Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

barny, mne sa to uz nechce stale pisat dookola, ale MM nema teraz pracu, mame jednoizbovy byt - 25 m2 a nemozeme si teraz zobrat hypo a ja nemozem ist teraz na MD ... ked nam je dieta sudene, tak pride, ked nie, tak nepride ... ja verim, ze problemy nebudu ... cyklus mam pravidelny a ovu tiez, nikdy som ziadne tazkosti nemala

nelynka
23. apr 2009

barny ja mam za sebou IVF neuspesne a KET skonceny MA...a teplota ma vonkoncom netrapi...trapila ma prve tri mesiace pred IVF a po IVf som sa na nu vykaslala lebo to aj tak k nicomu neviedlo...

a co sa tyka penazi, kym nie ste zadlzeny tak ze vy dvaja mate problem vyzit a nie este s dietatom na krku, a kym mate obaja pracu alebo aspon aky taky prijem, tak sa to tazko chape,..

barny
23. apr 2009

zuzanockamt no to hej, ja ti nenutim babo teraz, len som mrkla na temu ze snazit sa v roku 2010 a vyjde to tak o paaaaaaaaaaaaar rokov neskor, tak neviem, ze o com budete pisat tak dlho, ani ja by sa do toho nehrnula za takych podmienok ako mate, to ti davam za pravdu, a ku tomu cyklu aj ja ho mala ako hodinky, ale aj tak to vyslo na 16 sty krat, ked ratam mesiace, no a ozaj niekedy to ide, ked clovek nechce, ja som nastupila do novej prace a chcela som s mimi pockat, ze aj tak sa nedari, postavime a potom skusime a hup, bola som tehu do dvoch tyzdnov 😀
tak drzim palce, nech sa Vam dari ako chcete, planujete a nech temicka vydrzi pokial budete tehu 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

ved to, ze sa to ozaj tazko chape tomu, kto to nezazil

zuzanockamt
23. apr 2009

berny ... budeme pisat o chlapoch 😀 😀 😀 😅

zuzanockamt
23. apr 2009

opravujem ... barny 😉

barny
23. apr 2009

nelynka sme zadlzeny, ale to prislo teraz, manzela prisiel o pracu ja som na MD, ale uz sme maly maleho, tak ja si uz nevyberam, preto pisem, ze ked niekto dieta planuje a zastihne ho financna kriza,tak chapem, ked plany zmeni 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

barny ... ved tema je ze az od roku 2010 ... a to moze byt aj 2015, 2020 atd 😀 ... nebol urceny uzavrety interval 😉

barny
23. apr 2009

to mas pravdu 😀 je moderne rodit vo vyssom veku 😀

ok letim, dieta chce spat 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

u mna to bohuzial nie je otazka mody 😖

barny
23. apr 2009

to bolo na odlahcenie 😉 chapem, ze to nie je o mode, mozno sem mrknem aj ja za rok, dva,... ked budem planovat druhe, no uz ozaj letim prec radsej, nebudem provokovat 😉

zuzanockamt
23. apr 2009

barny ... v pohode 😉
nely ... a ty kde si zmizla? 😕

nelynka
23. apr 2009

tak tak barny...ked niekto planuje, ja ale neplanujem, lebo u nas doma je to komplikovanejsie..skusali sme ked bolo ako tak dobre, teraz to do uvahy neprichadza..na nejaky cas..a mozno sa MM pozbiera konecne a pride to samo, bez planovania, to bude najlepsie...

zuzi tu som, volala som s mamkou..

nelynka
23. apr 2009

barny tak ako pise zuzka..tema je snazime sa PO roku 2010 nie V roku 2010..a to je rozdiel..
niekomu to vyjde vtedy, niekomu mozno az 2015..a co..vyjde ked bude mat vyjst..

zuzanockamt
23. apr 2009

tak veru, ani ja neplanujem ... nechavam to tak momentalne ... mozno sa pritrafi 😅

nelynka
23. apr 2009

presne tak xixi..
tak mojmu zapojili telku tak uz je dobre xixi 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

u nas tiez bezi telka stale, ale MM aj komunikuje so mnou popri tom, lebo ho stale otravujem, tak je nuteny sa zapojit 😀 ... ale inak nie je velmi zhovorcivy ... ma taku povahu

nelynka
23. apr 2009

tak moj tiez odpovi ked sa ho nieco opytam, ale ked bezi telka, najradsej by bol aby som mu dala pokoj xixi 😀 😀 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

to chlapi su taki, nevedia jednoducho robit viac veci naraz ako my, ale sustredia sa iba na jednu ... ja aj telku viem kukat a popritom telefonovat a chatovat a niekedy este aj jest 😀 ... chlap to jednoducho nedokaze 😀

nelynka
23. apr 2009

xixi ti poviem, jak ja teraz, volala som s mamou, jedla som polievku a popri tom some ste odpisovala kamoske na ICQ 😀 😀 😀

leatea
23. apr 2009

ahojte babulky..no ste sa riadne rozpisali..ja som si zas pospala..lebo v praci sme makali ako fredky..akoby sa ani vikend neblizil..a rano nas caka kopec prace tiez..no nastastie cez den to uz nebude take zle ako dnes..tak budeme aj trosku sediet a kecat..
a mna caka dalsia noc bez polovicky..ho poslali do prace,co som velmi rada..na ine miesto a akurat nocne..teda vecerna a nocna spolu,lebo je to 12hodin asi dokopy..takze sa vidim tak hodinku rano a pol hodinky poobede..ale nevadi..ved bude aspon co odlozit 🙂

zuzanockamt
23. apr 2009

ved vraim, ze sme sikovne 😀

zuzanockamt
23. apr 2009

ahoj lea ... aj ja som povodne chcela trosku driemat ku veceru, ale mala som vela prace v domacnosti, som prala, zbierala a vesala pradlo, varila a riad umyvala ... a zajtra v praci ma caka tak isto vela prace, sa tesim, ze je uz vikend pred nami konecne

nelynka
23. apr 2009

veru...tak samozrejme som sa do neho postarala a zase je jak keby som mu cely tyzden nedala jest a odtrhla od ust cigaretu, nechapem co je taky podrazdeny dneska, setko mu nejako vadi..serem na neho, idem si pozerat serialik moj oblubeny a on nech si chrpe v obyvacke... 😠

zuzanockamt
23. apr 2009

jaj nely, ved nebud na neho taka 😉 ... MM tiez skoro stale hundre, ale ja sa snazim byt mila 😀 ... ja idem o chvilu kukat panelak a potom mafstory, potom sa trosku povenujem este drahemu a spat

nelynka
23. apr 2009

ja mam pocit ze este aj to dieta, co mozno raz spolu budeme mat ked pride chlap na to ze sa musi aj on trosku snazit, inak si ho sama neurobim...tak bude prednejsia Tv ako ja..ja budem prat, varit, zehlit,starat sa o dieta, krmit ho, kupat, kocikovat a on len doma pred TV bude sedet a cakat kym ho obsluzim..no trt... 😠

nelynka
23. apr 2009

tak na mojho mila byt nemozem, lebo automaticky ma obvinuje ze nieco chcem..
len kus podpichnem a uz je ohen na streche, inokedy mu to nevadi a dneska je najko haklivi na vsetko..serem na neho, nemieni sa ukludnit ani do postele mi ist nemusi

nelynka
23. apr 2009

stale sa venujem len ja jemu, on mne nikdy!!! ma to uz nebavi 😠 😠

leatea
23. apr 2009

zuzi..dam aj nase veci a mozes prat a zehlit..ak sa ti chce..ja ti na oplatku navarim a napeciem 😀

nely..chlapi tiez mavaju 'svoje' dni..a my to nejako neovplyvnime..ale neboj..on raz dospeje..ved,ked mu bude dieta revat tri hodiny v kuse celu noc,tak pochopi,ze starat sa musi aj on..
s tou telkou..odpoj antenu 😉 ja obcas tomu mojmu milemu vypnem net a hned pride 😀 😀 😀

nelynka
23. apr 2009

latea, aspon je klud ked ma telku, sak si mala videit teraz ked vypadok signal a mu nesla, hotovi, cele O2 zburcoval preco mu nejde telka a to oni mali celostatny vypadok chudaci..
jak debilny, ten by bez toho ani nezaspal, ani nevie ze ma zenu doma prosim ta, len ci telka ide!!
bodaj by sa pokazila!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre