Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
8. jún 2009

riana dobru chut 😉 😉 😉

nelynka
8. jún 2009

dobru chut riana...

tak ja mam este doma Bio CLA tabletky ale nechce sa mi ich papat nejako hehe 😀

cipsinka
8. jún 2009

naozaj vidim ako ten ocot funguje a som z toho natesena do septembra o jo jooooooooj to bude,len dufam,ze sa to nezastavi 😖 😖 😖 😖 😖 dnes sa idem dozrat kolacu tak sme doma a som na tom istom 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
8. jún 2009

hehe..
tak ja nejako neviem..
docielila som to co som hlavne potrebovala, aby sa mi stiahol zaludok..aby som tolko nepapala vela..
este trosku pocvicit nech sa mi pekne brusko vyrysuje zase a budem spokojny..a cecinky nech zostanu to bude super 😀 😀 😀 😀

a pisala som tej holke za tie vlasy, tak vraj vecer zavola tak som zvedava...
sm zvedava kolko mi povie cenu, za kolko vlasov a ake ma v ponuke ci aj tie kvalitne alebo len tie menej kvalitne

cipsinka
8. jún 2009

tak potom daj vediet ohladom tych vlasov 😉 😉 😉

nelynka
8. jún 2009

dam dam ked budem priblizne vediet nieco..tak uvidime ci z toho bude nieco...

cipsinka
8. jún 2009

dobre zlatko idem ja do toho obchodu lebo zas sa tam nedostanem,potom sa ozvem budes tu??alebo mate nieco na plane??Mne drahy postahoval hry tak mam dnes co robit a este k tomu varit 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
8. jún 2009

lem utekaj, neviem co tu budem, idem sa dat dokopy pomali a budit draheho nech ideme po tie papiere konecne..
ale o 17h tu budem urcite, som dohodnuta s kamoskou na iCQ 😀

cipsinka
8. jún 2009

uz som tu a davam nas na prvu stranu,boli sme na druhej 😕 😕 😕 😕 😕 uz som si aj recept na kolacik odpisala z internetu do mojej kucharkej knizky tak mozem ist na to ale najskor si idem uvarit obedik,pozriet nieco v archive a potom kolacik 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
8. jún 2009

xixi 😀 😀
tak anjelik sa uz zobudil...ja uz oblecena, idem zubky umyt a pojdeme pomalicky nech sme cim skorej naspet aby mi zmontoval hombacku a napojili sme konecne tu filtraciu nech tam nahadzem tie chloroviny konecne 😀 😀

cipsinka
8. jún 2009

tak sa budete hojdaaaat jeeej my ked prideme uz na trvalo na SVK tak chcem dreveu hojdacku,jooj to bude leharo 😎 😎 😎 😅 😅 😅 😅 idem si aj ja zahrat hru a pustit sa do varenia 😉 😉 😉

nelynka
8. jún 2009

aj ja by som chcela drevenu len ta stala nehorazne prachy, ale raz si aj taku kupime.... 😀 😀 😀
teraz nam staci taka obycajna kovova, ale to skorej som ju chcela ja ked ude svietit slniecko 😀 😀
este nejaku dobru knizku k tomu, paradaaaaaaaa 😀 😀

tak ideme papa zatim

cipsinka
8. jún 2009

to tu nik nie je?? 😕 😕 😕 😕 😕 Uz sme boli v polovici druhej strany tak som zachranovala 😎 😎 😎 😎 😎 ,dobre tak ja paaadim idem si dat kolacik 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
8. jún 2009

ahojky, tak som doma..
cipsus este si tu? posli recept na kolacik 😉

nelynka
8. jún 2009

# # Manželé hrají golf. Při jednom odstřelu proletí míček
# # sklem terasy přilehlého domu. Manželé, vědomi si viny,
# # běží ihned tím směrem a jdou se omluvit majiteli. Volají, ale
# # nikdo neodpovídá. Dívají se tedy rozbitou terasou do domu a
# # vedle rozbité krásné láhve vidí stát poměrne atraktivního
# # muže s turbanem na hlavě.
# # "Jste majitelem domu?", ptá se ho manžel.
# # Muž chvíli hledí na pár a potom odpoví:
# # "Ne, já jsem byl # 1000 let uvězněn v této láhvi a někdo
# # střílel na golfovém hřišti, láhev rozbil a mě
# # osvobodil."
# # Manžel : "Óóó, potom jste tedy duch z té láhve".
# # "Zcela správně. # Splním vám dvě přání, třetí bych si nechal
# # pro sebe."
# # Manžel si tedy rychle přeje: "Super! Takže já bych chtěl
# # plat 1.000.000 Eur zdaněných ročně!"
# # "Splněno! A druhé přání?"
# # Manželka: "Abychom měli stále na stole jen nejlepší jídla a
# # nápoje!"
# # "Zajisté!!! No a teď moje přání...", na to duch.
# # "1000 let jsem byl uvězněn v láhvi a nemel žádnou ženu.
# # Přál bych si teď užít zbytek dne s vaší ženou!"
# # Manželé rozpačitě # souhlasili, on šel zpět na golfové hřistě,
# # ona s duchem do ložnice. Když byli právě v
# # nejlepším, ptá se duch ženy:
# # "Kolik let je manželovi a kolik je tobě?"
# # "Mě 35 manželovi 37! Proč?", ona na to.
# # "Že ještě věříte na duchy z láhve !!!"

zuzanockamt
8. jún 2009

Ahojte 🙂
som tu cez vikend nebola, ale vidim, ze som ani nic nezmeskala 😅
v sobotu som bola u nasich a drahy na dome u svagra a v nedelu sme tam boli obaja, lebo ja som strazila maleho krpca 😝 ... uz sa tesim na vikend, lebo som si vobec neoddychla 😝 ... len sobotu budem mat pracovnu este, lebo mame akciu v meste a musime tam byt, lebo bude okolo toho dost prace, ale aspon v nedelu si oddychnem 😵

cipsinka
8. jún 2009

ahoj zuzi,no uz bola po tebe patracka.A to ako vies,ze si tu nic nezmeskala??Ved za cely vikend sme toho dost popisali nejako som tomu nepochopila 😨 😨 😨 😨 😨

zuzanockamt
8. jún 2009

ved vidim, ze ste popisali, uz som stihla precitat 😉 ... ale myslela som to tak, ze nic az take dolezite sa neudialo 😉

cipsinka
8. jún 2009

ja som to pochopila tak,ze tu iba kecame do vetru a aj tak same prkotiny ktore nikoho nezaujimaju 😨 😨 😨 😨 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. jún 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 ... no ved a nie? ... ved tu neriesime nic zavazne 😉

cipsinka
8. jún 2009

tak co vy pisete mna vsetko zaujima a necitam to jedny uchom dnu a druhym von pre mna su to neni prkotiny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Pre mna su prkotiny typu:joooj dnes mi klesla BT,booooze uz mi hodinu meskaju kramy,pockajte baby idem do lekarne pre test a pod. 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. jún 2009

ved ja som nenapisala, ze su to prkotiny a ze ma to nezujima 😉 😉 😉 ... ani ja nemam rada reci podobneho typu o tehu, BT a MS ... ale pre baby, ktore sa uz dlho snazia, je to velmi dolezite 😉 ... mozno sa aj ja raz dostanem do takeho stadia 😅

cipsinka
8. jún 2009

mozno aj ja sa raz do toho stadia dostanem {dufam,ze nie} 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale niektore to fakt prehanaju 😅 😅 😅 😅 😅 .

dobre uz mam draheho doma tak ideme papat pa 🙂

riana12
8. jún 2009

Ahojte, tak som sem nachvilku dosla 🙂

zuzanockamt
8. jún 2009

ahoj riana 🙂
cipsi ... tak aj ja dufam, ze sa az do takeho stadia nedostanem, ale vzhladom k okolnostiam je to dost pravdepodobne 😅 😕

riana12
8. jún 2009

No ja som konecne doma, aj ked povodny plan bol dojst az pred deviatou 😀. Nejaka som bola dneska presikovnela 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. jún 2009

a co si az tak neskoro planovala navrat? 😕
ja som prisla o siestej domov, lebo pondelok som dlho v praci

nelynka
8. jún 2009

tak co sa tyka stadia meska mi tyzden mrcha, dnes mi klesla teplota s prepacenim budete blbe ked sa do toho dostanete..
my sa sice nesnazime ale aj snazime zaroven kedze ziadnu ochranu nepouzivame..
a nic v zlom, ale uz su to 2roky odkedy sme zacali a nie su to pre mna dolezite veci a ani nikdy neboli..
take sledovanie nerobi dobre na psychiku a kto to nepochopil tak nema rozum..

howk

a ja idem na vychadzku

riana12
8. jún 2009

No myslela som, ze z prace pojdem okolo pol piatej, planovala som banku a zbehnut do nakupneho centra do chovatelskych, bo tam som si ista, ze vzdy maju to, co potrebujem pre zaja.
Ale z robotky som odisla o stvrtej, v banke bola teta sikovnejsia nez som cakala, presuny MHD som tiez rychle zvladla a v chovatelskych som len dosla k policke, schytla, zaplatila a utekala na MHD. Nakoniec som si este vklude posedkala 5 min v buse. Celkovo mi to tak vsetko dneska prialo 😵

zuzanockamt
8. jún 2009

riana ... tak to je super, ze si to vsetko takto pekne zvladla 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre