• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Uz somsa zlakla, ze ako sa tu zacalo z Nely lucit, ci to aj niektora dalsia nevzdala :grinning:
5. jún 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... aj ja som este tu ... ze z osadky :grinning:
5. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejak to osadenstvo treba nazvat, no nie?
5. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne ... ja len tak, som sa na to dobre pobavila ... osadka :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa nepaci? :grinning:
5. jún 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved nic, v pohode, len take podarene slovo je to :slight_smile: ... idem do sprchy, potom este kuknem sem a skusim trosku poznasilnovat draheho, ak sa bude dat :grinning:
5. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zvedava teraz na tu chatu. Priatel uz vyse mesiaca odolava :frowning2: :frowning2:.
5. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby-vy mate takych "netykavych" partnerov?-opit a "znasilnit" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, ja mojho opit, tak tiez z toho nic nebude :frowning2: A ani znasilnit nasucho sa to neda :frowning2: :frowning2:
5. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nejako velmi nepije, obcas si da, ale opit sa to nie :grinning: ... ale po dvoch tyzdnoch sa snad podari :grinning:
5. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy tu mate temu..ze opit a znasilnit..ved pod vplyvom alkoholu uz viac neschopni ti chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam ja taku malu dusicku, ze aj by nieco mohlo byt. V stredu som prehovorila priatelovi do duse. Ale nechcem sa na nic tesit, skor to beriem akoze nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, no ale na mna aj kvapka alkoholu straasne aktivne ucinkuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z coho sa mozes tesit riana?

ten moj je za kazdu srandu..ved vyzera byt zdravy :grinning:
5. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-tak potom aby od teba vsetci muzi na chate utekali :grinning:
5. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babyyy, co mna ale napadlo - chlapa opit na mol, tam dolu mu to oblozit palickami z nanukov (aj doktori maju take palicky na vysetrovanie mandli) a ide sa na vec :grinning: :grinning:. To bude chlap aj opity aj znasilneny a ani problem s jeho schopnostou/neschopnostou nebude :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachvilku pridem :wink: :wink: :wink: :wink:
5. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Etus, to ta nieee. Ja pijem len strasne malinko. A chute po vypiti alkoholu mam zazracne len v pritomnosti priatela :grinning:
5. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, no mame tu postelnu temu a priatel uz mesiac a pol nic nechcel. Ze mozno na chate aj nieco bude, ale mam malinku dusicku. Radsej si hovorim,ze nic nebude a budem milo prekvapena, ako sa tesit a nic by z toho nebolo.
5. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ked uz ten moj monolog - Etus, kazdy chlap tam bude mat svoju babu, takze keby aj priatel nestacil, tak u inych nemam sancu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavite sa o chlaste a o znasilneni??Tak moj ked ma vypite nema nejaku chut sexovat neviem preco ja prave naopak,ze alkohol ma povzbudzuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, takze aj ty :grinning:
5. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre baby idem aj ja do hajan som nejaka unavena adiooooooooooos,zajtra sa vidime :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, Cipsi :slight_smile:
5. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..no tak to asi mozem byt rada,akeho manzelika mam..ten mi dava pravidelne najavo ako ma miluje..v kazdom smere..len aj tak obavy z tehotenstva budu..

inac..by ma zaujimalo,co sa musia robit nejake vysetrenia..pred planovanym otehotnenim..
ako ja uzivam lieky,ktore nie su vhodne..takze to budem musiet konzultovat :confused:
5. jún 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leatea-a teda v akom stadiu je planovanie vasho babatka?
5. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, ak to u vas nevyzera tak, ze sa bojite neplanovaneho babatka a muzik ti preto odmieta mesiac a pol robit vecerne srandy, aj ked mate ochranu takmer na 100% zabezpecenu... Tak to mas fajn.

Co sa tyka nejake specialneho vysetrenia, tak netreba. Iba ak mas nejaky zavazny zdravotny problem, kvoli ktoremu by mohli byt problemy v tehotenstve, lieky prekonzultovat a tak.
5. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riana-"večerne srandy" :grinning: -to je super vyraz-hned si ho poznacim a opytam sa MM ci je "za" :grinning:
5. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus..no my az dalsi rok chceme..kedze mily ide dokoncit skolu..tak ho nechcem este aj tymto stresovat..hlavne,ak by musel prelozit statnice len kvoli neplanovanemu porodu..ale dalsi rok sa urcite zacneme snazit..teda mame v plane..

riana..no ten moj sa neboji neplanovaneho otehotnenia..ked to pride,tak pride..uz to berieme tak,ze sme manzelia a ze sa to moze kludne stat..
idem vysadit naplaste..nech zistim,ci alergia ustupi..
5. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok