??Ja viem pytam sa ako debil ale nikdy so to nerobila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noaze mozes..setko co ta napadne..paprika, paradajka, uhorka, karfiol ovareny, brokolica ovarena...setko a zmiesas to s cestovinkami a polejes olivovym olejom troska, popripade okorenis, osolis :slight_smile:)
27. máj 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si spravim :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: Ty budes moj kuchynovy poradca :wink: :wink: :wink: :wink: teba vzdy nieco napadne ja som v tomto nula bodov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe len mi musis dat inspiraciu nejaku a pak nieco vymyslime, ale ci to bude jedle za to nerucim :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat varit cestoviny :wink: :wink: :wink: :wink: SOm zvedava,ze co povie na takuto veceru moj drahy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lebo som sa ho pytala,ze ci mu nebude vadit,ze si budem varit ja zvlast jedla a on,ze naco by som sa trapila,ze on bude jest to co ja,no videla som vcera,ze z brokolice ho skoro napinalo ked ju videl na mojom tanieri tak hned ma zrusil,ze on si da hranolky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslim si,ze toto by mu malo chutit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidis, xixi, mozno si aj on zvykne na dietku hehe... :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze do konca tyzdna mi pridu peniazkyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno aj ked on ma rad zdave jedla tak by mu to problem nemalo robit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: On nie je typ chlapa,ze jedlo bez masa nie je jedlo :wink: :wink: :wink: :wink:
27. máj 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty bosorka ako si to zas vycarovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tesiiiiiiiiiiiiiiim sa,ze budete mat klud :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ai neveris ako mi odlahlo..boze...
ze ked nepridu do piatku tak jej mam v pondelok zavolat a sa na to este pozrie...jaaj
riana dakujeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis aka si sikovnica ja idem krajat zeleninu lebo jej mam pozehnane a dam tam aj syr aj keby sa nemalo ale serem na nich tych par gramov ma nezabije :wink: :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. máj 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi syrik je zdravi len ho tam daj, lepsiu chut to bude mat potom :grinning:
27. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som spat cestovinky sa dovaraju a ten salat vyzera bozsky a farebne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeer, snad bude tak aj chutit..

ja som teraz chytila macku za brucko a hladkala ju kd lezala a som normalne citila ako sa malicke hybu dnuka, boze to je uuuzasny pociiit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok