• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
bernus sa ma dobre pravdepodobne...skola, skusky, praca..nediv sa ze nestiha
30. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups to nemalo byt tu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja sa jej nedivim... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vytocena a asi to je pekne citit..idem ja radsej het, dovarit obed a potom kus kuknut kriminalku a niekam vypadnut s drahym bo ma tu slahne dneska..
skocime asi kupit poter na predsienku a ked zaschne beton tak vylejeme nech je aj to hotove ked pride svokor..
a on bude uz len stierky robit a dlazbu dokonci :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely nie mne to nevadi ja ta chapem,keby mna nietko furt otravoval s hlupostami tiez by mi nebolo vsetko jedno,cize pohodicka som rada,ze si tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... veru musi to byt na nervy, ked ta takto stale otravuju ... aj ja by som niekam vypadla, ale MM je u brata na doma a pride az niekedy podvecer a to uz pojdeme len na nakup
30. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj ja by som niekde isla ale nemam s kym :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
30. máj 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... tak sme na tom momentalne podobne :grinning:
30. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi asi tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nelusik tak ty si predsa odisla??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz som obed dovarila a musim konstatovat, ze polievka sa vydarila ... este musim skusit nakyp
30. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie tu som bola som dovarit obedik :grinning: :grinning:
30. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono viete, az pri takychto veciach zistite co mate vlastne doma a ocividne to zistuje aj moj mm, ze nie som az taka zla ako sa zda :grinning: :grinning:
ze su aj horsie bytosti na svete :grinning: :grinning:

ona si za to moze sama a ked si on chce kus oddychnut ona je nestastna ze ju necha, lenze on by to nerobil keby mu vkuse nevykrikovala milenky, ale vkuse..niekto mu vola a ona hned ze milenka, ide do prace a ona ze ide za ilenkami, to by vytacalo aj mna...
ale tak jej treba..
30. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... tak to musi byt ozaj zvlastna osoba ... a kolko maju obaja rokov?
30. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hadaj :grinning:
30. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla toho spravania budu asi este dost mladi ... len nechapem naco im je potom svadba ... ci sa dievcine zaziadalo spravit si zurku v peknych satach? :sweat_smile:
30. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka...
mladi podla teba moze byt aj 30rocny chlap ked sa tak chova..
obaja budu mat 21 zachvilku..
ja som sa vydavala v 20ke, ale toto som nikdy nerobila, som podla teba mlada??

a nie mladej slecne sa nezaziadalo spravit si zurku s peknych satach, ale sa to zaziadalo mlademu panovi
30. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechapem ich vobec, ale to je ich vec ... ja som v 20-ke o svadbe a rodine ani neuvazovala ... mala som vtedy ine zaujmy, chcela som dokoncit VS, ziskat nejake skusenosti v praci a tak podobne
30. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to tiez nechapem..
ale neni to vobec o veku..
niekto si zivot zacal uzivat skorej a v 20ke vie co chce, niekto si ho nezacal uzivat ani v 30ke este a nevie ani co chce..ako moj bratranec...ma 36 a nevie co chce...chova sa ako 15rocny pubertak..
proste to nie je o veku...ale o zivotnych skusenostiach ktore cloveka menia a menia aj jeho spravanie voci ostatnym ludom..
30. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to aj o skusenostiach, ale aj o veku
30. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, to ma ako chces prirovnavat vekom s nimi, chces povedat ze sa chovam tak isto ako kazda jedna 21rocna pubertacka a len ten co ma 25 a vyssie uz je zrely na zivot a vie co chce?

o tomto by sa dalo diskutovat hodiny a hodiny a aj tak by sme k nicomu nedosli lebo kazdy ma na to svoj nazor... :rolling_eyes:
30. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ja ta neprirovnavam k pubertakom, ale viem, ze je rozdiel, ci ma clovek 2O alebo 30 :wink:
30. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a kde ste sa vsetky stratili? :sweat_smile:
30. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi lenze nemozes prirovnavat mna a ich a to rozdiel len nejaky rok medzi nami..alebo nejake ine holky v mojom veku..kazdy je iny a kazdy zvlada dane situcie inak..ja som sa na vela veciach poucila co sa mi vlastne neoplati robit lebo skodim len sebe, lenze niekto tieto veci nechape ani v 30ke, takze podla mna vo veku rozdiel nie je...
30. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ved uz to neries :wink:
30. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mne to neda :grinning: :grinning: :grinning:

inak poslala som ti do IP jednu stranku co som nasla mozno by ste si nieco vybrali odtial
30. máj 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj tak by sme si kazda len hudli svoje :grinning:
idem kuknut tu stranku, co to tam je :confused:
30. máj 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak ty si podla mna dost rozumna a urcite vies, co chces ... sudim len podla toho, co pises ... ved uz si aj dost dosiahla - mate vlastny domcek, takze mozes byt so sebou len spokojna
30. máj 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz som tu,pozerala som archiv na markize,ja suhlasim s nelynkynim nazorom,ze to voooooooooobec nie je o vedku poznam 20 rocnych a maju viac rozumu ako nejaky 35 rocny a podobne,ja mam 23(v septem.)a tiez som sa skoro stala dospelov ale to uz je moje sukromie a to nerozoberam na forach :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
30. máj 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok