Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. jún 2009

cipsi asi tak..
ako ked viem ze nevesta bude mat biele tak si nekupim svadobne saty a nenasukam sa tam do nich predsa ale kupim si nejake uplne jednoduche co nebudu tak vynikat..

schvalne im to tam idem napisat za ten oblek 😀

riana12
2. jún 2009

Nely, ved to, ze clovek aby sa bal si nejaku farbu obliect, bo co ak nevesta bude mat take svadobne alebo popolnocne. Ale vsak kasli na nich.

riana12
2. jún 2009

Nely, ideeees 😉 😀

cipsinka
2. jún 2009

po polnoci ma mat nevesta cervene saty????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Ja som nikdy nevidela nevestu v cervenych popolnocnych satach,bleeeeeeeeeeeeee neviem si to predstavit,ze si dam cervene 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
2. jún 2009

tak vraj sa nepatri mat ziadne svetle farby, cervenu..
a co oni vedia co ked ja si obleciem ruzove a nevesta bude mat just ruzove vadobne??
alebo tam mam ist v ciernom jak na pohreb?
ako na mojej svadbe? ved jedna moja cela strana bola cela v tmavom okrem mamky a mi to prislo jak na pohrebe...nechutne ozaj

riana12
2. jún 2009

Cipsi, ja som minule v albumoch videla, ze nevesta mala svadobne, teraz uz neviem presnu kombinaciu, bud cervenobiele alebo cervenocierne a popolnocne mala biele svadobne 😝. A teraz nech sa clovek vyzna...

cipsinka
2. jún 2009

ja som sa obliekla do cierneho a bolo,to som urcite vedela,ze nevesta nebude mat cierne saty 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

cipsi divila by si sa, niektore nevesty maju aj cierne saty 😀 😀
no ale ide o to ze by si podla nich nemala mat saty biele, kremove, svetle farby a take ako nevesta po polnoci, predpoklada sa zecervene co je hlupost podla mna lebo to nikde nie je dane..

riana12
2. jún 2009

Ja som mala na poslednej svadbe strieborne saty po kolena a bolo. A este aj odhalene ramena, co sa vraj nemoze, ze to iba nevesta smie tak mat. A nikto mi neprisiel vynadat...

riana12
2. jún 2009

Babulky, ja sa tak na 3/4 hodky stratim, idem na obedik, som tu potom jak na koni 😀

nelynka
2. jún 2009

ale to je etika spred 20rokov preboha..
kto by si v auguste obliekol saty ktore nemaju ohalene ramena?
na mojej svadbe ich mali dohalene skoro vsetky mlade..a co..vrazdila som ich preto?
jedna mala svetlo modre saty, druha tmavo cervene, tretia cierne, stvrta zelene a piata zlate a som tu...ani neviem ze tam vobec boli..mala som dost robit co zosebou nie este lietat po hostoch a vsimat si v com prisli obleceny predsa

nelynka
2. jún 2009

riana dobru chut prajem 😀

cipsinka
2. jún 2009

ale mala som fialove vyrazne doplnky a cik cakove silonky tie by som si zarucene na pohreb nedala take dierkovane 😅 😅 😅 😅 😅 a teraz 5.septembra ideme na dalsiu tak to pojdem fialova ale musim si kupit este topanocky ale nie na podpatku ale balerinky nech si aj riadne zatrsam ved tam ma nik nebude poznat tak nemusim byt za slusnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

cipsi tak jasne...take by som si nedala na pohreb ani ja 😀 😀 😀

ja musim nieco vymysliet...hlavne odkial peiazky na satky..aby som kupila take ako by sa mojmu panovi pozdavali, bo som videla take harikiri u cinaka za 300kc ale boli kratke, satenove (co ja nechcem) ale jemu sa nelubili lebo mali na pleciach na raienkach take kovove kruzky, no des..
ale tiez oremyslam nad kratkymi uz a nad svetlo fialkovymi...alebo biele s nejakym vzrorom..aby sme nemuseli zbytcone kupovat dalsiu koselu ale len kravatu..to by bolo najlepsie..no uvidiem a poriasime..
a starkemu este nevy oblkek musim niekde zohnat bo ma porazi

cipsinka
2. jún 2009

tak my mame vsetko na svadbu kupene ja uz iba tie nove topanky,lebo co som si kupila teraz na svadbu tak ma v nich hrozne boleli nohy a aj som vstupila do dierky medzi dlazbou a cely opatok v riti 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
2. jún 2009

tak oblek vraj nemam riesit...ze nevesta je stredobodom pozrionosti nie zenich 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

moja jedina starost tejto svadby je dat nejake chechtaky do obalky a fertik ziadne stresy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
2. jún 2009

tak moje jedina starost je nejake chechtaky zohnat 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

ta a co?
ja uz som ich upozornila na to ze love nemame...a ani mat nebudeme a ze som zvedava z coho si kupim saty pokial neschudnem dovtedy

cipsinka
2. jún 2009

ved vy nie ste s nimi ziadna rodina tak iba nejaky darcek a hotovo,my darceky nidky nekupujeme lebo viem,ze mna by tiez najviac peniazky potesili a tymto co ideme na svadbu tiez kedze robia dom 😉 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

cipsus ale mne nejde o darcek, sak ziadny im ani nedame, to sme ich hned upozornili..
ale musim si kupit nejake satky, drahmu kravatu, mozno aj koselu, a mozno aj oblek, lebo stale sa nejako neviem zmierit s tym ze ma mat taky isty oblek ako zenich..

cipsinka
2. jún 2009

ja by som si s tym oblekom nelamala hlavu a radsej by som peniazky vyuzila nejako inak,ved Feri mal prvy ten oblek nie???Tak co nech si oni vstupia do svedomia 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

cipsi to hej ale chapes, mna to mrzi..ja som im to dala najavo ze sa mi to nepaci ked ten oblek kupili..a oni stale len ze nie je taky isty a nie je taky isty..ale proste tam je to vidno ze ten oblek je ten isty len rozparok jeden ma a druhy ne..a mne to je blbe..keby mali dvaja hostia rovnaky nevadi mi to ale mat rovnaky oblek so zenichom, ja neviem ☹ ☹ ☹

riana12
2. jún 2009

Tak so tu,aj som vas docitala 🙂

nelynka
2. jún 2009

riana ty si rychla..

cipsinka
2. jún 2009

nely ved je to na vas a na vasej financnej situacii ale keby som peniazky nemala tak by som urcite novy oblek nekupovala 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

cipsi sak ani ja ho kupovat nechcem ale proste mi je to divne ked tam ma ist moj drahy v obleku aky bude mat zenich...
ale taky oblek uz nezozenieme..
mojmu staremu proste treba setko slim fit a to tu mas velky problem zohnat

riana12
2. jún 2009

Sice este dojedavam tu pri pc, ale predbehla som vseetkych 😀 Odchadzala som posledna, dosla prvaaa 😀

riana12
2. jún 2009

Nely, vezmi si to tak, ze co ked by ste sa nepoznali, resp. by ste nevedeli, kto si co oblecie. A co potom, keby boli fakt 2 obleky rovnake? Zenich-host? Co potom? Bude letiet ten host domov alebo nebodaj rychle hladat, kde kupit iny oblek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre