Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi presne tak..
ako ked sme v KE, mojho to taha vonku a mne sa proste nechce lebo som unavena tak mu poviem nech ide vklude ze aj tak by sa za hodinku vratil spet a on ze ne ze bezomna nejde, ze by ho to mrzelo ze on je vonku a ja doma..ale tak vzdy sa premozem a ideme aspon na hodinku aby nepovedal ze len doma sedim furt a dospim sa druhy den potom 😀

cipsinka
3. jún 2009

ano kazdy ma taky zivot ako si ho zariadi a dufam,ze nam takyto vztah vydrzi aspon dalsich 80 rokov naozaj sa nemozem stazovat a to nam kazdy hovoril,ved pockajte po troch,styroch rokoch a uz mame vyse 5 rokov a stale je to rovnako krasne a dokonca aj krajsie lebo sa uz doverne pozname 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

tak my kam ideme ideme spolu..ci k mojim rodicom alebo k jeho rodicom..vzdy spolu..
ja si ani neviem predstavit ze by sme k rodicom spolu nechodili, je to divne..sme manzelia a kazdy je u svojich, no neviem..mne by svokrovci chybali a aj jemu ten oddych u nas, sak tam sa nevie dospat..od 21h ako lahne do 13h druheho dna kym ho nezobudim 😀 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

a to si neviem predstavit ked medzi nas pribudne maly cloviecik asi sa zblaznim stastim ked bude zdravucke 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
3. jún 2009

aj moj drahy ma hroooozne rad mojich rodicov vzdy ked sme u jeho maminy tak mi suska do ucha,ze uz podme k vasiiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

tak nely mozno je to pre teba divne, ale my iste situacie riesime takto a uz sme si zvykli za dva roky ... no nas vztah sa zmenil urcite oproti tomu, co bolo na zaciatku ... ale som rada, ze to uz nie je len o zalubenosti ale aj o niecom inom 🙂

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... tak si to vaz, ze maju take dobre vztahy

nelynka
3. jún 2009

kazdy ma taky vztah aky si ho vytvoril a podla svojich predstav..
my s cipsunkov sme snilkovia, zuzi ty si racionalna prakticka zena..sme kazda uplne ina povaha a kadza mame uplne ineho chlapa s inymi kladmi a inymi zapormi...

cipsinka
3. jún 2009

aj si to vazim maju sa ozaj rady navzajom.Zuzi ked pisem slovo radiy ake i,y mam napisat v tomto som akysi dili 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
3. jún 2009

cipsi preto ja pisem ked neviem aj i a aj y 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... v tomto pripade radi 😉
nely ... aj ja som bola kedysi snilek, ale preslo ma to a som rada, ze ma to preslo 😉

cipsinka
3. jún 2009

no v nasom vztahu je to o zalubenosti a dufam,ze to tak aj bude ale za pat rokov sme si toho prekakaliiiiiiiiiiiiiiiiiiii jo jo jooooooooooj od hladu po luxus a tak dalej,cize urcite je to aj o niecom inom okrem tej zalubenosti naozaj,my sme spolu uz tolko veci vyriesili,ze amen tma 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

zuzi to ked je mnozne cislo tak sa to pise radi,alebo podla coho to mam pisat rada sa poucim 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... to verim, ze za 5 rokov ste si presli vela, ale urcite si nezazila to co ja 😔 ... a z toho vlastne vyplynulo aj to, ze MM nechodi k nasim

nelynka
3. jún 2009

ja budem rada ked ma to neprejde nikdy..zatial sa mi vsetko dari tak ako som si vysnivala a setky moje predsatavy sa snazim plnit do poslednej bodky..a mam zivot aky som chcela, mam skveleho manzela, domcek, dvoch psov, macku, skvelych rodicov a aj svokrovcov..nestazujem sa..
som rada ze aj mm s nim dobre vychadza a nemusim sa trapit nad tym ako ich dat dokopy..ja osobne by som to nevladala tolerovat aby mal hadky s mojimi rodicmi...sice s tymi sa hadat ani neda 😀 😀 😀 😀 oni su taky zlaty odkedy nie sme pod jednous trechou...
a dufam ze to tak aj zostane..vsetko ako je..

cipsinka
3. jún 2009

ze prekakaliiiiiiii to sa mi ozaj podarilo 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ,preskakali to malo byt samoska 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... nejde o mnozne cislo, ale o rod .. muzsky rod=radi, zensky a stredny=rady a ked je to pomiesana skupina, tak radi 😉 ... to len take male jazykove okienko 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi prekakali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

nely presne aj moji rodicia su priam uzasni ked uz spolu nezijeme naozaj tie vztahy su super,ze uz ma nemusia zivit a jednaju so mnou ako s dospelackou 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

zuzi dobre okienko to by si mala robit castejsie..mne nikdy tieto rody neslo, vzdy som pisala ako mi tam pasovalo 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

nely ... ja ich dokopy nedavam ... nemam dovod ... to musia urobit oni, ak chcu ... je to ich vec

nelynka
3. jún 2009

zuzi a co sa stalo medzi tvojimi rodicmi a mm?
nevie ma nijak napadnut aky by tam mohol byt dvovod..aj ked ma do toho asi nic nie je 😕 🤐

cipsinka
3. jún 2009

zuzi dik hned som mudrejsia 😉 😉 😉 😉 😉 cize moji chlapi budu radi 😉 😉 😉 😉 ako mi to ide??? 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
3. jún 2009

nely ... ja budem mat jazykovych okienok od septembra az vyse hlavy ... teraz chcem mat este pauzu, kym sa da 😀 😎

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... 😀 dobreeeee
nely ... trosku väcsia vymena nazorov a velka tvrdohlavost na oboch stranach

cipsinka
3. jún 2009

zuzi ked budu chciet urovnaju si to medzi sebou netreba to silit ved su dospeli tak hadam vedia co robia no nie?? 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

jeziiiiiiiiiiis ja budem teraz taka mudra ja viem pisat slovo radiy sa tesiiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ze zeny budu rady 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sibe mi ja viem ale konecne som sa uvolnila cely den som akasi napata 😔 😔 😔 😔 😔 😔

zuzanockamt
3. jún 2009

cipsi ... ved ja to vobec nesilim ... ked chcu, tak sa udobria, ked nechcu, nie ... nie su male decka

nelynka
3. jún 2009

cipsi to je vporiadku len sa uvolnuj..
ja zachvilku pojdem asi na kriminalku ale este sa mi nechce od vas..cakam kedy stary pride bo mu chcem ukazat tie saty a on furt len di tej bedne cumi...

cipsinka
3. jún 2009

este si mu ich neukazala??Tak potom napis,ze co povedal 😉 😉 😉 😉 Ani mne sa vobec nechce ist spat ale to je tym behom,ze som taka rozkokosena 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre