Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
3. jún 2009

Mna tak napadlo, ze fialova kosulka, k tomu fialovo strieborna kravata, hm?

riana12
3. jún 2009

Tak mne to hodilo Sk, kedze som na SK 😀 Ono nevie, ze to chces ty v CZ 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

toto by sa mi luubilo keby mal tau vesticku 🙂)
http://www.vazanky.com/?212,sada-%E8ern%E1

riana12
3. jún 2009

No fajna je 😉

riana12
3. jún 2009

A ti z Ip, no jedna krajsia ako druha. Nenasla by sa nejaka, ze su len ciste pruzky fialovej a striebornej? To by si mohla mat fialove satky a strieborne doplnky k tomu 🙂

nelynka
3. jún 2009

som ti poslala par do IP lebo tu by mi ich aj tak zmazali

nelynka
3. jún 2009

ja radsej tmavsie, ked tmave saty, nebudem tak kricat..
keby boli svetle tak svetla a strieborna mi nevadi..na tmavych ano..

riana12
3. jún 2009

Sice aj ta prva kravatka, co mala na sebe take drobne biele kococky, bola pekna.

nelynka
3. jún 2009

mne sa lubi ta fialova s fialovymi pruzkami..

nelynka
3. jún 2009

a velmo rozmyslam nad tou bilo fialovou, k bielej kosielke, ale radsej by som aby mal ciernu, v tej vyzera lepsie 😀

riana12
3. jún 2009

No ja by som si vedela celkom dobre predstavit, ze ty by si mala tmave fialove saty, strieborne topky, kabelku a tak a Feri cierny oblek, tmavu fialovu kosulku a tmavofialovo striebornu kravatu. Aj by ste boli v tmavom a zaroven by to nebolo take pohrebne, bo strieborna by to ozivila, svietila by 🙂

nelynka
3. jún 2009

to hej, to by nebolo zle, len tu tamofialovu kosulku vypusti lebo slim fitku nezozenieme nikdy, iba ak by sme sli do londyna do nextu, tam mozno

riana12
3. jún 2009

Cipsi vybavi 😀 😀 😝

riana12
3. jún 2009

(asi som teraz blbost trepla 😅 😅)

Nely, ale mate este casu dost, urcite aj taku koselu zozenies 🙂

cipsinka
3. jún 2009

baby ja som uplne v soku a revem ako male decko akurat mi kamoska volala,ze som som robila v tej PC firme tak som tam mala dobre kamarata sme aj spolu sedeli za stolom,ze dnes rano isel z nocnej a havaroval a je na mieste ...................................................................................................................................................

riana12
3. jún 2009

Cipsi ☹ ☹ ☹

nelynka
3. jún 2009

cipsi to ma mrzi ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
3. jún 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 mna to akosi dostalo a kamoska mi to hovorila akoby prave spadla na schodoch,ze nic vazne 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ,ale ja som s nim robila rok 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 a je slovak a havaroval tu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

cipsinka
3. jún 2009

ako uz som ho presne rok nevidela ale aj tak to zaboli,ked niekoho poznas a vies,ze zo...................

cipsinka
3. jún 2009

dakujem baby,ze vas mam hned mi je lepsie

zuzanockamt
3. jún 2009

Ahojte 🙂
lea ... keby ze ide MM na matersku tak by sa az tak vela nevyriesilo, lebo ja by som musela byt doma minimalne 6 tyzdnov po porode, to je povinne a ak by som bola PN pocas tehu, tak aj tak by som z toho biedneho platu mala este biednejsi ... ja teraz tehotenstvo neriesim ... proste teraz dieta nechceme a hotovo ... ak ma prist, tak pride v spravnom case

nelynka
3. jún 2009

cipsi velmi ma to mrzi..viem ako sa citis..je to hrozne 😔

cipsinka
3. jún 2009

ale moje heslo v pase svedci o tom,ze zivot sa s nami obcas nebabre a musime to prezit,dufam,ze mi zavolaju,ze to nebol on,ze si to s niekym zmylili ale o tom silno pochybujem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
3. jún 2009

cipsi, zivot treba brat tak ako pride aj ked to velakrat velmi boli..
povedz si ze to nebol tvoj drahy ze to bol len tvoj kamarat aj ked dobry..
ja si prave v takychto situaciach uvedmujem najviac co doma mam a predstava ze by mal havarovat a nieco sa mu stat...a to jazdi autom kazdy den.. ☹

cipsinka
3. jún 2009

nely ano hned som volala drahemu,ze nech si dava pozor aj jemu to bolo luto a hned sa zlakol,lebo tento Peto ma zvykol nosit z prace na zastavku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
3. jún 2009

tak vidis...
co sa ma stat sa stane...

no kus radosti..
draheho som vyhnala pokosit travnik, a toti nasi pesaci..oni dvaja pred nim uskakuju dozadu a bresu do kosacky, no to je taka sranda kukat na nich 🙂

cipsinka
3. jún 2009

pes u nasich maju vlciakov tak jeden z nich nam takto prese do auta a hryzie gumy,tiez ho to nejako rozculuje 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. jún 2009

som si chcela ist citat knihu ale neviem sa na to sustredit tak radsej budem pri vas....

nelynka
3. jún 2009

hehe to robil nas co sme ho mali dakedy este som bola malinka..ale oni ani nie do auta ze by kolesa nahanali ale normalne do kosacky ako vrci tak im to neda..
somt o natocila a poto niekde pridam a poslem link nch vidite 😀

nelynka
3. jún 2009

ja som stareho musel avytiahnut z postele ze ked pokosi travnik tak pojdeme na kafe do prahy 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre